Konto 360º w wersji standardowej lub Konto 360º Student z moneyback 360 zł w Banku Millennium oraz nawet 158 zł za zakup karty ISIC

Nie da się ukryć, iż zbliża się rok akademicki. Dość mocno przypominają nam o tym promocje bankowe organizowane przez PKO BP oraz Getin Bank. Jak widać, Bankowi Millennium również zależy na grupie klientów, jaką są studenci. W zamian za otwarcie konta, żacy mogą otrzymać do 360 zł zwrotu w formie 2% moneyback od transakcji kartą lub 5% od transakcji BLIKIEM. To jednak nie wszystko. W promocji „Legitymacja ISIC za darmo” Millennium Bank pokrywa koszty zakupu karty ISIC, w pierwszym oraz drugim roku jej posiadania. Koszt najbardziej wypasionej karty ISIC z ubezpieczeniem Świat wynosi 79 zł i zapewnia ubezpieczenie z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków oraz leczenia za granicą. Konto 360º Student to jeden z najlepszych rachunków dla osób młodych. Wystarczy wykonać jedną transakcję bezgotówkową kartą na dowolną kwotę, by zapewnić sobie darmowe prowadzenie konta, obsługę karty, przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

 

 

Czym jest karta ISIC

O międzynarodowej legitymacji studenckiej ISIC możecie przeczytać na jej stronie internetowej. W tym miejscu wspomnę, iż korzyści płynące z posiadania karty ISIC mają dwojaki charakter. Po pierwsze, możecie skorzystać z jednego z pakietów ubezpieczeń oferowanych przez Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Przykładowo pakiet ubezpieczeń NNW na terenie Polski kosztuje 59 zł rocznie (z sumą ubezpieczenia 20.000 zł). Za 79 zł możecie nabyć natomiast pakiet NNW oraz koszty leczenia za granicą. ISIC oferuje mnóstwo pakietów dodatkowych, w zależności od potrzeb, o których przeczytacie pod linkiem. Co ważne, promocja Banku Millennium pozwala na zakup karty bezpośrednio w ISIC, ale również u jego partnerów (głównie chodzi o uczelnie). Przykładowym partnerem jest Uniwersytet Warszawski. Jego studenci mogą nabyć kartę ISIC wraz z ubezpieczeniem po preferencyjnych cenach:

  • Ubezpieczenie NNW tylko w Polsce29 zł
  • dodatkowo ubezpieczenie w zakresie: uprawiania sportów ekstremalnych i OC w życiu prywatnym (+ 22 zł do ceny legitymacji)

Pozostałe pakiety na stronie Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Dowiedz się czy Twoja uczelnia również przygotowała preferencyjne rozwiązania.

Dodatkowym plusem karty ISIC jest pakiet zniżek u wielu partnerów, a także oferty specjalne dla posiadaczy legitymacji.

 

Jak uzyskać zwrot za zakup oraz odnowienie karty ISIC

Uczestnikiem promocji „Legitymacja ISIC za darmo” mogą być osoby, które na dzień 31 sierpnia 2016 roku nie posiadają żadnego produktu w Banku Millennium i nie będą uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator.

Akcja trwa od 1 września 2016 roku do 28 lutego 2018 roku, przy czym zawarcie umowy o Konto 360º lub Konto 360º Student powinno nastąpić do 31 stycznia 2017 roku. Warunkiem otrzymania zwrotu (do 79 zł) za zakup karty jest:

  • zakup w dniach od 1 września 2016 roku do 31 stycznia 2017 roku legitymacji ISIC (dowolnego rodzaju) poprzez stronę www.isic.pl lub poprzez sieć sprzedaży stacjonarnej w placówkach własnych lub partnerskich partnera działającej na terenie Polski,
  • wyrażenie zgody na przekazywanie bankowi (przez ISIC) danych niezbędnych do rozliczenia akcji, w szczególności do wypłaty premii (nr PESEL, data wydania Legitymacji ISIC i koszt jej zakupienia),
  • zawarcie umowy o konto w okresie od 1 września 2016 roku do 31 stycznia 2017 roku (przed lub po wyrobieniu Legitymacji ISIC) wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu usług banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z bankiem oraz współpracujące z bankiem na podstawie umowy, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej, jak również nie odwołanie ani nie zmodyfikowanie tych zgód w czasie trwania akcji,
  • zapewnienie w każdym z dwóch miesięcy kalendarzowych następujących bezpośrednio po miesiącu, w którym został otwarty rachunek, co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta lub BLIKIEM w punktach usługowo-handlowych lub przez Internet. Płatność musi być zaksięgowana na koncie w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym została dokonana (przy czym nie zostaną wzięte pod uwagę: płatności anulowane, transakcje bankomatowe i przelewy).

 

Możecie otrzymać również drugą premię, z tytułu odnowienia karty ISIC na kolejny rok (także na kwotę do 79 zł). W tym celu należy:

  • spełnić warunki dla zwrotu za zakup legitymacji,
  • w każdym z dziesięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych w okresie trwania akcji po miesiącu, w którym nastąpiło spełnienie warunków przyznania pierwszej premii, dokonać co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta lub BLIKIEM w punktach usługowo-handlowych lub przez Internet. Płatność musi być zaksięgowana na koncie w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym została dokonana (przy czym nie zostaną wzięte pod uwagę: płatności anulowane, transakcje bankomatowe i przelewy).

 

Przykład: Kupiłeś legitymację we wrześniu? Zapłać kartą lub BLIKIEM minimum raz w październiku i raz w listopadzie – bank zwróci Ci do 79 zł! Płać kartą lub BLIKIEM przez kolejne 10 miesięcy, przedłuż swoją legitymację na następny rok, a ponownie otrzymasz zwrot kosztów – masz szansę na drugie 79 zł.

 

Jak widzicie, bank odpłaci się Wam za lojalność, dodatkowym zwrotem na kwotę do 79 zł. Premia wypłacana jest wyłącznie w przypadku, gdy do dnia jej wypłaty umowa konta nie została rozwiązana, wypowiedziana lub gdy od niej nie odstąpiliście. Z tytułu wypłaconych bonusów nie musicie odprowadzać żadnych podatków.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Moneyback do 360 zł za płatność kartą lub BLIKIEM

Równolegle trwa promocja, gdzie możecie zdobyć do 360 zł premii. Bonus wypłacany jest w postaci moneyback’u w wysokości 2% od transakcji kartą debetową oraz 5% od transakcji typu BLIK. Ta promocja ma jednak nieco inny okres karencji, jeśli chodzi o status nowego klienta.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie od 31 sierpnia 2015 roku do dnia poprzedzającego rozpoczęcie promocji, czyli do 21 sierpnia 2016 roku nie były stroną umowy, na mocy której bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub konto techniczne (rachunek techniczny).

Więcej na temat promocji z 360 zł premii w artykule: Bank Millennium: Otwórz Konto 360º i odbierz premię…

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

0 zł zł za prowadzenie konta

0 zł zł za kartę do konta

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową

Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów obowiązuje w przypadku zapewnienia minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto i minimum 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna.

Konto 360 Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

W przypadku niespełnienia powyższych warunków, obowiązują opłaty w TOiP oraz Cenniku usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł). Uważny czytelnik z pewnością zwrócił uwagę na fakt, iż spełnienie warunków promocji do wypłaty premii, jednocześnie uprawnia do zwolnienia z opłat za konto i kartę. Zasady są proste, jeśli spełnicie warunki promocji – bank płaci Wam. W przeciwnym wypadku to Wy płacicie bankowi 🙂

 

Do karty dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie za 3,99 zł miesięcznie. Jeżeli nie chcecie z niego korzystać, można je dezaktywować na infolinii lub w oddziale.

Przez pierwszych 12 miesięcy od otwarcia konta możecie bezpłatnie korzystać z dodatku „Pakiet Bardzo Pomocny”, dzięki któremu nawet przez 12 miesięcy możecie bezpłatnie korzystać z pomocy fachowców (do 7 interwencji w ciągu roku). Po tym okresie opłata za pakiet to 4,99 zł.

 

Jak otworzyć konto w praktyce

Konto możecie otworzyć wypełniając wniosek online na dedykowanej stronie promocji. Dokumenty oraz umowę do podpisania dostarczy Wam kurier. Inną formą zawarcia umowy jest wizyta w placówce banku.

 

Lokata mobilna

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z bardzo dobrej Lokaty mobilnej oprocentowanej na 3% lub 3,25% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł.

 

Konto oszczędnościowe

Ponadto nowi klienci mogą założyć konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,7% w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można ulokować na rachunku to przedział 1000 – 100 000 zł.

 

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *