Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas: 200 zł premii w formie bonów do wykorzystania w serwisie wakacje.pl + do 300 zł moneyback

BGŻ BNP Paribas po krótkiej przerwie powraca z promocją Konta Optymalnego. Po akcjach z voucherami lub gotówką, tym razem możecie zdobyć bony o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Warunki promocji są dość proste, jeśli porównamy je do poprzedniej akcji z premią 110 zł. Co do opłat z tytułu użytkowania Konta Optymalnego, warto wyróżnić dwie najważniejsze: prowadzenie konta oraz obsługa karty debetowej są za 0 zł bez spełniania żadnych warunków. Oprócz premii na start, możecie również zyskać do 300 zł w formie 2% moneyback od płatności kartą (zwroty naliczane są przez 12 kolejnych miesięcy). Bank ponownie skrócił okres karencji. Obecnie regulamin definiuje nowego klienta jako osobę, która nie posiadała konta w ciągu 6 miesięcy od momentu złożenia wniosku. Oznacza to, że w akcji mogą wziąć udział nawet osoby, które zamknęły swoje dotychczasowe konto na początku 2017 roku. UWAGA – i tym razem akcja limitowana jest do 1000 promocyjnych wniosków.

 

 

Uczestnictwo

W dotychczasowych promocjach Konta Optymalnego, data graniczna, definiująca pojęcie nowego klienta była ustalana na sztywno – 6 miesięcy przed startem promocji. Tym razem data karencji ma charakter dynamiczny, ponieważ z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas w ciągu 6 miesięcy przed złożeniem wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto dzisiaj, czyli 27 lipca 2017 roku, wówczas wasze poprzednie konto w BGŻ BNP powinno być zamknięte przed 27 stycznia 2017 roku. Im później złożycie wniosek, tym późniejsza data karencji Was obowiązuje. Potwierdza to zapis regulaminu:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:

1) nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Osobistego w ramach Promocji;

2) W okresie 6 miesięcy od dnia złożenia wniosku o otwarcie Konta nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku; 

Wykluczenia nie dotyczą klientów BGŻ Optima, z którym po pierwsze podpisywana jest osobna umowa ramowa, a po drugie jest to konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR. Jeśli macie lub mieliście ostatnio aktywną umowę wyłącznie w BGŻ Optima – spokojnie możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji z bonami o wartości 200 zł

Tradycyjnie, przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne należy najpierw zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (wszystkie trzy okienka). Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail (dla pewności warto również wyczyścić cookies lub zmienić przeglądarkę).

Rejestracja w promocji możliwa jest od 24 lipca 2017 roku do 31 sierpnia 2017 roku lub do wyczerpania puli promocyjnych wniosków (limit wynosi wyłącznie 1000 sztuk). 

Po rejestracji pojawi się Wam link promocyjny, prowadzący do wniosku o konto na stronie banku. Gdybyście nieopatrzenie zamknęli przeglądarkę lub połączenie zostałoby zerwane, ten sam link znajdziecie w mailu wysłanym przez organizatora. Wniosek o Konto Optymalne również należy wypełnić do 31 sierpnia 2017 roku. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera firmy DHL. Podpisanie umowy o konto musi nastąpić w terminie od 24 lipca 2017 roku do 17 września 2017 roku. 

 

Warunki uzyskania premii

W ramach akcji otrzymacie 4 bony do serwisu wakacje.pl, każdy o wartości 50 zł. Pierwszy z bonów otrzymacie już za samo podpisanie umowy w regulaminowym terminie. Kolejne 3 bony o łącznej wartości 150 zł otrzymacie jeśli we wrześniu 2017 roku zapewnicie:

 • wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz
 • wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł.

To wszystko! Przelew może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie.

 

Na koniec pozostaną już tylko formalności. Po spełnieniu warunków, organizator roześle maile z informacją o przyznaniu nagrody w promocji. Wysyłka maili odbędzie się do 28 września 2017 roku (dla pierwszego bonu) oraz do 13 października (dla 3 kolejnych bonów). Bony zostaną wysłane w formie SMS odpowiednio do 3 października 2017 roku oraz do 18 października 2017 roku. W tym czasie wasze konto i karta debetowa koniecznie muszą być aktywne.

Ważność bonów upływa 30 czerwca 2018 roku. Bony możecie wykorzystać w serwisie internetowym wakacje.pl lub w punktach stacjonarnych oznaczonych logiem wakacje.pl. Podczas jednych zakupów możecie skorzystać z jednego lub kilku bonów naraz. 

W celu wykorzystania Nagrody Laureat:

1) Prześle kody na adres mailowy klient@wakacje.pl z prośbą o przyjęcie kodu w ramach płatności za rezerwację ze wskazaniem jej numeru w przypadku dokonywania rezerwacji za pośrednictwem Contact Center lub przez Internet.

2) Zgłosi pracownikowi punktu chęć skorzystania z kodu/kodów i udostępni jego/ich treść podczas dokonywania płatności w salonie sprzedaży wakacje.pl.

 

Po odbiorze nagrody, sami zdecydujecie co dalej z kontem. Jeśli macie zamiar pozostawić je sobie na dłużej (przypominam, że prowadzenie i obsługa są darmowe bez spełniania żadnych warunków), wówczas będziecie mogli korzystać z 2% moneyback, o czym szerzej piszę poniżej.

Szczegóły akcji z bonami w regulaminie promocji “Wakacje z Kontem”.

 

Złóż wniosek o Konto Optymalne i odbierz do 500 zł premii

 

Moneyback do 300 zł w skali roku

Decydując się na założenie Konta Optymalnego możecie również skorzystać z 2% moneyback od transakcji bezgotówkowych kartą debetową wydaną do rachunku. Zwroty będą naliczane przez 12 miesięcy, zaś maksymalna kwota zwrotów w ciągu całej promocji wynosi 300 zł (miesięcznie możecie uzyskać 25 zł moneyback). Aby uzyskać maksymalny zwrot w ciągu miesiąca, należałoby wykonać transakcje kartą na kwotę 1250 zł (1250 zł x 2% = 25 zł). Warunkiem uzyskiwania zwrotów jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji handlowych (zgoda nr 1 oraz nr 2 we wniosku o konto). 

Jeśli nawet nie macie zamiaru aż tak aktywnie używać Konta Optymalnego, już za samo spełnienie warunku związanego z transakcjami na 300 zł (w promocji za założenie konta) otrzymacie dodatkowo co najmniej 6 zł w ramach moneyback (300 zł x 2%). 

BGŻ BNP Paribas wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby posłużyć do zbyt łatwego uzyskiwania zwrotów:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków.

Poza powyższymi wyłączeniami, zwrot naliczany jest zarówno za płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Moneyback naliczany jest od momentu podpisania umowy o konto. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji konto z moneyback.

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z maszyn należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

Złóż wniosek o Konto Optymalne i odbierz do 500 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
BZ WBK: 450 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym do 120k zł
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon o wartości 200 zł na fly.pl
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *