Santander Bank: Konto Systematyczne na 2,7% w skali roku dla kwoty nawet do 100.000 zł oraz do 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę

Po rebrandingu, Santander Bank postanowił utrzymać w swojej ofercie Konto Systematyczne. Mało tego, ruszyła II edycja promocji „Konto systematyczne z bonusem 2” zapewniająca oprocentowanie na poziomie 2,7% w skali roku. Oprocentowanie gwarantowane jest do 29 czerwca 2019 roku dla kwoty do 20.000 zł. Możecie jednak otworzyć nawet 5 rachunków oszczędnościowych typu “konto systematyczne”, co sumarycznie daje do 100.000 zł na bardzo dobry procent. Dla nowych klientów przewidziano natomiast promocję na start za założenie konta. 380 zł premii dla osób do 26 lat lub 280 zł dla pozostałych klientów.

 

 

 

Konto Systematyczne – charakterystyka

Wniosek o konto systematyczne możecie wyklikać w zakładce Oferty z poziomu bankowości elektronicznej. W ten sposób możecie otworzyć pierwsze konto systematyczne. Kolejne mogą wymagać wizyty w oddziale. Dajcie znać w komentarzach, czy kolejne wnioski udało się złożyć online.

Promocja zapewniająca preferencyjne oprocentowanie trwa od 30 września 2018 roku. Dla umów o Konto Systematyczne zawartych w okresie trwania promocji, oprocentowanie będzie obowiązywało w miesiącu zawarcia umowy o Konto Systematyczne oraz w kolejnych miesiącach, aż do 29 czerwca 2019 roku.

Zgodnie z regulaminem promocji, preferencyjne oprocentowanie będzie naliczane w przypadku uruchomienia funkcji automatycznego oszczędzania (zakładka Pulpit, ikona: Automatyczne oszczędzanie). Jest to nic innego jak zlecenie stałe w ramach którego comiesięcznie pobierana jest ustalona kwota z Konta Jakie Chcę lub Konta VIP. Kwota w ramach automatycznego oszczędzania może mieć symboliczny charakter (minimum 20 zł), zaś Konto Systematyczne możecie również zasilić tradycyjnym przelewem, przykładowo na maksymalną kwotę 20.000 zł.

 

Z preferencyjnego oprocentowania mogą również skorzystać osoby, które otworzyły Konto Systematyczne przed startem promocji. Jeśli na dzień 31 sierpnia 2018 roku spełniliście warunki automatycznego oszczędzania, wówczas promocyjne oprocentowanie będzie Was obowiązywało od startu promocji, czyli od 30 września 2018 roku. Natomiast bez spełnienia warunku na dzień 31 sierpnia 2018 roku, promocja obejmie Was od kolejnego miesiąca po spełnieniu warunku automatycznego oszczędzania.

Prowadzenie Konta Systematycznego jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać za darmo jeden przelew wewnętrzny lub zewnętrzny. Każdy kolejny kosztuje już 10 zł.

Szczegóły:

 

200 zł premii za założenie konta, dostępne w dwóch bankach:

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Konto 360º w Banku Millennium

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Voucher 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową Simplicity
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
Aż 280 zł premii za założenie konta w Santander Banku!
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
BGŻ BNP Paribas: 200 zł łatwej premii za założenie konta
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,44%
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Po 50 zł premii dla obu stron w programie poleceń Azimo
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *