Orange Finanse: 150 zł premii oraz 3,6% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Orange Finanse odświeżył ofertę swojego konta osobistego. W stosunku do wcześniejszej akcji, jesienna edycja promocji oferuje 150 zł bonusu oraz 3,6% w skali roku na koncie oszczędnościowym. Pomimo, że warunki uległy polepszeniu, to nadal konto opłaca się założyć wyłącznie klientom operatora Orange. Ponownie w ramach promocji otrzymacie 24-miesięczną gwarancję niezmienności opłat z tytułu prowadzenia konta (które w sumie w większości wynoszą 0 zł).

 

 

Uczestnicy

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które w okresie od 2 października 2014 roku (czyli od dnia rozpoczęcia działalności Orange Finanse) do momentu przystąpienia do promocji nie były posiadaczami jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Orange Finanse.

Warto w tym miejscu przytoczyć również definicje klientów, którzy będą mogli liczyć na otrzymywanie comiesięcznych premii:

Mobilny Klient Orange – jest właścicielem Konta Abonenckiego, na którym ma co najmniej jedną aktywną mobilną usługę abonamentową w Orange (np. mobilna usługa głosowa lub internet mobilny). Definicja uwzględnia klientów oferty Zetafon, Minutofon, a wyłącza Klientów korzystających z oferty pod marką nju.mobile.

Klient Orange na kartę – osoba, która nie jest stroną pisemnej Umowy z Orange, korzystająca z usług przedpłaconych w ramach oferty Orange na kartę, która zawarła z Operatorem Umowę poprzez włączenie się do sieci i dokonała Rejestracji. Definicja wyłącza Klientów korzystających z oferty pod marką nju mobile.

 

Do 150 zł premii dla klientów Orange

Miesięczny bonus wynosi 10 zł, zaś maksymalny okres jego wypłacania to 12 miesięcy. Premia wypłacana jest w formie wypłaty na konto abonenckie (nadpłata za faktury) lub w formie doładowania konta w przypadku oferty na kartę.

Warunkiem naliczenia premii jest wykonanie w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowych kartą płatniczą (debetową, kredytową, naklejką, NFC) lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 300 zł (z wykluczeniem między innymi transakcji internetowych czy telefonicznych). Transakcje muszą być wykonane i zaksięgowane w tym samym miesiącu. Zwroty będą wypłacane maksymalnie do piętnastego dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnione zostały warunki.

W tej edycji przewidziano dodatkowy bonus w wysokości 30 zł. Otrzymają go osoby, którym uda się spełniać warunki do wypłaty 10 zł premii we wszystkich 12 miesiącach z rzędu. Dzięki temu łączny bonus może wynieść nawet 150 zł. Nagroda dodatkowa będzie wypłacona do końca miesiąca, w którym nastąpi 12-ty zwrot (w takiej samej formie jak wcześniejsze bonusy).

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Super Bank dla Klientów Orange, jesień 2017”.

 

Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,6% w skali roku

W stosunku do poprzedniej edycji promocji, oprocentowanie zostało podwyższone o 0,1 punktu procentowego. Nie ulega wątpliwości, że konto oszczędnościowe Orange Finanse to jeden z lepszych rachunków oszczędnościowych na rynku. Maksymalna kwota środków podlegających preferencyjnemu oprocentowaniu to 10.000 zł, zaś okres jego obowiązywania to 6 miesięcy. Nadwyżka pracuje już po standardowych stawkach, wynoszących obecnie od 0,5% do 1% w skali roku. Po okresie promocji, całość środków będzie oprocentowana zgodnie z obowiązującą tabelą oprocentowania.

Konto oszczędnościowe należy otworzyć razem z kontem osobistym lub w ciągu 60 dni od otwarcia ROR-u (w serwisie transakcyjnym lub na infolinii). Promocyjne oprocentowanie obowiązuje pod warunkiem wykonania w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 300 zł (transakcje internetowe i telefoniczne się nie liczą). W pozostałym przypadku, oprocentowanie obowiązuje według standardowej taryfy. Jeśli, w którymś z miesięcy powinie się Wam noga i nie spełnicie warunku promocji, nadal będziecie mogli w niej uczestniczyć w kolejnych miesiącach. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest bezpłatne.

Bieżąca tabela oprocentowania – link.

 

Gwarancja niezmienności opłat przez 24 miesiące

Jeśli jesteście mobilnym klientem Orange lub klientem Orange na kartę, telekomowy bank gwarantuje Wam następujące warunki prowadzenia rachunku:

  • Otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł,
  • Opłata za kartę debetową – 0 zł,
  • Przelewy internetowe – 0 zł,
  • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł.

Cennik ten gwarantowany jest przez 24 miesiące, zaś po tym okresie opłaty zaczną być naliczane zgodnie z obowiązującą tabelą opłat.

Szczegóły promocji rachunku oszczędnościowego oraz 24-miesięcznej gwarancji niezmienności opłat znajdziecie w regulaminie „Dobry Start z Orange Finanse, jesień 2017”.

 

Jak założyć konto 

Wniosek o konto możecie złożyć na stronie banku. Wówczas umowę dostarczy Wam kurier, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Alternatywne formy otwarcia konta to wizyta w salonie Orange, wniosek w aplikacji mobilnej lub kontakt z infolinią. Otwierając konto w salonie Orange dostaniecie specjalny bonus w wysokości…1 zł 🙂

Promocja trwa od 18 sierpnia 2017 roku do 1 lutego 2018 roku. Pamiętajcie, aby składając wniosek o otwarcie konta osobistego, wyrazić zgody marketingowe, zgodę na przystąpienie do promocji oraz upoważnić:

Bank do przekazywania do Orange danych osobowych objętych tajemnicą bankową, tj.: imienia, nazwiska, numerów: PESEL, telefonu oraz informacji o nazwach usług posiadanych przeze Uczestnika w Banku w celu przygotowania i przedstawienia spersonalizowanych ofert marketingowych Orange.

Orange do przekazywania do Banku danych osobowych tj.: numeru PESEL, kodu pocztowego oraz informacji o rozliczeniach pieniężnych, umowach i liczbie otwartych kontraktów w celu przygotowania i przedstawienia przez Bank spersonalizowanych ofert marketingowych Banku.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Voucher 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową Simplicity
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
Aż 280 zł premii za założenie konta w Santander Banku!
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
BGŻ BNP Paribas: 200 zł łatwej premii za założenie konta
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,44%
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Po 50 zł premii dla obu stron w programie poleceń Azimo
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

2 Comments

  1. Myślę, że te 3,6 % może jednak przyciągnąć zainteresowanych. Warto jednak głębiej pogrzebać w umowie, aby być pewnym w co się wchodzi. Ale to ABC poruszania się w świecie finansów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *