Bank Millennium: 3 bilety do kina sieci Helios za założenie Konta 360° Junior, a dla dorosłych 200 zł łatwej premii na start z Kontem 360°

Pojawił się kolejny argument, aby założyć Konto 360° w Banku Millennium z premią 200 zł. Otóż posiadacze tego rachunku mogą również założyć Konto 360° Junior dla swoich pociech. W ten sposób otrzymacie 3 bilety do kina Helios (które wreszcie po latach dotarło również do Warszawy). Macie więcej dzieci? Super! W takim razie możecie zdobyć jeszcze więcej biletów. Promocja ma trzy zasadnicze plusy: Konto 360° Junior otworzycie w pełni online, promocyjny rachunek możecie założyć dla każdego dziecka, konto przeznaczone jest dla dziecka w dowolnym wieku (nawet dla noworodka). Oczywiście, gdy wasza pociecha zbliża się do pełnoletności, wówczas lepiej wstrzymać się z zakładaniem rachunku i wyczekać kolejnej promocji Konta 360°. 

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba posiadająca konto lub kartę kredytową w Banku Millennium wraz z zdefiniowanym numerem telefonu do autoryzacji zleceń w kanałach bankowości elektronicznej oraz wyrażonymi zgodami dotyczącymi informacji handlowych. 

Aby wziąć udział w promocji, wniosek o Konto 360° Junior złóżcie za pośrednictwem Millenetu. Oczywiście zanim to zrobicie, dopilnujcie powyższych warunków uczestnictwa.

 

Zasady promocji

Aby zdobyć premię, wystarczy, że na nowo-otwarte konto Junior przelejecie 100 zł. Dodatkowo, w przypadku dziecka powyżej 13. roku życia należy wykonać 1 płatność kartą lub zainstalować i aktywować aplikację mobilną. Kwestie te dotyczą oczywiście konta Junior. Ostatecznym warunkiem będzie utrzymanie aktywnego rachunku do 31 marca 2019 roku.

Promocja trwa do 18 marca 2019 roku. Po tej dacie (najpóźniej do 31 marca 2019 roku), kody zostaną wysłane na wasz numer telefonu. Ich data ważności to co najmniej 60 dni. Kody możecie wymienić na seanse w technologii 2D lub 3D.

 

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Karta jest bezpłatna w przypadku wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę, choć akurat w tej promocji wyrabianie karty nie jest wymagane. W przeciwnym wypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą Was kosztować od 0 zł do 5 zł.

Szczegóły:

 

200 zł premii za założenie konta

Konto 360º w Banku Millennium

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Millennium, czyli nawet 300 zł do zdobycia
 
BNP Paribas: 350 zł premii na start za założenie konta osobistego
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *