BGŻ BNP Paribas: darmowe Konto Optymalne z 200 zł premii w promocji “Konto na karnawał”

Trwa istny festiwal promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Ponownie możecie zdobyć 200 zł premii startowej przy stosunkowo prostych warunkach. Rzadko się zdarza, aby promocja nie wymagała ani jednej płatności kartą. W przypadku niniejszej akcji wystarczy tylko zapewniać wpływy na konto oraz wykonać kilka przelewów! Specyfiką promocji BGŻ BNP Paribas jest okresowe przesuwanie daty według której definiowany jest nowy klient. Dzięki temu z promocji będą mogły skorzystać kolejne osoby, które dotychczasowo były już posiadaczami konta w zielonym banku. Co do samego produktu, Konto Optymalne to rachunek nie byle jaki! Gwarantuje on bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej, zatem premię odbierzecie bezkosztowo. Warto jednak pamiętać, iż limit wniosków w promocji to wyłącznie 1500 sztuk!

Uwaga: według informacji od organizatora, limit wniosków jest na wyczerpaniu!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank (oba banki zostały połączone) w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 25 stycznia 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 25 stycznia 2017 roku.

Kwestia ta nie dotyczy BGŻ Optima, ponieważ tam zakładane jest wyłącznie konto oszczędnościowe z osobną umową ramową.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku w promocji możliwe będzie od 25 stycznia 2019 roku do 14 lutego 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji. Sądząc po warunkach promocji oraz wysokości premii, akcja może zakończyć się na długo przed walentynkami. Dlatego póki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 28 lutego 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna nagroda podzielona jest na dwie transze po 100 zł. Pierwsze 100 zł premii otrzymacie, jeśli aktywujecie aplikację mobilną GOmobile do 31 marca 2019 roku oraz w marcu i kwietniu 2019 roku (w każdym miesiąca z osobna):

 • zapewnicie wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.

 

Druga nagroda o wartości 100 zł będzie przydzielona pod warunkiem, iż w maju oraz w czerwcu 2019 roku (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnicie wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz
 • wykonacie minimum 5 przelewów internetowych lub mobilnych.

 

Teraz technikalia. Wymagany wpływ może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank (w tym rachunków kredytowych).

Natomiast przelewy zewnętrzne mogą być przelewami zwrotnymi na wasze konta w innych bankach. Ich wartość jest dowolna. Co tu kryć, warunki są nadzwyczaj łatwe 🙂

 

Finalizacja promocji

Do 19 maja 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii (numer konta w BGŻ BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 25 maja 2019 roku. Info o przyznaniu drugiej nagrody będzie rozsyłane do 19 lipca 2019 roku, lecz w tym przypadku nie będzie już potrzeby ponownego uzupełniania danych.

Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do końca maja 2019 roku, zaś drugiej do końca lipca 2019 roku. W dniu wypłaty premii, konto i karta muszą być nadal aktywne.

To tyle 🙂 Szczegóły w regulaminie promocji “Konto na karnawał”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 200 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

19 Comments

 1. Ja aktualnie biorę w poprzedniej, która jednak ogólnie ma trudniejsze warunki do spełnienia, ale nie zawsze jest prosto, a nieraz diabeł tkwi w szczegółach;)

  • Tą możesz polecić komuś bliskiemu. Rzadko się zdarzają tak łatwe warunki 🙂

 2. Ten bank to jakieś kuriozum. Przekonałem kogoś do założenia konta w promocji Zimowy bonus. 11 stycznia bank poinformował, że wniosek jest procedowany, po czym nie poinformował o wysłaniu kuriera. Dwa tygodnie gdzieś sobie przesyłka z danymi osobowymi sobie latała, wciąż bez powiadomienia. Wróciła do banku, a oni nie skontaktowali się z klientem! Moja rada – pilnować ich na każdym kroku, dzwonić i dowiadywać się samemu i jeszcze raz pilnować.

  • Kurier to najsłabszy punkt tego procesu. Najlepsza jest firma TNT, która obsługuje Getin i Mille. Tam kurier jest następnego dnia i jest mega profesjonalny. Pewnie nie jest tani 🙂

 3. Dostałem info że wniosek anulowany bowiem zweryfikowano mnie jako klienta z bankowościa internetowa i zaproszono do oddziału..?

 4. Zarejestrowałem się na stronie z promocją po kliknięciu “otwórz konto optymalne” wyskakuje pusta karta. Czy konto należy otworzyć na stronie banku na te same dane które podało się na stronie z promocją?

  • Tak te same dane. Wyłącz adBlock, wyczyść cookies albo skorzystaj z innej przeglądarki 🙂

 5. „Informujemy, że wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię
  jako użytkownika Bankowości Internetowej. Zapraszamy do oddziału.” … chyba są niepoważni… w regulaminie jest, że „w okresie 24 mscy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta w promocji nie był posiadaczem, ani współposiadaczem ROR”… a ja mam tam tylko KO BGŻ Optima więc i rzecz jasna dostęp do bankowości internetowej… nie ma zapisu w regulaminie że nie można być posiadaczem KO … co to ma być?

 6. tak, miałam konto i podczas jego zamykania oczywiście nie zamknęli mi bankowości internetowej, ani nie poinformowali, że musze ja oddzielnie zamknąć. Beszczelne typy, takie praktyki tylko wkorzają klientów, bo muszą jezdzić po kilka razy do banku zamykać jak si e okazuje oddzielnie wszystkie produkty, a po drugie odcinają nam drogę do promocji bankowych, gdzie np wymagana jest karencja na dostęp do bankowosci internetpwe, itp… co za chamstwo. To sami mi zrobili w BOŚ Banku…

  • W oddziale zamkniesz umowę ramową od ręki. Potem możesz ponownie złożyć wniosek o konto 🙂

 7. jeśli jeszcze zdążę się załapać do puli 1500 wniosków ;).. tylko pytanie po co tak życie ludziom utrudniać

  • Według nich to ułatwienie. Bo jak wracasz do banku, to nie musisz ponownie aktywować bankowości elektronicznej. Jednak dotyczy to wyłącznie kont bez promocji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *