Kup bilet do Multikina płacąc kartą MasterCard lub Maestro, a drugi bilet otrzymasz gratis + popcorn dla użytkowników aplikacji Android Pay

Wystartowała promocja przeznaczona z myślą o miłośnikach kina. W zamian za zakup biletu na seans w sieci kin Multikino, voucher na drugi bilet otrzymacie zupełnie gratis. Warunkiem jest dokonanie płatności z wykorzystaniem karty MasterCard lub Maestro. Akcja trwa w piątki, soboty i niedziele, zatem w najgorętszym okresie dla wszystkich kin w Polsce. Użytkownicy aplikacji Android Pay oprócz biletu do kina, mogą otrzymać kupon również na darmowy popcorn.

 

 

Zasady promocji

Akcja trwa od 2 do 31 grudnia 2016 roku. Aby zdobyć darmowy voucher, należy zakupić bilet w kasie kina, w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej Multikina, płacąc dowolną kartą MasterCard lub Maestro (debetową lub kredytową). Jak wspomniałem we wstępie, zakup musi się odbyć w piątek, sobotę lub niedzielę. Otrzymany voucher możecie wykorzystać jeszcze tego samego dnia lub w późniejszym terminie (w dowolnym dniu tygodnia, o dowolnej porze). Jego ważność upływa 31 stycznia 2017 roku. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula promocyjnych biletów wynosi jedynie 65.000 sztuk.

Jeśli dokonacie zakupu biletu z wykorzystaniem strony internetowej lub aplikacji mobilnej, voucher na kolejny bilet zostanie do Was przesłany w wiadomości SMS/e-mail w ciągu 15 minut od chwili nabycia biletu.

Natomiast kupując bilet w kasie, bilet promocyjny otrzymacie “od ręki”, wystarczy, że zgłosicie takową chęć podczas zakupu. Mówiąc prościej, kupując dwa bilety, płacicie za jeden – dobra promocja 🙂 Ponadto, regulamin zaznacza, iż wystarczy kupić dowolny bilet, zatem możecie zakupić na przykład bilet ulgowy, po czym otrzymacie za darmo bilet normalny.

W ramach jednej płatności, możecie otrzymać maksymalnie 3 bilety promocyjne. Oznacza to, że kupując 1 bilet – otrzymacie 1 voucher, kupując 3 bilety – otrzymacie 3 vouchery, kupując 4 bilety lub więcej – otrzymacie 3 vouchery.

 

Dodatkowy voucher na popcorn dla użytkowników Android Pay

Jeśli zdecydujecie się na zakup biletu w kasie z wykorzystaniem aplikacji Android Pay z podpiętą kartą MasterCard (bez kart Maestro), oprócz kolejnego biletu, otrzymacie także voucher na popcorn. W tym przypadku również możecie otrzymać maksymalnie 3 kupony. Możecie je wykorzystać do 30 czerwca 2017 roku. 

Płatności Android Pay wdrożyły na razie dwa banki: BZ WBK oraz Alior Bank (wraz z marką T-Mobile Usługi Bankowe). W celu dokonania płatności należy posiadać telefon wyposażony w funkcję NFC oraz ściągnąć aplikację Android Pay. Po utworzeniu “mobilnego portfela” podpinacie do niego swoją kartę (debetową lub kredytową). Dokonując płatności, przykładacie telefon do terminala, tak jak w przypadku karty zbliżeniowej. Jeśli transakcja jest wyższa niż 50 zł, zostaniecie dodatkowo poproszeni o wstukanie numeru PIN. 

Więcej na temat promocji Multikina znajdziecie na stronie promocji oraz w regulaminie. Co ciekawe, w regulaminie nie ma ani słowa o dodatkowej promocji z Android Pay. Szczegóły znajdziecie jedynie w Najczęściej zadawanych pytaniach na stronie promocji. Osobiście pytałem mailowo przedstawiciela sieci kin Multikino, czy promocja na pewno działa, na co otrzymałem odpowiedź twierdzącą. Super będzie, jeśli komuś uda się zakupić bilet z wykorzystaniem aplikacji Android Pay i potwierdzi otrzymanie kuponu na popcorn 🙂

[aktualizacja] Otrzymałem regulamin uzupełniony o promocję z Android Pay. Jak się okazuje, organizator przewidział 10.000 bonów na popcorn. Po szczegóły odsyłam do regulaminu.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Bank Millennium: do 360 zł premii w ramach moneyback

Bank Millennium: 100 zł premii za otwarcie konta

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do mall.pl

Karta kredytowa Simplicity + voucher do perfumerii Douglas

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do Allegro.pl

Bonus 100 zł za otwarcie konta Inteligo

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG o wartości 549 zł

“Strażnik Przyszłości” w Nationale Nederlanden z premią do 500 zł

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z roczną premią do 500 zł

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premią do 30%

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Zapisz się na Newsletter2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *