Kup bilet do Multikina, zapłać Masterpassem i odbierz drugi bilet za darmo

Ruszyła kolejna akcja promująca portfel elektroniczny Masterpass. Z pewnością przypadnie ona do gustu miłośnikom srebrnego ekranu, spędzającym wieczory w Multikinie. Kupując bilet do tej sieci kina, możecie odebrać drugi bilet zupełnie za darmo. Wystarczy, że podczas finalizacji zakupu, jako formę płatności użyjecie portfel elektroniczny Masterpass. W Twoim mieście nie ma Multikina? Nic nie szkodzi. Bardzo podobną promocję prowadzi również Cinema City.

 

 

Zasady promocji

Promocja trwa od 1 sierpnia 2017 roku do 28 lutego 2018 roku i jest podzielona na dwa podokresy. W pierwszym, trwającym do 30 września 2017 roku przewidziano pulę 5000 voucherów na darmowe bilety. Aby zdobyć kupon należy zakupić bilet na stronie multikino.pl oraz dokonać płatności portfelem elektronicznym Masterpass. Darmowy bilet przyznawany jest za pojedynczy zakup. Oznacza to, iż kupując jeden bilet – otrzymacie jeden bilet gratis, kupując dwa bilety – też otrzymacie tylko jeden bilet gratis. W związku z tym, iż z promocji można korzystać wielokrotnie, zakupy większej ilości biletów lepiej jest rozbić na kilka transakcji. Termin ważności voucherów wymiennych na bilety to 31 października 2017 roku. Otrzymacie je w formie SMS lub e-mail w ciągu 15 minut od dokonania zakupu (jeśli nie otrzymacie kodu w “przyzwoitym” czasie, potrzebna będzie reklamacja). Bilet można wykorzystać przez 7 dni w tygodniu, na dowolny seans 2D.

Drugi podokres promocji trwa od 1 października 2017 roku do 28 lutego 2018 roku. W tym czasie Multikino będzie już rozdawało nie bilety, a kody zniżkowe o wartości 10 zł. Pula zniżek została ustalona na 17.558 sztuk. Aby uzyskać kupon zniżkowy, należy zakupić bilet z wykorzystaniem Masterpassa, tak samo jak w powyższym opisie. Kupon zniżkowy będzie ważny do 28 lutego 2018 roku. Możecie go wykorzystać na dowolny seans 2D lub 3D przez 7 dni w tygodniu.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu oraz na stronę promocji.

 

Pamiętajcie również o innej promocji Masterpass “Bilet za złotówkę”. Kupując bilety komunikacji miejskiej z wykorzystaniem aplikacji mobilnej GoPay, koszt waszego biletu zostanie obniżony do symbolicznego 1 zł!

 

Korzystając z okazji przypominam o świetnej promocji Alior Banku, który dość rzadko raczy nas bonusami na start. W obecnej akcji promocyjnej do zdobycia jest 100 zł w formie bonu Sodexo. Oprócz tego możecie założyć Konto Lokacyjne z oprocentowaniem wynoszącym 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł.

 

Sprawdź również:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *