Kupon o wartości 20 zł na Allegro.pl oraz inne ciekawe bonusy dla posiadaczy kart VISA

Nowy obraz (80)Dziś, 18 maja rusza świetna promocja przygotowana przez operatora kart VISA wraz z partnerami: Biedronką oraz siecią stacji ORLEN. Dla uczestników do zdobycia są kupony zniżkowe w serwisie Allegro.pl o wartości 20 zł. Czekają na Was również inne ciekawe bonusy. Zainteresowanych zapraszam do lektury.

Z racji, iż pewnie jesteście ciekawi co kryję się pod tą promocją, zacznę od sedna sprawy. Osoby, które w dniach od 18 maja 2015 r. do dnia 28 czerwca 2015 r. dokonają zakupu (dowolną kartą VISA) w sklepach sieci Biedronka lub też na stacjach ORLEN otrzymają wraz z paragonem kupon promocyjny, który będą mogli wymienić na wybrany rabat:

Nowy obraz (79)

 

 

Jak to działa?

Krok 1

Zapłać kartą Visa na stacji ORLEN lub w sklepie Biedronka.

W przypadku sieci ORLEN zakup dotyczy paliwa lub LPG na wybranych stacjach. Robiąc zakupy w Biedronce pamiętaj, iż z promocji wyłączone są zakupy tj. napoje alkoholowe, wyroby lub rekwizyty tytoniowe (lub produkty je imitujące), produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, przedmioty służące do karmienia niemowląt.

Krok 2

Odbierz w kasie swój unikalny kod promocyjny.

Kod znajdziesz na wydruku z kasy. Wykorzystaj go do dalszych kroków!

Krok 3

Wybierz ofertę na stronie, z której chcesz skorzystać na stronie nagrody.visa.pl

Wejdź w zakładkę Odbierz Kod Oferty i wpisz swój kod promocyjny. Wybierz ofertę z listy i podaj swój numer telefonu lub adres e-mail, na który zostanie wysłany Twój kod oferty. Możesz też wysłać SMS* z kodem promocyjnym i symbolem partnera promocji (litery od A do H) na numer 4415.
*Koszt SMS-a według taryfy operatora

Kod Promocyjny może zostać zarejestrowany najpóźniej do dnia 12 lipca 2015 r.

Krok 4

Skorzystaj z oferty.

Zachowaj kod oferty upoważniający do odebrania nagrody w wersji SMS lub e-mail do okazania w wybranym punkcie sprzedaży. Przed dokonaniem zakupu lub zamówienia poinformuj kasjera, że chcesz skorzystać z promocji.

 

W tym miejscu warto przytoczyć bardzo korzystny zapis regulaminu:

W celu uniknięcia wątpliwości wskazuje się, iż Uczestnik ma prawo do otrzymania Kodu Promocyjnego za każdą transakcję zakupu paliwa na stacji paliw ORLEN lub każdą transakcję w sieci sklepów Biedronka (o których mowa w § 6 ust. 1 pkt. a Warunków) dokonaną przy użyciu Karty Visa (niezależnie od kwoty takiej transakcji).

 

Nowy obraz (81)

Spośród wszystkich dostępnych rabatów, z pewnością najbardziej interesuje Was kupon Allegro.pl. Jego wartość to 20 zł, zaś minimalna kwota zakupów, przy których można go wykorzystać to 100 zł. Na szczęście suma ta może składać się z kilku mniejszych zakupów. Grunt, aby przy łącznej zapłacie wartość koszyka (bez kosztów dostawy) wynosiła właśnie 100 zł. Z kuponu możecie skorzystać jedynie w przypadku zakupów poprzez aplikację mobilną.

Jeden uczestnik może wykorzystać maksymalnie 10 kuponów (do 28 lipca 2015 roku). Podczas każdego zakupu można wykorzystać jednorazowo tylko 1 kupon.

 

Co jeśli nie mam karty VISA?

Grunt to się nie martwić 🙂 Zgodnie z regulaminem, kody rabatowe można odstępować innym osobom. W związku z tym, ktoś z twoich bliskich może dokonać zakupu w Biedronce lub Orlenie płacąc kartą VISA. Następnie prześle Ci otrzymany kod i będziesz mógł z niego skorzystać. Rozliczenia za zakupy zostawiam już w waszej gestii. 🙂

Co więcej, wykorzystując w praktyce kupon, nie musicie już używać karty VISA. To znaczy, robiąc zakup w aplikacji mobilnej allegro, możecie zapłacić używając dowolnej karty/przelewu poprzez PayU.

Więcej na nagrody.visa.pl/allegro

W razie pytań, wszelkich informacji dowiecie się na bezpłatnej infolinii pod numerem
800 800 321.

 

 

9 Comments

  1. Właśnie dziś w Biedronce otrzymałem taki kupon i zostałem miło zaskoczony. Na pewno w którymś miejscu kupon wykorzystam.

    • Zgodnie z taryfą operatora, dlatego to u niego musisz pytać. Jednak o wiele łatwiejszym, szybszym i w pełni darmowym sposobem na odebranie kuponu jest wpisanie kodu oraz adresu mailowego na stronie http://www.nagrody.visa.pl/. Pozdrawiam

    • To prawda. Wśród operatorów kart, VISA jest liderem jeśli chodzi o organizację promocji dla jej użytkowników

  2. Ha ha ha! No piękna promocja.
    Na stronie kuponów allegro nie jest jasno i czytelnie zaznaczone, że promocja dot. WYBRANYCH stacji paliw a w Biedronce kod otrzymasz wyłącznie do WYBRANYCH produktów!!!! Nie dot. m.in. produktów niemowlęcych!!! Kpina jakaś!!! Powinno być wyryte drukowanymi literami wszędzie gdzie Visa lub Allegro wspomina o tej “NIBY PROMOCJI”…. Szkoda…. Miałam nadzieję, że Allegro jest oczywiste i przejrzyste ale jak widać i tu mamy haczyki, gwiazdki, ukryte dno… Żal….

    • Witam. Obie informacje podane są na moim blogu w “Kroku 1”, a także w regulaminie. Jest mi niezmiernie przykro, że nie doczytałaś do tego momentu, a zamiast tego wolałaś napisać negatywny komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *