Kupony Allegro: 20 zł z okazji Dnia Dziecka oraz 20 zł oraz w kategorii “Sport i turystyka”

showcase (1)

Wróciła jedna z popularniejszych promocji wśród użytkowników bloga. Kupony Allegro, bo o nich mowa wracają w ramach dwóch akcji. Pierwsza dotyczy zakupów z okazji Dnia Dziecka, druga zaś związana jest z wiosennymi wydatkami na “Sport i turystykę”. W obu przypadkach do zdobycia jest 20 zł.

 

 

„Kupony na Dzień Dziecka” w aplikacji mobilnej Allegro

Kupony przyznawane są użytkownikom serwisu Allegro.pl, którzy w czasie trwania akcji promocyjnej (czyli w dniach 16 maja – 31 maja 2016 roku):

Dokonali zakupu (w ramach jednej transakcji) na Allegro w kategorii Dziecko – Zabawki lub Dziecko – Rowery i pojazdy za minimum 100 zł (bez kosztów dostawy), w aplikacji mobilnej Allegro albo na komputerze lub na urządzeniu mobilnym na stronie responsywnej Allegro oraz opłacili zakupy korzystając z mechanizmów płatności PayU (szybki przelew, karta).

W ciągu 48 godzin od transakcji otrzymacie mailing od Allegro, w którym znajdzie się link do odbioru kuponu. Wówczas wystarczy kliknąć “Odbierz kupon”. W ciągu 48 godzin zostanie wygenerowany wasz kupon mobilny, dostępny w aplikacji mobilnej Allegro.pl.

Dodatkowo warunkiem przyznania kuponu jest wyrażenie zgody przez użytkownika na:

przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych ( odpowiednie okienko znajdujące się w Moim Allegro -> Moje Konto -> Ustawienia -> Powiadomienia -> Promocje w Allegro).

Kupon o wartości 20 zł można wykorzystać jednorazowo w ramach kolejnych zakupów dokonywanych w kategorii Dziecko wyłącznie przez aplikację mobilną na kwotę nie niższą niż 50 zł, przy czym kwota ta liczona jest od ceny towaru wskazanej przez sprzedającego w parametrach oferty i nie obejmuje kosztów dostawy.

Kupon można zrealizować tylko w ramach zapłaty dokonywanej w ramach usługi PayU (szybki przelew, karta), wybierając opcję „zapłać mniej/kupony”. Jego ważność to 30 czerwca 2016 roku.

Liczba kuponów ograniczona jest do 15.000 sztuk. Więcej na temat tej promocji na dedykowanej stronie oraz w regulaminie.

 

„Do 40% taniej w Sporcie i Turystyce”

Kupony przyznawane są użytkownikom serwisu Allegro.pl, którzy w czasie trwania akcji promocyjnej (czyli w dniach 16 maja – 31 maja 2016 roku):

Dokonali zakupu (w ramach jednej transakcji) na Allegro w kategorii Sport i turystyka za minimum 150 zł (bez kosztów dostawy), w aplikacji mobilnej Allegro albo na komputerze lub na urządzeniu mobilnym na stronie responsywnej Allegro oraz opłacili zakupy korzystając z mechanizmów płatności PayU (szybki przelew, karta).

Pozostałe kwestie są dość podobne jak w przypadku akcji z okazji Dnia Dziecka. Różnicą jest oczywiście fakt, iż przyznany kupon o wartości 20 zł należy wykorzystać w kategorii Sport i turystyka. Minimalna kwota zakupów to również 50 zł, zaś limit kuponów to 2520 sztuk. Więcej na ten temat doczytacie w regulaminie akcji.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.
Zapisz się na Newsletter


 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *