Kupony Allegro: 20 złotych monet Allegro za wystawienie produktu w kategorii Instrumenty

W serwisie Allegro.pl dawno nie było tak łatwej okazji do zdobycia monet będących substytutem kuponów zniżkowych. Aby zdobyć zniżkę o wartości 20 zł do wykorzystania podczas zakupów za minimum 40 zł (monety w przeciwieństwie do standardowych kuponów mogą się dodatkowo sumować) wystarczy wystawić dowolny używany instrument muzyczny. Mało tego, opłata za wystawienie przedmiotu wynosi okrągłe 0 zł. Co ważne, wystawiony instrument nie musi zostać sprzedany, zatem prowizji też nie zapłacicie 🙂

 

 

Zasady promocji

Promocja trwa dość krótko, bo tylko do 16 września 2018 roku. Jednak, aby spełnić jej warunki, wystarczy Wam dosłownie 5 minut. Waszym jedynym zadaniem będzie wystawienie przedmiotu w kategorii Instrumenty. Cena produktu jest dowolna, tak samo jak forma sprzedaży (Kup teraz lub licytacja). Następnie, w kolejnym dniu roboczym zalogujcie się do panelu i odbierzcie 20 monet w zakładce Monety. Opcja odbioru monet dostępna będzie do 19 września 2018 roku. W promocji biorą udział aktywne konta zwykłe (niefirmowe).

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Na podobnych zasadach możecie zdobyć 30 monet za wystawienie auta w serwisie Allegro. Niestety opłata za wystawienie to 25 zł, więc będziecie jedynie 5 zł do przodu. Szczegóły tutaj. Natomiast o monetach na start przeczytacie w tym artykule.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Alior Bank: 100 zł łatwej premii na start za założenie konta
 
Darmowe konto internetowe Citi Priority z 150 zł premii
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: 190 zł premii za konto oraz 400 zł za kartę kredytową
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł do wydania na BP z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

11 Comments

  1. Bardzo dobra promocja. Ostatnio wystawiłam na Allegro keyboard Casio, dzisiaj dorzucę jeszcze dwa stare akordeony 🙂 Trzeba wykorzystać okazję.

  2. W następnym dniu roboczym tj. dziś powinna być opcja odebrania monet. Ja wystawiłem wczoraj, ale dziś nie mam opcji odbioru monet. Jak u Was ?

  3. ja wystawiłem wczoraj o 9ej a monet jeszcze nie ma, gdzie pojawi sie opcja odbierz mony ? przyjdzie na @ czy na koncie allegro?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *