Testuj płyny do płukania jamy ustnej Listerine (zakupione w sklepach Rossmann) i odbierz do 37,98 zł zwrotu środków na konto

Już po raz czwarty na blogu opisuję promocję “Testuj Listerine” w ramach której możecie otrzymać zwrot środków za przetestowanie płynów do płukania jamy ustnej. Poprzednie trzy artykuły cieszyły się sporym zainteresowaniem, zatem pewnie i tym razem chętnie przetestujecie płyny Listerine, szczególnie w przypadku, gdy skończyły się Wam już zapasy z poprzednich edycji. Tym razem promocja obowiązuje wyłącznie na produkty zakupione w drogeriach Rossmann (sklepy stacjonarne lub internetowy). Ponownie maksymalny zwrot to 37,98 zł.

 

 

Zasady promocji “21 dni pełnej ochrony jamy ustnej”

Promocja dotyczy następujących produktów:

 • Listerine Advanced WHITE, Listerine Proffesional SENSITIVITY THERAPY oraz Listerine SMART RINSE o łącznej pojemności 500 ml,
 • Listerine NIGHTLY RESET o łącznej pojemności 800 ml,
 • pozostałych produktów Listerine o łącznej pojemności 1000 ml.

Płyny możecie zakupić w dowolnej konfiguracji pod względem wielkości opakowań (przykładowo opakowanie 1-litrowe, 2 x 500 ml, 2 x 400 ml lub 4 x 250 ml). Zakup musi być udokumentowany jednym lub maksymalnie dwoma paragonami. Pełną listę produktów oferowanych przez Listerine w promocji znajdziecie na tej podstronie. Zakupu płynu/płynów należy dokonać od 7 stycznia 2019 roku do 20 stycznia 2019 roku. Jest to zatem najkrótsza edycja promocji w historii. Oczywiście po zakupie koniecznie musicie zachować paragon. 

Teraz pozostaje Wam już testowanie zakupionych produktów przez co najmniej 21 dni. Jeśli nie poczujecie satysfakcji, po upływie 21 dni od momentu zakupu możecie wydrukować, wypełnić i podpisać formularz promocyjny, po czym wysłać go wraz z paragonem na adres organizatora promocji. Zgłoszenie powinno być wysłane w terminie najpóźniej do dnia 25 lutego 2019 roku. Decyduje data doręczenia do organizatora. Środki zostaną przelane Wam na konto do 29 marca 2019 roku lub do 19 kwietnia 2019 roku, jeśli organizator będzie wymagał dodatkowej weryfikacji zgłoszenia.

Maksymalny zwrot dla jednej osoby wynosi 37,98 zł. Regulamin nie zawiera wykluczeń co do udziału w promocji osób mieszkających pod tym samym adresem, członków rodzin i tak dalej. W związku z tym, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z akcji nawet w kilka osób. Wysyłka formularzy jednym listem również nie stanowi przeszkody co do wypłaty zwrotu. Jest to dość ważne, ponieważ organizator nie zwraca kosztów wysyłki.

Zanim pobiegniecie do Rossmanna, zapoznajcie się z:

 

Najlepsza promocja na blogu – w pełni darmowa karta kredytowa Citi Simplicity z prezentem w postaci vouchera o wartości 400 zł do wykorzystania w Biedronce

 Sprawdź szczegóły

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

30 Comments

 1. Nie wiem czy tylko ja nie widzę informacji dotyczącej, że na jeden adres zamieszkania może być tylko jedno zgłoszenie? Czy gdzieś przeoczyłam tę informację?

 2. Czyli na jedno zgłoszenie można kupić jeden rodzaj produktu z jednej z 3 grup o wymaganej pojemnosci czy kilka rodzai produktów z różnych grup o wymaganej pojemnosci?

 3. Dla mnie składy Listerinów nie odpowiadają, są za mocne i trochę podrażniają mi dziąsła. Ale wiem, że wiele osób skusi się na taką akcję 🙂

 4. Ja się wstrzymam z rzucaniem się na te produkty, aż firma nie wypłaci zaległych pieniędzy.
  Z promocji testuj Surf z biedronki, sensodyne, i to co była w zeszłym miesiącu promka kup dwa produkty dove w biedronce zwrócimy środki za tańszy.
  Na emaile też firma nie odpisuje dalej.

   • Dziś zwrot za Sensodyne.
    Jak ktoś dalej nie ma o Surf to niech pisze do agencji. Dziś poprosiłam o nr konta na który miał być wykonany zwrot, podali nr którego nigdy nie miałam.

 5. Prosze o wyjaśnienie gdyż pierwszy raz widzę taką promocję i nie rozumiem.
  Czy mam kupić 2×400 ml nightly reset i np 500 ml advanded white i cos o pojemności litra?
  Pozdrawiam

 6. Dla zainteresowanych: wystartowała kolejna edycja tej promki, trwająca do 17.03.
  PS. Przy okazji, jeśli ktoś uważa, że te płyny są dla niego/niej za mocne polecałabym zacząć od testowania NIGHTLY RESET. Wg mnie jest odrobinę delikatniejszy od innych płynów tej marki.

 7. Dzień dobry, czyli można wysłać jednym listem poleconym 3 formularze, gdzie każdy formularz to inna osoba, zamieszkała pod innym adresem zamieszkania,ma inny numer konta bankowego? Czy bezpieczniej wyslać oddzielnie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *