III edycja programu poleceń “Lubię to polecam” w Banku Millennium – bony o wartości 80 zł, bilety do kina, lokata na 4% lub moneyback do 90 zł

W Banku Millennium ruszyła III edycja programu poleceń “Lubię to polecam”. Zakładając Konto 360º lub Konto 360º Student otrzymacie jedną z nagród do wyboru: voucher do Zalando lub empik.com o wartości 80 zł, 4 bilety do kina Helios lub Multikino, 10% zwrotu za płatności kartą/BLIKIEM (do 90 zł), bądź też możliwość założenia lokaty na 4% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł. Jedną z nagród otrzyma również osoba polecająca. Dużym plusem promocji jest krótki okres karencji w przypadku nowych klientów (12 miesięcy) oraz brak wykluczeń osób, które dotychczas korzystały z dotychczasowych promocji Banku Millennium. Konto 360º to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku, zapewniający większość usług za darmo. Dodatkowo możecie zdobyć po 3 bilety do kina Helios za założenie Konta 360º Junior dla swoich dzieci oraz 200 zł w promocji karty kredytowej.

 

 

Kto może zdobyć premię za założenie konta

Premię za założenie konta może zdobyć osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarciem umowy, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Mało tego, wykluczenie dotyczy posiadania jakiegokolwiek innego produktu w Millennium Banku, na przykład karty przedpłaconej pre-paid, karty kredytowej, posiadania jednostek TFI, czy poręczania kredytu.

Podczas wnioskowania o konto, pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (należy je utrzymać co najmniej do dnia wydania nagrody). Wniosek o konto należy złożyć na stronie promocji, wpisując tam kod pozyskany od znajomego, który posiada konto w Banku Millennium i rzecz jasna przystąpił do programu poleceń. Inną możliwością jest złożenie wniosku na infolinii lub w oddziale banku. 

 

Potrzebujesz kodu polecenia? Użyj mojego linku, a kod polecenia będzie wpisany  automatycznie lub wpisz kod: 22069728

 

Warunki promocji

Aby uzyskać prawo do otrzymania jednej z nagród należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKIEM na kwotę 360 zł w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy o konto.

Jeśli zarówno polecający, jak i polecony spełnią warunki promocji, obie strony będą uprawnione do odbioru jednej z nagród:

  • 4 bilety do kina Helios lub Multikino,
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł na empik.com,
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł do Zalando (bezterminowy),
  • 10% moneyback od transakcji kartą oraz BLIKIEM (maksymalnie 90 zł w ciągu 3 kolejnych miesięcy),
  • 3-miesięczna lokata na 4% w skali roku dla kwoty 500 zł – 10.000 zł.

Wybór nagrody będziecie mogli dokonać w bankowości online lub mobilnej w ciągu 30 dni od momentu spełnienia warunków przez poleconego. Bank poinformuje Was o tym fakcie poprzez SMS. Opisy poszczególnych nagród zawarte są w regulaminie, nie ma zatem sensu dublować tych treści w artykule.

Promocja trwa od 2 października 2018 roku do 2 kwietnia 2019 roku.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu.

 

Jak polecać konta

Osobą polecającą może być obecny posiadacz konta osobistego w Banku Millennium (wyłączając konto techniczne oraz niepełne formy posiadania konta jak np. pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również użytkownik jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej), który wyraził zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzyma je w okresie trwania programu.

Aby móc polecać rachunki Banku Millennium należy wygenerować swój unikalny kod polecenia na stronie promocji, jednocześnie akceptując jej regulamin. Kod otrzymacie w formie elektronicznej oraz SMS-em.

 

Otwórz konto z polecenia i odbierz swoją nagrodę

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

Konto 360º to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Bank Millennium stosuje bardzo proste i przejrzyste zasady pod względem możliwości uniknięcia wszelkich opłat z tytułu użytkowania konta. Wystarczy, że w danym miesiącu zapewnicie minimum 1000 zł wpływów na konto oraz wykonacie co najmniej 1 płatność kartą na dowolną kwotę, a zasady na jakich prowadzony będzie wasz rachunek będą następujące:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– dostęp do szerokiej sieci placówek z obsługą kasową oraz aplikacji mobilnej.

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających “darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

Z kwestii technicznych, warto również wiedzieć, iż wpływy na konto mogą być jednorazowym przelewem lub sumą mniejszych kwot przelanych przykładowo z waszego rachunku w innym banku. Do wymaganych wpływów zaliczają się także wpłaty we wpłatomacie lub w kasie banku. Pierwszy (cząstkowy) miesiąc użytkowania konta jest bezwzględnie darmowy.

 

“Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

 

Produkty oszczędnościowe

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł. Drugim z polecanych produktów oszczędnościowych jest Konto Oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,5% w skali roku. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 92 dni (promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest co jakiś czas odświeżana). Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad. Więcej na temat Konta Oszczędnościowego Profit na stronie banku.

Kolejnym rozwiązaniem jest Lokata IKE z oprocentowaniem 3% w skali roku. Jest to prawdopodobnie najwyżej oprocentowane IKE bankowe w Polsce. Więcej na temat Lokaty IKE pod linkiem.

 

 

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez 7 dni w miesiącu będziecie mogli skorzystać z darmowego debetu. Łącznie daje to nawet 84 dni darmowego kredytu w ciągu roku. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku. Więcej na temat promocji limitu w koncie w:

 

Otwórz konto z polecenia i odbierz swoją nagrodę

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *