Testuj żele pod prysznic Luksja oraz produkty marki Somat, a otrzymasz zwrot pieniędzy!

Kolejna dawka testów produktu trafia na bloga! Tym razem możecie odebrać zwrot pieniędzy za zakup produktów do zmywarki marki Somat (50% wartości produktu za zakup w sklepie Biedronka) oraz żeli pod prysznic marki Luksja. W sierpniu mamy tak duży wysyp tego rodzaju promocji, że po raz kolejny musiałem zmieścić dwa testy w jednym artykule. W przypadku Luksji maksymalny zwrot to 11,99 zł, zaś dla produktów Somat zwrot będzie zależny od aktualnej wartości danego towaru. Obecnie na blogu dostępne są jeszcze testy: Algidy, Dove, Parodontax, Coccolino, Mutti, Develey oraz Pudliszek. Szczegółów szukajcie w blogowej wyszukiwarce. Co prawda, jedna osoba może otrzymać wyłącznie jeden zwrot w każdej z prezentowanych dzisiaj promocji, aczkolwiek akcje promocyjne możecie śmiało polecić rodzinie i znajomym, dzięki czemu zyskacie na tym wszyscy.

 

 

Zasady promocji – Luksja

Pomimo, że tym razem organizatorem promocji nie jest znana i lubiana agencja Smolar, zasady również są bardzo proste. Po zakupie żelu pod prysznic Luksja, zachowajcie paragon i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem lub zdjęciem paragonu oraz numerem konta. Zwrot za zakupiony produkt otrzymacie w ciągu 21 dni kalendarzowych. W ramach promocji do waszej dyspozycji są:

 • żele o pojemności 250ml – zwrot do 6,99 zł,
 • żele o pojemności 500ml – zwrot do 9,99 zł,
 • żele o pojemności 750ml – zwrot do 11,99 zł.

 

Co tu kryć, najlepszą opcją będzie zakup największego opakowania. Wymienione kwoty zwrotu to maksymalne stawki, jakie możecie otrzymać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie wyższa, wówczas otrzymacie podaną kwotę maksymalną, na przykład 11,99 zł w opcji 750ml.

 

Żele Luksja możecie zakupić w dowolnym sklepie w terminie od 5 sierpnia 2019 roku do 30 września 2019 roku. Rejestracja w promocji dostępna jest w tych samych dniach lub do wyczerpania puli 5000 zwrotów. W przypadku przedwczesnego wyczerpania puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji. Pamiętajcie również, iż biorąc udział w akcji ze zwrotem środków, nie możecie wziąć udziału w równolegle prowadzonym konkursie “Twój pierwszy krok ku pielęgnacji”, dostępnym na tej samej stronie promocji. Mówi o tym zapis regulaminu:

Dowód zakupu, o którym mowa w pkt 2.2. lit. b) Regulaminu może stanowić podstawę do wzięcia udziału tylko w jednej prowadzonej przez Organizatora akcji promocyjnej produktów marki Luksja. W szczególności, dowód zakupu, którym Uczestnik posłużył się w konkursie prowadzonym przez Organizatora pod nazwą „Pierwszy krok ku pielęgnacji”, którego regulamin dostępny jest pod adresem strony internetowej www.ku-pielegnacji.pl, nie może stanowić podstawy do udziału w niniejszej Akcji.

 

 

 

 

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania = konkretny adres korespondencyjny). Również ten sam numer rachunku bankowego oraz numer telefonu nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Co więcej, z jednego IP można wysłać maksymalnie 1 zgłoszenie. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

 

Na koniec ważna uwaga. Organizator promocji zachowuje sobie prawo do telefonicznego potwierdzenia waszej tożsamości. Gdyby doszło do takiej sytuacji, próba połączenia będzie inicjowana dwukrotnie. W przypadku dwukrotnego nieodebrania telefonu, tożsamość uznaje się za niepotwierdzoną.

Druga opcja to mailowe wezwanie do potwierdzenia tożsamości w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości. Chodzi tutaj o podanie danych korespondencyjnych oraz skanu/zdjęcia paragonu w wiadomości zwrotnej.

Opcja numer 3 to prawo żądania przez organizatora przesłania na jego adres korespondencyjny oryginału dowodu zakupu. Dostarczenie paragonu/faktury powinno nastąpić w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania wezwania.

 

…miejmy nadzieję, że organizator nie będzie jednak korzystał z przysługujących mu praw, szczególnie z trzeciej możliwości weryfikacji zgłoszenia.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji promocyjnej.

 

 

Program poleceń TransferGo

Po 10 funtów dla polecającego i poleconego!

 

 

Zasady promocji – produkty Somat (50% zwrotu)

W tym przypadku nie otrzymacie pełnego zwrotu, lecz 50% ceny brutto za zapłacony produkt. Ogólnie zasady są bardzo proste: kupujecie jeden produkt Somat w sklepie Biedronka, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem lub zdjęciem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt.

W promocji biorą udział następujące produkty:

 • Tabletki Somat Gold 54 sztuk,
 • Tabletki Somat Gold All in One Extra 60 sztuk,
 • Somat odświeżacz do zmywarek Cytrynowy,
 • Nabłyszczacz Somat 500ml Cytrynowy,
 • Nabłyszczacz Somat 500ml Extra Dry,
 • Somat płyn do czyszczenia zmywarek.

 

W promocji biorą udział wyłącznie produkty przeznaczone na rynek polski. Jednym z wymogów będzie podanie w formularzu kodu EAN, umieszczonego na opakowaniu produktu. Ostatnia strona regulaminu to natomiast instrukcja ukazująca, które dane z paragonu należy podać w formularzu.

Akcja trwa od 7 sierpnia 2019 roku do 20 sierpnia 2019 roku. Gdy limit 3000 zwrotów zostanie osiągnięty, wówczas rejestracja zostanie zamknięta i kolejne zgłoszenia nie będą przyjmowane.

 

 

 

 

Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza powinniście otrzymać maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki. Poprzednie tego typu akcje pokazały, iż mail nie zawsze jest dostarczany lub wpada on do SPAM-u. Na szczęście prawidłowość zgłoszenia możecie zweryfikować na stronie promocji klikając Sprawdź zgłoszenie i podając (tamże) niezbędne dane.

 

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwroty wypłacone będą sukcesywnie, nie wcześniej jednak niż 21 dni po dokonaniu prawidłowego zgłoszenia do promocji. Ostateczny termin wypłaty środków to 20 września 2019 roku. W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, zwrot środków może się opóźnić do 4 października 2019 roku. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji “Wypróbuj Somat za 50%”.

 

Mała podpowiedź ode mnie. Opakowanie zawierające 60 tabletek kosztuje 24,99 zł, zaś Somat Gold (54 tabletki) kosztuje 27,99 zł. Pozostałe produkty biorące udział w promocji są już sporo tańsze. Nie da się ukryć, iż nawet bez uzyskania 50% zwrotu, ceny tabletek w Biedronce są rewelacyjne. Ceny produktów znalazłem na 60 stronie gazetki.

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

6 Comments

 1. A czy jeżeli wezmę udział przykładowo w promocji Dove to czy mogę również wziąć udział w pozostałych akcjach organizowanych przez ta firmę? Pozdrawiam

  • W regulaminie jest mowa tylko o pojemności 250, 500 oraz 750 ml. Tyle wiem. Aż takie szczegóły trzeba pytać organizatora 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *