mBank: 300 zł premii w formie moneyback + 50 zł za założenie konta w programie polecamBank

mBank uruchomił IV edycję promocji “Zyskaj z eKontem”. Tym razem możecie zdobyć 50 zł za założenie konta z polecenia oraz 300 zł w ramach zwrotów za płatności kartą. Moneyback tradycyjnie naliczany jest jako 2% kwoty transakcji kartą lub aplikacją BLIK. Maksymalny bonus może wynieść nawet 300 zł. Co ważne, w bieżącej edycji promocji mBank skrócił o rok okres karencji. W ramach promocji możecie otworzyć eKonto Standard z darmowym prowadzeniem rachunku lub eKonto w taryfie PLUS, które w celu zwolnienia z opłat za prowadzenie wymaga wpływu na minimum 1000 zł miesięcznie, zapewniając jednocześnie darmowe bankomaty. W obu taryfach, karta debetowa jest darmowa pod warunkiem zapewnienia 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Po założeniu konta, możecie je polecać swoim bliskim. Za każde skuteczne polecenie zdobędziecie 100 zł, zaś wasi znajomi 300 zł + 50 zł.

 

 

300 zł premii w formie 2% moneyback

Premia oferowana w ramach tej promocji to typowy 2%-moneyback od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą bądź aplikacją BLIK. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł, zaś okres wypłacania premii trwa przez 6 miesięcy (łącznie do 300 zł). Aby zatem wycisnąć maksymalny miesięczny moneyback należy wykonać płatności na kwotę 2500 zł. Transakcje będą objęte promocją od pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego (na przykład podpisując umowę w połowie kwietnia, moneyback będzie naliczany od transakcji wykonanych w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku).  Aby móc skorzystać w danym miesiącu z moneyback’u musicie spełnić dodatkowe warunki, a mianowicie:

  • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł,
  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 250 zł,
  • nie anulować powyższych transakcji, do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana, rozumiane jako zwrot towaru,
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Przelew na 1000 zł może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku.

 

Z promocji “Zyskuj z eKontem – IV edycja” mogą skorzystać zarówno nowi jak i powracający klienci mBanku, czyli według regulaminu:

Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:

1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub

2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

 

W stosunku do ostatniej edycji promocji, bank postanowił skrócić o rok okres karencji. Do promocji możecie przystąpić w okresie od 20 kwietnia 2017 roku do 31 maja 2017 roku. Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskuj z eKontem – IV edycja”. W tym miejscu brawa dla mBanku za przystępność języka użytego w regulaminie oraz przejrzystość zasad 🙂

 

50 zł za założenie konta z polecenia

W tej edycji promocji mBank zrezygnował z oprocentowania konta, które w poprzednich edycjach wynosiło 3% w skali roku dla kwoty do 3000 zł. Tym razem, uczestnicy promocji mogą liczyć na 50 zł dodatkowej premii za założenie konta w ramach programu poleceń polecamBank. Premię dodatkową otrzymacie jeśli w ciągu 60 dni od momentu założenia konta wykonacie 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę. Oprócz tego, osoba polecająca musi spełnić warunek aktywności konta (zapewnić wpływ, wykonać przelew, transakcję bezgotówkową lub wypłatę z bankomatu).

Kwestią sporną jest definicja nowego klienta w ramach programu poleceń. Otóż wątek “50 zł dla poleconego” zawarty jest w regulaminie promocji “Zyskuj z eKontem”, a tutaj okres karencji to wspomniany wcześniej 1 stycznia 2016 roku. Jednak program poleceń polecamBank posiada swój osobny regulamin (z którym również zachęcam się zapoznać) zawierający informację:

Nowy Klient to taki, który nie posiada obecnie w mBanku, ani nie posiadał po 31 grudnia 2009 roku żadnego produktu w mBanku…

Okres karencji równy niemal 7,5 roku? Tego jeszcze nie grali 🙂 Podpytam o tę kwestię w mBanku i wrócę z odpowiedzią, który deadline jest obowiązujący w niniejszej promocji.

 

Jeśli chcesz, mogę zostać twoim polecającym. Od dawna uczestniczę w programie polecamBank oraz regularnie spełniam kryteria aktywności konta. Dzięki temu masz pewność, iż otrzymasz swoje 50 zł premii. 

Link o założenie eKonta w taryfie Standard dostępny jest tutaj (w reflinku zapisany jest już mój kod polecenia). Jeśli wolisz założyć eKonto w taryfie Plus, skorzystaj z tego linka, a w polu identyfikator polecenia wpisz frazę jakdorobic.

 

Po założeniu konta możecie uzyskiwać dodatkowe dochody również jako polecający. Za skuteczne polecenie eKonta otrzymacie 100 zł, zaś wasi bliscy 300 zł + 50 zł. Maksymalnie możecie dorobić 760 zł w skali miesiąca. Kwota ta jest nieprzypadkowa. Otóż do 760 zł nie musicie płacić podatku od uzyskanych premii. Jeśli nawet polecicie większą liczbę kont (tak, że miesięczna premia przekroczy 760 zł), wówczas nadwyżka będzie wypłacona w kolejnym miesiącu.

 

Szczegóły eKonta w taryfie Standard w mBanku

0 zł za prowadzenie konta,

0 zł / 4 zł za kartę do konta

Wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by karta była darmowa,

0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash lub 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą.

 

Złóż wniosek o eKonto w taryfie Standard

 

Szczegóły eKonta z taryfą plus w mBanku

0 zł / 5 zł za prowadzenie konta,

W przypadku zapewnienia wpływu na minimum 1000 zł konto jest darmowe,

0 zł / 4 zł za kartę do konta,

Wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by karta była darmowa,

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce lub 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł,

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą.

 

Jeśli chcesz, mogę zostać twoim polecającym. Od dawna uczestniczę w programie polecamBank oraz regularnie spełniam kryteria aktywności konta. Dzięki temu masz pewność, iż otrzymasz swoje 50 zł premii. 

Link o założenie eKonta w taryfie Standard dostępny jest tutaj (w reflinku zapisany jest już mój kod polecenia). Jeśli wolisz założyć eKonto w taryfie Plus, skorzystaj z tego linka, a w polu identyfikator polecenia wpisz frazę jakdorobic.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

BNP Paribas: 250 zł premii w promocji Konta Otwartego na Ciebie
 
Nawet 680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Łatwe 200 zł premii w promocji Banku Millennium
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

3 Comments

  1. Promocja zdecydowanie ciekawa, jednak wielka szkoda, że jedynie dla nowych klientów, pozostaje jedynie czekać aż mBank doceni w ten sposób również starszych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *