mBank: 40 zł premii w zamian za wykonanie 4 płatności telefonem w technologii HCE

Klienci mBanku mogą skorzystać z bardzo prostej promocji, w której do zdobycia jest 40 zł premii. Wystarczy wykonać 4 płatności zbliżeniowe telefonem wyposażonym w funkcję NFC. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które otrzymały zaproszenie w formie mOkazji.

 

 

Jak zdobyć 40 zł premii

Promocja przeznaczona jest dla osób, które dotychczas nigdy nie płaciły zbliżeniowo telefonem poprzez aplikację mobilną mBanku. Korzystanie z tej formy płatności wymaga również spełnienia kwestii technicznych, a mianowicie posiadania smartfona z systemem Android w wersji 4.4 lub wyższej oraz wbudowanym modułem NFC.

mOkazje znajdziecie po zalogowaniu w serwisie bankowości elektronicznej po przejściu do zakładki Pasaż. mOkazja nie wymaga zapisu. Aby zdobyć pierwsze 20 zł premii należy wykonać jedną płatność zbliżeniową telefonem na dowolną kwotę. Kolejne 20 zł otrzymacie w przypadku wykonania jeszcze 3 takich transakcji. Na wykonanie płatności macie czas do 30 kwietnia 2018 roku. Bonus zostanie wypłacony w ciągu 60 dni.

Szczegóły promocji w nocie prawnej.

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

 

Wysyp promocji bankowych

Jeśli uważacie, iż promocje bankowe to łatwy i skuteczny sposób na uzyskiwanie dodatkowych dochodów to mam dla Was dobrą wiadomość. Obecnie mamy istny wysyp tego typu akcji promocyjnych. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *