mBank: 100 zł zwrotu na konto za zakup pakietu ubezpieczenia samochodowego OC+AC od AXA oraz do 550 zł w promocji eKonta osobistego

mBank ewidentnie znalazł ciekawą niszę, którą chce zadowolić swoich klientów. Otóż jako pośrednik w sprzedaży ubezpieczeń, mBank oferuje korzystne promocje na ubezpieczenia swojego partnera biznesowego, jakim jest AXA. Tym razem, kupując ubezpieczenie AXA poprzez serwis internetowy mBanku otrzymacie 100 zł zwrotu w przypadku wyboru pakietu OC+AC. Jeśli natomiast nie posiadacie jeszcze konta w mBanku, przypominam o promocji eKonta osobistego z 550 zł premii.

 

 

Zasady promocji

Z promocji wyłączone są ubezpieczenia zawierane na samochody, które w ostatnich 12 miesiącach były ubezpieczone za pośrednictwem mBanku w ramach ubezpieczenia OC i/lub AC. Mówiąc prościej, mBank doceni klientów, “którzy się do niego przenoszą”. Oczywiście w tym przypadku bank jest wyłącznie pośrednikiem. Faktycznym ubezpieczycielem będzie AXA, która w ramach współpracy wykorzystuje kanały sprzedażowe mBanku.

 

Promocja trwa od 1 marca do 15 kwietnia 2019 roku. W tym czasie wystarczy wypełnić wniosek o ubezpieczenie (promocja nie wymaga jakiegokolwiek zapisu). Sama umowa ubezpieczenia może być zawarta w kolejnych miesiącach (można ją zakupić z wyprzedzeniem). Zaletą zakupu ubezpieczenia przez bankowość online jest fakt, iż składki będą pobierały się automatycznie z waszego konta. Na to samo konto trafi 100 zł zwrotu w terminie do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym rozpoczęła się ochrona ubezpieczeniowa. Oczywiście stanie się to pod warunkiem, iż w ciągu 30 dni nie odstąpicie od umowy. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

 

Czy to się opłaca? Na to musicie już odpowiedzieć sobie sami. Możecie na przykład porównać składkę obliczoną w ramach mBanku (odejmując od niej 100 zł) do składki obliczonej przez waszego agenta. Wtedy wybór będzie już prosty 🙂

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie promocji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

2 Comments

  1. Zdecydowanie polecam promocję z mBank. Sam korzystałem i założyłem konto w okresie promocyjnym. Pieniądze za premię otrzymywałem przez kolejne 6 miesięcy. Wystarczyła jedna płatność kartą w miesiącu i już! Także promocja jest sprawdzona i można śmiało korzystać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *