mBank: 100 zł premii za założenie eKonta oraz 150 zł premii w promocji “Lepiej z eKontem”

To już ostatni dzień promocji mBanku, w której możecie zdobyć 100 zł premii na start oraz 150 zł bonusu w ramach promocji wewnętrznej eKonta. Warunki uzyskania premii na start są bajecznie proste. Wystarczy założyć konto oraz wykonać 5 przelewów zewnętrznych na dowolną kwotę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą jednocześnie założyć rachunek firmowy i zdobyć dodatkowo nawet 300 zł premii. Razem daje to solidne 550 zł bonusu!

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Z promocji „Same korzyści na Bank – edycja 3” oraz “Lepiej z eKontem – IV edycja” mogą skorzystać zarówno nowi, jak i powracający klienci mBanku. Ponownie status nowego klienta weryfikowany jest według daty 1 stycznia 2016 roku. Zgodnie z regulaminem, Nowy klient to:

osoba, którą począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:

a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku i/lub
b. rachunku oszczędnościowego w Banku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Posiadanie innego produktu w wymienionym okresie (przykładowo samej karty kredytowej lub pożyczki) nie koliduje z udziałem w niniejszych promocjach.

 

Jak założyć promocyjne konto

Aby założyć promocyjne eKonto w taryfie Standard należy postępować według następującego schematu. Na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, tworząc w ten sposób profil uczestnika akcji. Macie na to czas od 10 kwietnia 2018 roku do 31 maja 2018 roku. Podczas rejestracji wystarczy podać imię, nazwisko, adres e-mail oraz zaakceptować regulamin wraz ze zgodą na przetwarzanie danych w celach związanych z realizacją promocji (wystarczy zaznaczyć pierwsze okienko, pozostałe są nieobowiązkowe).

 

Tradycyjnie, złożenie wniosku z innego źródła (na przykład ze strony głównej banku) nie uprawnia Was do zdobycia bonusu. Jeżeli z waszego komputera, w promocji będzie się rejestrowało kilka osób, pamiętajcie, iż każda z nich musi zarejestrować się osobno na unikalny adres e-mail (pomiędzy poszczególnymi rejestracjami warto też wyczyścić cookies, użyć trybu incognito lub wykorzystać inną przeglądarkę).

 

Po rejestracji, na waszą skrzynkę mailową trafi wiadomość z danymi do logowania na stronie promocji. Hasło posłuży do logowania w przyszłości w celu odebrania nagrody. Natomiast w tym momencie zostaniecie zalogowani automatycznie. Teraz wystarczy, że złożycie wniosek o eKonto wraz z kartą debetową (o kartę należy zawnioskować podczas składania wniosku o konto) za pośrednictwem linku udostępnionego w profilu, klik: WNIOSEK O EKONTO. Po złożeniu wniosku, umowę możecie podpisać za pośrednictwem kuriera (dopuszczalne jest podanie adresu innego niż adres zamieszkania, na przykład miejsca pracy lub szkoły) lub w placówce banku.

 

Warunki uzyskania 100 zł premii

Gdy wasze konto będzie już aktywne, wystarczy, że w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta (lub do 30 czerwca, gdy konto otworzyliście po 31 maja 2018 roku) wykonacie 5 transakcji na dowolną kwotę. Mogą to być płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym koncie. Nie będą brane pod uwagę: płatności anulowane, wypłaty z bankomatu oraz przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku. Zatem pięć przelewów (przykładowo każdy o wartości 1 grosza) na wasze konto w innym banku załatwi kwestię zdobycia bonusu. Należy przyznać, iż warunki promocji są niezmiernie łatwe.

Do 23 lipca 2018 roku waszym dodatkowym zadaniem będzie rejestracja w panelu promocji i wybranie jednej z dwóch nagród: gotówki lub karty upominkowej. W przypadku braku dokonania wyboru, organizator przekaże Wam “odgórnie” nagrodę w formie karty upominkowej. Wybór nagrody będzie dostępny po spełnieniu warunków promocji (5 transakcji na dowolne kwoty). Informację o spełnieniu warunków otrzymacie mailowo do 20 lipca 2018 roku.

Jeśli zdecydujecie się na wybór premii w formie gotówki, dodatkowym warunkiem będzie podanie numeru rachunku do wypłaty bonusu. Będzie to oczywiście numer eKonta założonego w ramach niniejszej promocji. Na uzupełnienie danych będziecie mieli czas do 25 lipca 2018 roku, zaś sama wypłata premii nastąpi do 31 lipca 2018 roku.

Karty upominkowe są ważne bezterminowo i można je wykorzystać przy dowolnej kwocie zamówienia w sklepie internetowym lub aplikacji Zalando. Aby móc zrealizować kartę upominkową, po zalogowaniu na profil w Zalando należy wejść w zakładkę „Moje karty upominkowe i saldo“ i wpisać kod karty upominkowej w odpowiednie pole, po czym kliknąć ‘Zrealizuj’, a wartość karty upominkowej zostanie automatycznie dopisana do salda. Kod karty upominkowej można również wpisać podczas samego procesu składania zamówienia.

 

Szczegóły – regulamin promocji „Same korzyści na Bank – edycja 3”.

 

Warunki uzyskania 150 zł premii w promocji “Lepiej z eKontem”

Bonus rozłożony jest na pięć miesięcznych premii. Aby zdobyć 30 zł w danym miesiącu należy wykonać 15 płatności bezgotówkowych kartą debetową, BLIKIEM lub Google Pay na dowolną kwotę. Jeśli natomiast wykonacie od 10 do 14 transakcji, wówczas otrzymacie 20 zł, zaś w przypadku wykonania od 5 do 9 płatności, wasz miesięczny bonus wyniesie 10 zł. Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy. Przykładowo podpisując umowę w kwietniu, płatności należy wykonać od maja do września, zaś premie będą się pojawiać na waszych kontach od czerwca do października. 

W celu wypłaty premii musicie spełnić jeszcze dwa dodatkowe warunki w danym miesiącu. 

 • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł,
 • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Przelew na 1000 zł może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Mniej mobilni klienci koniecznie muszą pamiętać o minimum 1 zalogowaniu się do aplikacji mobilnej. Niezapewnienie tak błahego warunku może sprawić, że w danym miesiącu nie otrzymacie bonusu.

 

Szczegóły – regulamin promocji “Lepiej z eKontem – IV edycja”.

 

Szczegóły eKonta w taryfie Standard

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania minimum 5 płatności bezgotówkowych, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash na kwotę co najmniej 100 zł lub 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
 • 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
 • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Złóż wniosek o eKonto i odbierz nawet 250 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Millennium, czyli nawet 300 zł do zdobycia
 
BNP Paribas: 350 zł premii na start za założenie konta osobistego
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

2 Comments

 1. Panie Jacku, czy zakładając konto z tej promocji, to można skorzystać z promocji ”
  Lokata na wejście 3,5% 3 miesiące” ? Proszę o odpowiedź.

  • Witam. Niestety promocje nie łączą się. Albo promocyjna lokata albo premie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *