mBank: nawet 300 zł łatwej za założenie konta firmowego (oraz 250 zł w promocji eKonta)

Obok analizowanej wczoraj promocji eKonta Standard z premią 250 zł, w mBanku dostępna jest również promocja konta firmowego mBiznes Konto Standard. W tym przypadku możecie zdobyć 150 zł od Agory, 100 zł w promocji wewnętrznej mBanku oraz 50 zł w programie poleceń. Co ważne, możecie połączyć zarówno promocję konta osobistego, jak i konta firmowego, dzięki czemu wasz łączny pakiet premii wyniesie nawet 550 zł! Największe plusy promocji konta firmowego? Bardzo krótki okres karencji, łatwe warunki oraz darmowe konto 🙂

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy przez których w regulaminie rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z o.o. w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, publiczne szkoły i przedszkola, niepubliczne przedszkola prowadzone przez os. fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, kościoły i parafie oraz związki wyznaniowe

Ogromnym plusem promocji jest bardzo krótki okres karencji. Akcja przeznaczona jest dla klientów, którzy na dzień 2 kwietnia 2018 roku nie posiadali konta firmowego w mBanku (weryfikowane według danego numeru NIP). Wystarczy zatem, że przed tą datą zamknęliście swoje dotychczasowe konto firmowe, by znów móc skorzystać z promocji.

 

Warunki uzyskania 150 zł od Agory

W celu uzyskania 150 zł bonusu pierwszym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji, tworząc w ten sposób profil uczestnika akcji. Macie na to czas od 10 kwietnia 2018 roku do 31 maja 2018 roku. Podczas rejestracji wystarczy podać imię, nazwisko, adres e-mail oraz zaakceptować regulamin wraz ze zgodą na przetwarzanie danych w celach związanych z realizacją promocji (wystarczy zaznaczyć pierwsze okienko, pozostałe są nieobowiązkowe).

Po rejestracji, na waszą skrzynkę mailową trafi wiadomość z danymi do logowania na stronie promocji. Hasło posłuży do logowania w przyszłości w celu odebrania premii. Natomiast w tym momencie zostaniecie zalogowani automatycznie. Teraz wystarczy, że złożycie wniosek o mBiznes Konto Standard za pośrednictwem linku udostępnionego w profilu, klik: WNIOSEK O MBIZNES. Po złożeniu wniosku, umowę możecie podpisać za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku.

 

Waszym głównym zadaniem będzie wykonanie minimum jednego przelewu do ZUS-u z wykorzystaniem nowo otwartego konta. Na wykonanie tej czynności macie 30 dni od zawarcia umowy o konto (jeśli rachunek założycie po 31 maja 2018 roku, wówczas warunek musicie spełnić do 30 czerwca 2018 roku).

 

To wszystko! Teraz pozostaje Wam tylko poczekać na maila z informacją o przyznaniu prawa do wypłaty premii. Organizator roześle stosowne informacje do 25 lipca 2018 roku. Następnie do 2 sierpnia 2018 roku będziecie musieli potwierdzić dane do wypłaty premii na stronie promocji (chodzi głównie u numer rachunku do wypłaty premii). Premia w wysokości 150 zł zostanie wypłacona do 10 sierpnia 2018 roku.

Po szczegóły akcji odsyłam do regulaminu promocji „Same korzyści na Bank z mBiznes kontem Standard”.

 

100 zł od mBanku “na ZUS”

Aby uzyskać kolejne 100 zł w “wewnętrznej promocji mBanku”, wystarczy, że w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zawarcia umowy o konto:

  • dokonacie płatności składek na ZUS w wysokości minimum 250 zł oraz
  • wykonacie co najmniej jedną płatność kartą wydaną do rachunku (na dowolną kwotę).

Co ważne, przelew do ZUS-u wykonany w promocji Agory jednocześnie spełni warunek dla “promocji wewnętrznej”. Wystarczy zatem, że wykonacie 1 płatność kartą, a stówka będzie wasza. W tym przypadku nie musicie nawet wypełniać danych do wypłaty premii. Zostanie ona wypłacona do 30. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki.

Po szczegóły akcji odsyłam do regulaminu promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja II”.

 

50 zł w programie poleceń PolecamBank

Swój dodatkowy dochód możecie zwiększyć o kolejne 50 zł, jeśli podczas składania wniosku użyjecie kodu polecenia. Kod możecie zdobyć od znajomego, który uczestniczy w programie poleceń lub użyć mojego kodu: jakdorobic.

W przypadku programu poleceń okres karencji jest o wiele dłuższy. Nowy klient definiowany jest według daty…31 grudnia 2009 roku. Jeśli spełniacie ten podstawowy warunek, wystarczy, że w ciągu 60 dni od daty założenia konta wykonacie 5 transakcji na dowolną kwotę (przelewy zewnętrzne, płatności kartą lub BLIKIEM, bądź wpłaty/wypłaty z bankomatu), a 50 zł będzie wasze.

 

Otwórz konto i odbierz nawet 300 zł premii

 

Opodatkowanie

Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać więcej niż jeden rachunek bankowy. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcecie, aby środki na waszym koncie zostały zaksięgowane natychmiastowo. Wówczas podajecie kontrahentowi numer konta założonego w banku, w którym posiada on konto. Tego typu przelewy księgowane są natychmiastowo. Innym motywatorem do zakładania kolejnych rachunków są promocje, taka jak ta.

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. Wasz księgowy z pewnością sobie z tym poradzi.

 

Szczegóły konta mBiznes Standard

W ramach promocji otrzymujecie 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za obsługę karty debetowej;
  • 0 zł za przelewy internetowe;
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych, sieci Euronet, BZ WBK, Planet Cash;
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku oraz sieci Euronet. 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Szczegóły dotyczące obecnie obowiązujących stawek w taryfie opłat i prowizji.

 

Otwórz konto i odbierz nawet 300 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
mBank: 300 zł łatwej premii na start z eKontem
 
PKO BP: voucher 100 zł do Allegro z Kontem dla Młodych
 
Citi Handlowy: voucher 300 zł do Hebe z kartą kredytową Simplicity
 
Darmowe konto internetowe Citi Priority z 150 zł premii
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: nawet 290 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
Łatwe 200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium
 
200 zł do wydania w IKEI z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *