mBank: nawet 300 zł łatwej za założenie konta firmowego (oraz 250 zł w promocji eKonta)

Obok analizowanej wczoraj promocji eKonta Standard z premią 250 zł, w mBanku dostępna jest również promocja konta firmowego mBiznes Konto Standard. W tym przypadku możecie zdobyć 150 zł od Agory, 100 zł w promocji wewnętrznej mBanku oraz 50 zł w programie poleceń. Co ważne, możecie połączyć zarówno promocję konta osobistego, jak i konta firmowego, dzięki czemu wasz łączny pakiet premii wyniesie nawet 550 zł! Największe plusy promocji konta firmowego? Bardzo krótki okres karencji, łatwe warunki oraz darmowe konto 🙂

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy przez których w regulaminie rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z o.o. w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, publiczne szkoły i przedszkola, niepubliczne przedszkola prowadzone przez os. fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, kościoły i parafie oraz związki wyznaniowe

Ogromnym plusem promocji jest bardzo krótki okres karencji. Akcja przeznaczona jest dla klientów, którzy na dzień 2 kwietnia 2018 roku nie posiadali konta firmowego w mBanku (weryfikowane według danego numeru NIP). Wystarczy zatem, że przed tą datą zamknęliście swoje dotychczasowe konto firmowe, by znów móc skorzystać z promocji.

 

Warunki uzyskania 150 zł od Agory

W celu uzyskania 150 zł bonusu pierwszym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji, tworząc w ten sposób profil uczestnika akcji. Macie na to czas od 10 kwietnia 2018 roku do 31 maja 2018 roku. Podczas rejestracji wystarczy podać imię, nazwisko, adres e-mail oraz zaakceptować regulamin wraz ze zgodą na przetwarzanie danych w celach związanych z realizacją promocji (wystarczy zaznaczyć pierwsze okienko, pozostałe są nieobowiązkowe).

Po rejestracji, na waszą skrzynkę mailową trafi wiadomość z danymi do logowania na stronie promocji. Hasło posłuży do logowania w przyszłości w celu odebrania premii. Natomiast w tym momencie zostaniecie zalogowani automatycznie. Teraz wystarczy, że złożycie wniosek o mBiznes Konto Standard za pośrednictwem linku udostępnionego w profilu, klik: WNIOSEK O MBIZNES. Po złożeniu wniosku, umowę możecie podpisać za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku.

 

Waszym głównym zadaniem będzie wykonanie minimum jednego przelewu do ZUS-u z wykorzystaniem nowo otwartego konta. Na wykonanie tej czynności macie 30 dni od zawarcia umowy o konto (jeśli rachunek założycie po 31 maja 2018 roku, wówczas warunek musicie spełnić do 30 czerwca 2018 roku).

 

To wszystko! Teraz pozostaje Wam tylko poczekać na maila z informacją o przyznaniu prawa do wypłaty premii. Organizator roześle stosowne informacje do 25 lipca 2018 roku. Następnie do 2 sierpnia 2018 roku będziecie musieli potwierdzić dane do wypłaty premii na stronie promocji (chodzi głównie u numer rachunku do wypłaty premii). Premia w wysokości 150 zł zostanie wypłacona do 10 sierpnia 2018 roku.

Po szczegóły akcji odsyłam do regulaminu promocji „Same korzyści na Bank z mBiznes kontem Standard”.

 

100 zł od mBanku “na ZUS”

Aby uzyskać kolejne 100 zł w “wewnętrznej promocji mBanku”, wystarczy, że w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zawarcia umowy o konto:

  • dokonacie płatności składek na ZUS w wysokości minimum 250 zł oraz
  • wykonacie co najmniej jedną płatność kartą wydaną do rachunku (na dowolną kwotę).

Co ważne, przelew do ZUS-u wykonany w promocji Agory jednocześnie spełni warunek dla “promocji wewnętrznej”. Wystarczy zatem, że wykonacie 1 płatność kartą, a stówka będzie wasza. W tym przypadku nie musicie nawet wypełniać danych do wypłaty premii. Zostanie ona wypłacona do 30. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki.

Po szczegóły akcji odsyłam do regulaminu promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja II”.

 

50 zł w programie poleceń PolecamBank

Swój dodatkowy dochód możecie zwiększyć o kolejne 50 zł, jeśli podczas składania wniosku użyjecie kodu polecenia. Kod możecie zdobyć od znajomego, który uczestniczy w programie poleceń lub użyć mojego kodu: jakdorobic.

W przypadku programu poleceń okres karencji jest o wiele dłuższy. Nowy klient definiowany jest według daty…31 grudnia 2009 roku. Jeśli spełniacie ten podstawowy warunek, wystarczy, że w ciągu 60 dni od daty założenia konta wykonacie 5 transakcji na dowolną kwotę (przelewy zewnętrzne, płatności kartą lub BLIKIEM, bądź wpłaty/wypłaty z bankomatu), a 50 zł będzie wasze.

 

Otwórz konto i odbierz nawet 300 zł premii

 

Opodatkowanie

Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać więcej niż jeden rachunek bankowy. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcecie, aby środki na waszym koncie zostały zaksięgowane natychmiastowo. Wówczas podajecie kontrahentowi numer konta założonego w banku, w którym posiada on konto. Tego typu przelewy księgowane są natychmiastowo. Innym motywatorem do zakładania kolejnych rachunków są promocje, taka jak ta.

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. Wasz księgowy z pewnością sobie z tym poradzi.

 

Szczegóły konta mBiznes Standard

W ramach promocji otrzymujecie 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za obsługę karty debetowej;
  • 0 zł za przelewy internetowe;
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych, sieci Euronet, BZ WBK, Planet Cash;
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku oraz sieci Euronet. 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Szczegóły dotyczące obecnie obowiązujących stawek w taryfie opłat i prowizji.

 

Otwórz konto i odbierz nawet 300 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *