ING Bank Śląski: 140 zł premii za założenie Konta Mobi dla osób do 26 lat, 20 zł w promocji Google Pay oraz 200 zł za regularne inwestowanie

Cechą szczególną ING Banku Śląskiego jest spójność w zakresie następujących po sobie akcji promocyjnych. W odróżnieniu od innych banków, w kolejnej edycji promocji Konta Mobi ponownie do zdobycia jest 140 zł premii na start. Porównując warunki niniejszej promocji do akcji wakacyjnej, w zasadzie należy stwierdzić, iż wszystko zostało po staremu. A nie, przepraszam. Zaszła jedna bardzo pozytywna zmiana! Okres karencji dla byłych klientów został skrócony o 3 miesiące, dzięki czemu wiele “osób oczekujących”, nareszcie będzie mogło zdobyć solidną premię. Tradycyjnie, z promocji możecie skorzystać bezkosztowo, ponieważ prowadzenie rachunku oraz utrzymanie karty debetowej jest bezwarunkowo darmowe dla osób do 26 lat. Po założeniu konta, kolejne 20 zł premii otrzymacie, jeśli wykonacie 2 płatności z wykorzystaniem aplikacji Google Pay. Jeszcze więcej, bo 200 zł bonusu dostępne jest natomiast za przetestowanie regularnego inwestowania. Dodatkowo w nagrodę otrzymacie 30 minut darmowej jazdy na elektryczne hulajnogi i skutery od ING i blinkee.city o wartości 20 zł. Sumując wszystkie bonusy, wychodzi nam kwota 380 zł stosunkowo łatwej premii w bardzo przyjemnym banku. Wisienką na torcie jest konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Ogromną zaletą konta oszczędnościowego jest możliwość dokonywania nielimitowanych wpłat i wypłat bez żadnych kosztów. Co do technikaliów, Konto z Lwem założycie w pełni online, składając wniosek chociażby na smartfonie oraz potwierdzając umowę przelewem weryfikacyjnym.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja skierowana jest zarówno do całkiem nowych, jak i powracających klientów ING Banku Śląskiego. Mianowicie, akcja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (w opcjach Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP) w okresie od 1 lipca 2018 roku do 30 września 2019 roku. Warto zwrócić uwagę, iż w poprzedniej edycji promocji okres karencji ustawiony był na 1 kwietnia 2018 roku.

 

Jak założyć konto

Wniosek o promocyjne konto z premią 140 zł dostępny jest na dedykowanej stronie banku. Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 1 października 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku. Oprócz Konta Mobi, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz o kartę płatniczą. Ponadto wyraźcie zgody handlowe i marketingowe.

 

Po wypełnieniu wniosku, umowę możecie finalizować na 3 sposoby:

 • za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego – w pełni online,
 • za pośrednictwem kuriera (zweryfikuje on waszą tożsamość, zaś umowa zostanie dosłana mailem),
 • poprzez zweryfikowanie się w placówce banku.

 

Pamiętajcie, iż podczas składania wniosku należy załączyć skany/fotki dowodu osobistego, dlatego przygotujcie je sobie przed rozpoczęciem całego procesu. Przelew weryfikacyjny może zostać wykonany z następujących banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Pekao S.A., eurobank, mBank, Santander Bank.

 

Warunki otrzymania 140 zł premii

W przypadku niniejszej edycji promocji, premia ponownie podzielona jest na 3 części, odpowiednio na 100 zł, 20 zł oraz 20 zł. Pierwsze 100 zł otrzymacie pod warunkiem wykonania 10 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę do 31 stycznia 2020 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

 

Kolejne dwie premie po 20 zł otrzymacie, jeśli również do 31 stycznia 2020 roku:

 • zapewnicie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (płatności te mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii) oraz
 • wykonacie minimum 2 przelewy na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu), każdy na kwotę co najmniej 5 zł.

 

Wypłata premii

Wypłata premii nastąpi 14 lutego 2020 roku. Ot taki miły prezent na Walentynki 😉 W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe oraz kartę debetową. Nie jest to jednak jakiś wyczyn, ponieważ zarówno prowadzenie konta, jak i karta są bezwarunkowo darmowe. Premia zostanie wypłacona na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Nagroda zwolniona jest z opodatkowania. Szczegóły w regulaminie promocji Konta Mobi.

 

 

 

 

200 zł za przetestowanie funkcji “regularne inwestowanie”

ING Bank Śląski ruszył z III edycją promocji “Im więcej inwestujesz, tym więcej zyskujesz”, w której do zdobycia jest 100 zł, 150 zł, a nawet 200 zł premii. Warunkiem uzyskania bonusu jest przetestowanie funkcji regularnego inwestowania w dowolny fundusz inwestycyjny dostępny na platformie ING. Promocja ma bardzo korzystną formę, ponieważ wartość bonusu uzależniona jest od wysokości waszych regularnych wpłat do funduszu. ING nie narzuca natomiast, w co konkretnie należy zainwestować, zatem możecie wybrać przykładowo któryś z funduszy zaklasyfikowanych do funduszy o bardzo niskim ryzyku.

Szczegóły w artykule 200 zł premii w promocji regularnego inwestowania.

 

20 zł łatwej premii za wykonanie 2 płatności poprzez Google Pay

Kolejne 20 zł premii trafi do Was za przetestowanie Google Pay. Zasady są bardzo proste – wykonujecie 2 płatności na minimum 5 zł każda z wykorzystaniem Google Pay za co otrzymujecie 20 zł premii. Co ważne, transakcje możecie wykonać w Internecie lub w aplikacji mobilnej, dlatego nie musicie nawet posiadać modułu NFC w swoich telefonach. 

Szczegóły w artykule 20 zł premii za wykonanie 2 płatności poprzez Google Pay.

 

30 minut darmowej jazdy o wartości 20 zł z blinkee.city

Posiadając konto w ING Banku Śląskim w nagrodę otrzymacie dodatkowo 30 minut jazdy elektrycznymi hulajnogami i skuterami od ING i blinkee.city. Wartość rabatu wynosi 20 zł. Aby skorzystać z promocji należy wpisać w aplikacji blinkee.city kod: INGdlaEKO, aktywując go do 30 listopada 2019 roku. Na wykorzystanie darmowych minut macie czas do 31 grudnia 2019 roku. 

Szczegóły w regulaminie promocji „Hulaj bez spalin”.

 

Szczegóły Konta Mobi (dla osób w wieku do 26 lat)

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo, 
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej – bezwarunkowo, 
 • 0 zł za wydanie karty typu zbliżak
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,
 • 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, 
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach w ramach cashback, 
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne w PLN,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash,
 • dostęp do Google Pay, Apple Pay oraz BLIK.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

 

 

 

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Ponadto wpłaty i wypłaty środków w ramach z/na konto osobiste są darmowe bez żadnych limitów.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

10 Comments

 1. Co jeżeli nie złożyłam wniosku o kartę przy zakładaniu konta? Mogę to jeszcze zrobić, czy promocja przepadła?

 2. A ja mam pytanie takie ogólne do wszystkich Twoich postów 🙂
  Takie promocje to fajny sposób na dodatkowy dochód, ale tak się zastanawiam czy nie nabawimy się żadnych problemów? Zakładanie konta – odbieranie premii – zamykanie konta.
  To wszystko 100% bezpieczne? Takie gromadzenie tych wszystkich kart. Szczerze mówiąc mam trochę obawy

  • Hej. Bloga prowadzę o ponad 5 lat. Z promocji bankowych w ten oto sposób korzystam od 2010 roku 🙂 Od tego nic złego mi się nie stało, a miałem konta i inne produkty we wszystkich bankach w Polsce, w niektórych po kilka razy 🙂

   • Czyli rozumiem, że bez obaw mogę korzystać z tych promocji i nikt się do mnie nie przyczepi za zamykanie kont i ponownie ich zakładanie jak nadarzy się fajna okazja? 🙂

    + a tak z czystej ciekawości – ile kart masz już w swojej kolekcji? Jeśli nie pamiętasz to może być przybliżona ilość 😀

    • Nikt się nie przyczepi, bo działasz zgodnie z regulaminem 🙂 Mam w domu kolaż kart w antyramie. Może kiedyś udostępnię na blogu 🙂

 3. Spotkał się ktoś z opcją że po wpisaniu danych jak Pesel, nazwisko i nr telefonu na samym początku, wyskakuje jedynie “Konto założysz w oddziale” ??? Wyeliminowali mnie z promocji ze względu na to że kiedyś miałem u nich konto promocyjne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *