Money Mania 8: załóż eKonto w taryfie Standard od mBanku i odbierz nawet 600 zł premii

MM8a

Ruszyła ósma edycja promocji Money Mania. Podobnie jak w piątej odsłonie, tak i teraz partnerem akcji jest mBank, który zachęca do założenia swojego flagowego produktu – eKonta w taryfie Standard. Podobieństw możemy znaleźć o wiele więcej. Między innymi kwota maksymalnej premii do zdobycia to ponownie pokaźne 600 zł. Na całościową premię składa się 100 zł od organizatora akcji – Money.pl oraz 500 zł w ramach promocji mBanku. Aby otrzymać pierwszy bonus, wystarczy wykonać pięć dowolnych transakcji! Kolejne 500 zł możecie natomiast uzyskać w zamian za aktywne użytkowanie rachunku. W artykule przedstawię kilka optymalnych rozwiązań, które pozwolą Wam uzyskać jak najwyższy dochód. We wstępie warto również wspomnieć o promowanym rachunku. eKonto Standard zapewnia darmowe prowadzenie konta bez spełniania żadnych warunków. Karta debetowa jest za 0 zł w przypadku wykonania pięciu dowolnych transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Dużym plusem oferty jest możliwość zarówno otwarcia jak i zamknięcia konta w pełni online, bez potrzeby ruszania się sprzed komputera!

 

 

Jak zdobyć 100 zł bonusu w ramach promocji Money Mania

Z promocji Money Mania z bonusem wynoszącym 100 zł mogą skorzystać zarówno całkiem nowi jak i powracający klienci mBanku. Wystarczy, że nie posiadaliście żadnego produktu w mBanku po 1 października 2015 roku, by móc wnioskować o promowane konto. Tradycyjnie z promocji wykluczeni są pracownicy banku oraz osoby posiadające wspólne konta z pracownikami banku.

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania bonusu jest rejestracja oraz utworzenie profilu na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu podajecie jedynie podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko oraz adres mailowy. Jeśli kilkoro z domowników (użytkowników tego samego komputera) zdecyduje się na założenie konta – każdy z osobna musi się zarejestrować na unikalny adres e-mail. Dla pewności warto użyć osobnej przeglądarki, wyczyścić cookies w przeglądarce lub użyć trybu incognito.

 

Osoby, które brały już udział w poprzednich akcjach Money Mania nie muszą się rejestrować po raz kolejny. Wystarczy, że wejdziecie na dedykowaną stronę promocji, zalogujecie się w aplikacji (zakładka Moje Konto) używając danych z poprzednich edycji oraz złożycie wniosek o konto.

 

Na waszą skrzynkę mailową zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji w promocji wraz z linkiem aktywacyjnym. Wiadomość może wpaść do zakładki SPAM, Oferty, Inne, dlatego warto tam zajrzeć, jeśli nie otrzymaliście maila na główną skrzynkę. Po kliknięciu w link zostaniecie przeniesieni na stronę serwisu. 

W tym miejscu należy wyrazić zgodę na udostępnienie organizatorowi danych, które będą wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z realizacją przedmiotu akcji. Teraz już możecie przejść do wypełniania właściwego wniosku o eKonto w taryfie Standard. Pamiętajcie, aby w trakcie jego składania, zaakceptować regulamin promocji „mOkazje w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej mBanku”. To jeden z warunków promocji.

Całość powinna zająć góra 5 minut. Wszystkie te czynności należy wykonać od 8 sierpnia 2016 roku do 28 sierpnia 2016 roku włącznie. Umowę o eKonto należy podpisać do 11 września 2016 roku. Wypełniając wniosek o konto sami wybieracie sposób podpisania umowy. Może się to odbyć poprzez wysyłkę dokumentów kurierem bądź też poprzez przelew weryfikacyjny z waszego konta w innym banku.

Gdy eKonto będzie już aktywne wystarczy, że do 2 października 2016 roku wykonacie 5 transakcji na dowolną kwotę. Jako transakcje inicjowane przez klienta rozumiane są: 

– płatność kartą (na przykład w markecie lub na stacji paliw),

– przelew na konto w innym banku (na przykład komuś bliskiemu),

– płatność internetowa zaksięgowana na otwartym koncie (na przykład na Allegro lub w sklepie internetowym).

Wypłata z bankomatu i przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Tak samo w przypadku płatności anulowanych.

 

Wypłata 100 zł bonusu od Money Manii

Jeśli już wykonacie 5 transakcji, do wypłaty premii pozostanie Wam już tylko ostatnia prosta.

 • Do 2 października 2016 roku zalogujcie się na stronie promocji i wypełnijcie dane do wypłaty premii,
 • Do 31 października 2016 roku organizator powiadomi Was o przyznaniu bonusu,
 • Do 30 listopada 2016 roku 100 zł trafi na wasze eKonta.

 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji Money Mania 8.

 

Teraz przejdziemy do drugiej części promocji, a mianowicie “Zyskuj z eKontem do 500 zł premii”. Co ważne, w jej przypadku nie trzeba już pamiętać o wypełnianiu żadnych danych w aplikacji. Po prostu, korzystacie z eKonta, a mBank wypłaca Wam regularnie premie. Są one podzielone na kilka segmentów, szczegóły poniżej.

 

Warunki uzyskania 500 zł premii

Premia 500 zł od mBanku ma osobny okres karencji w stosunku do promocji Money Mania. W tym przypadku z promocji mogą skorzystać nowi klienci mBanku, czyli według regulaminu:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Jeśli kiedykolwiek posiadaliście konto osobiste w mBanku, ale zamknęliście je przed 1 października 2015 roku – możecie wziąć udział w samej promocji Money Mania 8 i zgarnąć w ten sposób 100 zł.

 

1) 10 zł na start 

Jeżeli za pomocą aplikacji mobilnej dokonacie pierwszej aktywacji dostępu do eKonta standard lub eKonta plus w ciągu 24 godzin od otwarcia w systemie bankowym rachunku otrzymacie 10 zł. Premia zostanie wypłacona w ciągu 20 dni od spełnienia warunków. To najprostsza premia do zdobycia 🙂

 

2) 250 zł w formie 2% zwrotu od transakcji kartą i aplikacją BLIK

Kolejna premia to typowy 2% moneyback od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą bądź 4% od transakcji aplikacją BLIK. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł, zaś okres wypłacania premii to 5 miesięcy. Aby móc skorzystać w danym miesiącu z moneyback’u musicie spełnić dodatkowe warunki, a mianowicie:

 • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł (z obcego konta);
  wpływ nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji
 • dokonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 250 zł;
 • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku

 

3) Premia dodatkowa – 240 zł

Jeżeli spełnicie warunki premii za aktywację aplikacji mobilnej (10 zł) oraz uzyskacie zwrot za płatności kartą/BLIK w 5 kolejnych miesiącach promocji (otrzymując co miesiąc zwrot na dowolną kwotę) uzyskacie dodatkowo 240 zł. Bonus zostanie wypłacony do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniliście wszystkie wymagane warunki. To dość spora gratyfikacja, dlatego warto pamiętać o spełnieniu warunków moneyback’u przez 5 kolejnych miesięcy.

Wystarczy, że przez 5 kolejnych miesięcy zapewnicie 5 wpływów po 1000 zł, transakcje bezgotówkowe na co najmniej 250 zł miesięcznie oraz 5 logowań do aplikacji. Dzięki temu otrzymacie sowity bonus wynoszący 240 zł.

 

Promocja “Zyskuj z eKontem” trwa do 17 sierpnia 2016 roku, aczkolwiek organizator zapewnia, iż zostanie ona przedłużona. Regulamin promocji “Zyskuj z eKontem”

 

Skuteczne warianty skorzystania z promocji

 

100 zł dla byłych “mBankowiczów”

Jeżeli byliście już klientami mBanku, a swoje konto zamknęliście przed 1 października 2015 roku – nadal możecie wziąć udział w promocji i zdobyć 100 zł od Money Mania. W tym wariancie zakładacie konto w promocji, dokonujecie 5 “nieinwazyjnych” transakcji, na przykład 5 przelewów do kogoś znajomego. Następnie wypełniacie dane do wypłaty premii i zgarniacie 100 zł. 

 

110 zł dla leniwych

W tym przypadku należy spełnić warunki promocji Money Mania z pierwszego wariantu. Oprócz tego warto ściągnąć aplikację mobilną banku oraz ją aktywować w ciągu 24 h od otwarcia konta. Za tę czynność otrzymujecie dodatkowe 10 zł, co w ogólnym rozrachunku daje 110 zł. Później z kontem możecie zrobić co Wam się tylko rzewnie podoba.

 

Łatwe, optymalne 375 – 400 zł

To chyba najkorzystniejszy z wariantów. Z jednej strony ze względu na swą prostotę, a z drugiej na pokaźność premii. Najpierw wykonujecie kroki podane w “wariancie dla leniwych”. Ponadto przez 5 kolejnych miesięcy używacie karty mBanku, otrzymując 2% zwrotu od każdej transakcji oraz aplikacji BLIK (tam gdzie jest to możliwe), który daje dwukrotnie większy zwrot, a mianowicie 4%. Miesięcznie wykonujecie transakcje na kwotę 250 – 300 zł (250 zł to minimum wymagane przez regulamin). Oprócz tego co miesiąc 1 raz logujecie się w aplikacji mobilnej banku oraz zapewniacie wpływ na 1000 zł. Za wykonane transakcje otrzymujecie 5-10 zł miesięcznego moneybacku. Do tego dochodzi 240 zł premii dodatkowej z tytułu spełnienia warunków promocji w każdym miesiącu jej trwania. Sumarycznie daje to kwotę 375 – 400 zł.

 

600 zł dla zawodowych wyjadaczy wisienek

Ostatnia opcja przeznaczona jest dla osób, które chcą wycisnąć z promocji pełną pulę. Aby tego dokonać należy wykonać kroki opisane zarówno w wariancie pierwszym jak i drugim. Różnica polega jednak na wartości wykonanych transakcji bezgotówkowych. Aby zdobyć pełne 50 zł z tytułu moneyback należy wykonać transakcje kartą na kwotę 2500 zł (2500 x 2%) lub aplikacją BLIK na kwotę 1250 zł (1250 x 4%). Oczywiście możecie wykonywać transakcje naprzemiennie wybraną formą płatności. Aby zdobyć pełną pulę, najlepiej płacić bezgotówkowo wszędzie gdzie jest to tylko możliwe: stacja benzynowa, market, opłaty rachunków, rozrywka, płatności internetowe i wiele innych miejsc – liczy się wasza kreatywność. Każdy kto zdobędzie 100 + 10 + 250 + 240 = 600 zł będzie mógł poczuć satysfakcję prawdziwego wyjadacza wisienek 🙂 PS jeśli dokonujecie sporo transakcji kartą polecam również promocję konta osobistego w T-mobile usługi bankowe Alior Banku, gdzie moneyback wynosi 5% od kwoty transakcji.

 

Szczegóły eKonta w taryfie Standard w mBanku

0 zł za prowadzenie konta

0 zł / 4 zł za kartę do konta

Wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by karta była darmowa

0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash

– 3%, minimum 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów

0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

 

Szczegóły – Tabela Opłat i prowizji

 

Opodatkowanie

Uzyskana premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2012, poz.361).

 

>>Zarejestruj się w promocji i odbierz do 600 zł premii<<

 

Jak zamknąć konto

Po zdobyciu premii sami zdecydujecie czy chcecie zostawić sobie na dłużej ten całkiem dobry rachunek czy też wolicie go zamknąć. Możecie to uczynić w dowolnej placówce, listownie, poprzez system mBanku oraz podczas rozmowy z konsultantem. Więcej na ten temat w Poradniku jak skutecznie zamknąć konto – sekcja mBank.

 
Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do morele.net

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Nexterio.pl

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Empik.com

Karta kredytowa Citi Simplicity z telefonem LG K8 o wartości 549 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Do 200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.Zapisz się na Newsletter
Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

6 Comments

 1. Hmmm… tak czytam regulamin i sie zastanawiam – mialem kiedys eKonto w mBanku ale zamknąlem je w maju 2015 wiec sie w sumie kwalifikuje jak “były mBankowiec” aby otrzymać te 100zł od MoneyMania. Spoko.

  Ale mam tez zalozony od długiego czasu konto firmowe w mBanku – no wiadomo na mój NIP (a nie PESEL) i czy w takim razie dostane te 100zł od MoneyMania?

  Mysle, ze powinienem, bo w regulaminu wnioskuje, ze chodzi o to, abym nie mial zalozonego konta osobistego a nie firmowego…

  Dobrze mysle? 😀

  pzdr

  • Ciekawe zagadnienie. Gdyby było wprost “nie posiadał konta osobistego w mBanku” sprawa jest prosta. Ale tutaj mamy “dowolny produkt”. Zadam pytanie do organizatora. Mamy długi weekend więc odpowiedzą niestety dopiero we wtorek. Warto jednak poczekać żeby nie spalić “karencji”. Ale trzeba przyznać że to bardzo łatwe 100 zł premii i do tego konto można zamknąć w pełni online. Jak będę miał odpowiedź to napiszę ją tutaj. Pozdrawiam 🙂

  • Witam. W Money.pl twierdzą, iż rachunek firmowy spełnia hasło “dowolnego produktu”, więc nie otrzymasz premii. Zadałem jednak oficjalne pytanie do partnera mBanku, zobaczymy co odpowiedzą. Pozdrawiam

   • Niestety mBank również potwierdził, iż posiadacze kont firmowych są wykluczeni z promocji z premią 100 zł :/ Zapraszam do innych akcji 🙂

 2. no wlasnie… dowolny produkt… ale jako JA osoba indywidualna (na pesel) czy jako JA czlowiek majacy konto firmowe na moj numer NIP hehe.

  Zobaczymy 🙂
  no i dzieki za zainteresowanie tematem 😀

 3. Dzięki za info. No nic, więc konta nie zakładam…

  3maj sie i do przeczytania pewnie w komentarzu gdzieś w innym wątku 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *