Karta podarunkowa do Rossmanna o wartości 200 zł za założenie darmowego Nest Konta oraz masa innych dodatkowych benefitów!

Cześć i czołem. W dotychczasowych akcjach promocyjnych Nest Banku mogliśmy zdobyć zazwyczaj 80 zł – 100 zł premii. Tym razem brązowy bank poszedł krok naprzód i zaproponował aż 200 zł premii! Bonus “wypłacony” zostanie w formie karty podarunkowej (wielokrotnego użytku) do sklepów Rossmann. Nazwa promocji – “Coraz bliżej Święta” jest dość wymowna, ponieważ karta podarunkowa trafi do Was jeszcze przed gorączką świątecznych zakupów. Dzięki temu problem z prezentami będziecie mieli z głowy 🙂 Oprócz promocji “Coraz bliżej Święta”, możecie również skorzystać z innych dobrodziejstw serwowanych przez Nest Bank: 200 zł dla beneficjentów programu Rodzina 500 plus w promocji “Nest Kieszonkowe”, Nest Lokaty Witaj na 4% w skali roku (dla kwoty do 10.000 zł, na 3 lub 6 miesięcy) oraz konta oszczędnościowego Nest Rodzinne Oszczędności z wysoką premią za regularne oszczędzanie. Samo Nest Konto zapewnia bezwarunkowo darmowe: prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu lub oddziałach banku. Uwaga – tym razem limit promocyjnych wniosków to tylko 1000 sztuk! Warto zatem pospieszyć się ze złożeniem wniosku, ponieważ promocja może zostać zakończona przed czasem.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy na dzień złożenia wniosku nie posiadają i nie posiadali w ciągu ostatnich 24 miesięcy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oferowanego przez Nest Bank. Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez bank).

Co ciekawe, tym razem promocja nie wyklucza byłych klientów Smart Banku oraz BIZ Banku 🙂

 

Jak otworzyć konto w promocji

Aby wziąć udział w promocji, na początek złóż wniosek na dedykowanej stronie banku. Składanie wniosków w promocji regulaminowo dostępne jest od 24 października 2017 roku do 17 listopada 2017 roku. Akcja może jednak zostać zakończona przed czasem w przypadku wyczerpania się puli 1000 promocyjnych wniosków. Posiadając doświadczenia z poprzednich akcji, sądzę, iż szansa na to jest dość spora. Póki link jest aktywny i zdążysz złożyć wniosek przed zakończeniem promocji – masz pewność udziału w akcji.

W promocji nie ma nawet potrzeby wyrabiania karty debetowej (choć warto wspomnieć, iż jest ona bezwarunkowo darmowa). Poniżej instrukcja, jak krok po kroku prawidłowo złożyć wniosek.

Pierwsze dwie strony wniosku to twoje dane identyfikacyjne. Na trzeciej stronie wniosku należy wybrać formę zawarcia umowy (placówka, kurier lub przelew weryfikacyjny). Umowę o konto najszybciej zawrzesz właśnie poprzez przelew. Lista banków, z których możesz wykonać przelew inicjujący przedstawiona jest na poniższym screenie. Pamiętaj, iż przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał twój wzór podpisu). Ponadto adres zamieszkania podany w obecnym banku musi być identyczny z tym podanym we wniosku o Nest Konto.

Na następnej stronie wniosku  należy zaakceptować wszystkie zgody i oświadczenia. Wyrażenie zgód numer 3, 4, 5 umożliwia złożenie wniosku o konto (bez nich system nie przepuszcza dalej). Natomiast wyrażenie zgody numer 1 determinuje udział w promocji z bonusem. Nie mam 100% pewności czy zgoda numer 2 również jest niezbędna, dlatego z ostrożności można wyrazić wszystkie zgody pozytywnie.

 

Na ostatniej stronie wniosku sprawdź poprawność wprowadzonych danych oraz kliknij WYŚLIJ. Jeśli wybrałeś przelew weryfikacyjny jako sposób zawarcia umowy, zostaniesz teraz przeniesiony do bramki płatniczej. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, umowa zostanie wysłana na twojego maila w ciągu 15 minut. Jeśli podczas przelewu weryfikacyjnego wystąpi błąd lub na przykład połączenie z Internetem zostanie przerwane, wówczas będziesz musiał albo zarejestrować się na nowo w promocji (na inny adres mailowy) i złożyć wniosek na nowo albo zadzwonić na infolinię i wycofać dotychczasowy wniosek, po czym złożyć go na nowo.

Po prawidłowym złożeniu wniosku, zadzwoni do Ciebie konsultant, by potwierdzić dyspozycję. Jeśli w przypadku przelewu weryfikacyjnego pojawi się “jakieś ale”, konsultant może zaproponować Ci finalizację wniosku poprzez wysyłkę dokumentów kurierem (oczywiście na koszt banku). Karta debetowa oraz pin zostaną dosłane listem w osobnych przesyłkach.

 

Warunki uzyskania 200 zł w formie vouchera do Rossmanna

Aby uzyskać premię w promocji należy spełnić kilka prostych warunków. Po pierwsze musicie utrzymać aktywne konto co najmniej do 15 grudnia 2017 roku.

Po drugie, nie zgłaszajcie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych oraz udzielcie zgody bankowi na kontakt z Wami w celu przedstawienia informacji handlowych. Wymieniony stan należy utrzymać również co najmniej do 15 grudnia 2017 roku.

Ostatnim, a zarazem głównym warunkiem promocji jest zapewnienie wpływu na konto z tytułu wynagrodzenia. Wpływ ten (a w zasadzie suma wpływów) musi zostać zaksięgowany najpóźniej do 8 grudnia 2017 roku, zaś jego minimalna wartość to 2000 zł. Poniżej regulaminowa definicja Wpływu Wynagrodzenia:

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz Klienta z tytułu:

(I) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę lub

(II) renty lub emerytury dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub

(III) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(IV) świadczenia z programu Rodzina 500 plus dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

Oznacza to, iż wpływ przykładowo 1500 zł pensji oraz 500 zł z tytułu programu Rodzina 500+ zapewni spełnienie warunków promocji. Oczywiście inne konfiguracje również są akceptowalne. 

Szczegóły w regulaminie promocji “Coraz bliżej Święta”.

 

Co nieco na temat karty podarunkowej Rossmann

Karta podarunkowa o wartości 200 zł zostanie przesłana kurierem na adres korespondencyjny podany we wniosku o konto do 15 grudnia 2017 roku. Karta ma charakter wielokrotnego użytku (możecie z niej korzystać do momentu wyczerpania salda środków). W przypadku zakupów na kwotę wyższą niż saldo, różnicę możecie dopłacić w tradycyjny sposób (kartą płatniczą lub gotówką). Ważność karty upływa 30 października 2018 roku. Więcej na temat działania kart podarunkowych Rossmann znajdziecie na stronie internetowej drogerii.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 200 zł bonusu

 

Szczegóły Nest Konta

Nest Konto to jedno z nielicznych w pełni darmowych kont osobistych na rynku. Oprócz bezwarunkowo darmowego prowadzenia konta oraz użytkowania karty debetowej, za 0 zł możesz między innymi wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, czy wpłacać środki we wpłatomatach Euronet lub kasach banku. Po przetestowaniu Nest Konta, sam zdecydujesz, czy chcesz je pozostawić na dłużej, czy też wolisz zamknąć po uzyskaniu premii (Nest Bank umożliwia zamknięcie konta przez Internet). Poniżej szczegóły związane z użytkowaniem Nest Konta:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
 • 0 zł za internetowe przelewy Elixir,
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziesz w krótkiej i przejrzystej Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Lokata Witaj na 4% w skali roku na 3 lub 6 miesięcy

Nest Bank oferuje również bardzo korzystne produkty oszczędnościowe. Jednym z nich jest Nest Lokata Witaj, będąca typową lokatą na start, przeznaczoną dla nowych klientów. Oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku obowiązuje dla kwoty od 1000 zł do 10.000 zł. Okres deponowania środków to 3 lub 6 miesięcy. Ta druga opcja dostępna jest dla osób, które zapewnią wpływ wynagrodzenia na Nest Konto w wysokości co najmniej 2500 zł w ciągu 60 dni od założenia lokaty (przy okazji spełnicie zatem warunki dla premii, jak i lokaty na korzystniejszych warunkach). Lokatę Witaj można założyć w ciągu 30 dni od momentu otwarcia Nest Konta.

Szczegóły lokaty w artykule Nest Lokata Witaj na 4% w skali roku oraz w tabeli oprocentowania.

 

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności

Kolejny świetny produkt w ofercie brązowego banku to konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności. Moim zdaniem jest to najlepszy na rynku produkt oszczędnościowy stworzony z myślą o osobach, które chcą regularnie odkładać niewielkie kwoty pieniędzy (od 50 zł do 600 zł miesięcznie). Nest Bank doceni Twoją regularność w ten sposób, iż oprócz wypłacania standardowych odsetek, “dorzuci” od siebie premię (nawet do 30%), która skutecznie zwiększy rentowność środków zgromadzonych na koncie oszczędnościowym. Mało tego, aby „wycisnąć” jak najlepszą rentowność konta oszczędnościowego, wcale nie musisz zamrażać środków na bardzo długi okres. W pierwszym roku oszczędzania efektywne oprocentowanie może sięgać 5,7% w skali roku (a dla posiadaczy dzieci jeszcze więcej).

Więcej na temat konta Nest Rodzinne Oszczędności w artykule z początku tego roku.

 

200 zł w promocji “Nest kieszonkowe” dla beneficjentów programu 500 plus

Podstawową promocję z bonem do Rossmanna możesz również połączyć z innymi aktualnymi akcjami prowadzonymi przez bank. Jedną z nich jest promocja “Nest kieszonkowe”, o której pisałem na początku sierpnia. Jeśli zdecydujesz się przelewać na Nest Konto środki z tytułu świadczenia Rodzina 500 plus, możesz otrzymać dość łatwe 200 zł premii, a w zasadzie cztery premie, każda po 50 zł.

Szczegóły promocji w artykule 200 zł premii w promocji “Nest kieszonkowe”.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 200 zł bonusu

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Do 350 zł premii w świetnej promocji Getin Banku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
EnveloBank: nawet 250 zł premii w promocji EnveloKonta
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

11 Comments

 1. Jeśli pracuje na zlecenie a nie etat to co będzie determinowało czy jest to wynagrodzenie od zleceniodawcy? Tytuł przelewy (zapłata za fv nr xxx ) + inne nazwisko? Czy coś innego?

  • Jeśli pracujesz na umowę zlecenie to tytuł przelewu będzie wyglądał na przykład tak: wynagrodzenie z tytułu umowy zlecenia nr…? No bo przecież jako przyjmujący zlecenie nie wystawiasz faktur 🙂

   • Źle się wyraziłem w takim razie, mam na myśli że mam 1 osobową DG i często klienci mi płacą w formie opłacenia faktur za usługi programistyczne, jak to ugryźć?

    • Jeśli w przelewie będzie coś w rodzaju “zapłata z tytułu faktury…” to może to nie przejść. Pozostaje np. wykonanie jakiejś usługi w formie umowy zlecenia (poza DG, choć domyślam się, że niezbyt Ci się to opłaci) lub dogadanie się z klientem, aby zatytułował przelew jako “wynagrodzenie z tytułu umowy”, ale nie wiem czy ktoś się na to zgodzi (choć w sumie tytuł przelewu nie ma aż takiego znaczenia, liczy się skutek prawny).

 2. Będzie jakieś potwierdzenie, że udało mi się załapać na tę kartę do Rossmana? Założyłem konto przez link i nic takiego nie widziałem.

 3. Czy akceptowalne jest taka sytuacja jeśli jakakolwiek osoba zrobi przelew na konto z minimalną kwotą oraz z przykladowym tytułem “wynagrodzenie z tytułu umowy”? Czy jest to jakoś weryfikowane?

  • Cześć Dominika. Bank nie może raczej zażądać dowodów typu ksero umowy itd. Jeśli przelew będzie pochodził od kogoś innego i będzie odpowiedni tytuł to powinno przejść. W sumie to lepiej jeśli kwota nie będzie równa 2000 zł tylko jakaś bardziej fantazyjna 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *