Nest Bank: BIZnest Konto za bezwarunkowe 0 zł oraz 300 zł premii na karcie podarunkowej Orlen

Nest Bank zasłynął ostatnio z dwóch świetnych promocji konta osobistego. W pierwszej mogliście otrzymać bon o wartości 100 zł do Rossmanna, zaś w drugiej bon do Decathlona na 80 zł. Tym razem zyskać mogą przedsiębiorcy. W zamian za założenie rachunku firmowego BIZnest Konto otrzymacie aż 300 zł premii w formie karty podarunkowej do wykorzystania na stacjach paliw Orlen i BLISKA. Warunki promocji ponownie są bajecznie proste, tak by zachęcić Was do wypróbowania oferty konta BIZnest. Bank jednak również i w tym przypadku zastosował limit promocyjnych kont. Tym razem jest to 500 wniosków, zatem warto się pospieszyć. Co do samego konta, jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe. Za 0 zł będziecie mogli korzystać z karty debetowej, wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, wykonywać przelewy internetowe, a także wpłacać gotówkę we wpłatomatach sieci Euronet. Należy mieć na uwadze fakt, iż konta “za prawdziwe zero” są raczej rzadkością w przypadku rachunków firmowych. Jeśli nawet posiadacie już główne konto firmowe w innym banku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypróbować ofertę Nest Banku. Przedsiębiorcy mogą posiadać wiele kont bankowych, tak samo jak osoby nieprowadzące działalności gospodarczej.

 

 

Uczestnicy promocji “BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu”

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Udział w promocji mogą wziąć nowi klienci banku, którzy na dzień złożenia wniosku nie posiadają i nie posiadali rachunku rozliczeniowego oferowanego dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi). Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez organizatora).

Jeśli natomiast posiadacie lub posiadaliście zwykłe konto osobiste “na siebie” w Nest Banku (lub w jego poprzednikach), wówczas możecie skorzystać z promocji.

Inne nazwy handlowe to FM Bank, Bank Smart oraz BIZ Bank. Tradycyjnie, z promocji wyłączeni są pracownicy organizatora oraz członkowie ich rodzin.

 

Zasady promocji – 150 zł premii podstawowej

Pierwszym krokiem standardowo będzie wypełnienie wniosku o BIZnest Konto na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 9 lutego 2017 roku do 30 kwietnia 2017 roku. Promocja może zostać zakończona przed czasem w przypadku wyczerpania puli nagród (500 sztuk). Taka sytuacja miała miejsce w przypadku akcji z bonem do Rossmanna lub Decathlona, gdzie promocyjne wnioski rozeszły się na pniu. W przypadku wyczerpania się puli promocyjnych wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji (wstrzymane zostanie wysyłanie nowych wniosków). Każdy kto zdąży złożyć wniosek oraz spełni warunki promocji – otrzyma prawo do nagrody.

Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na kontaktowanie się telefonicznie lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (w szczególności SMS lub e-mail) w celach marketingowych. Wyrażonych zgód nie należy wycofywać co najmniej do czasu uzyskania prawa do otrzymania karty upominkowej.

Teraz wystarczy, że:

 • zawrzecie umowę o BIZnest Konto (przelewem weryfikacyjnym z konta osobistego lub kurierem),
 • zalogujecie się do bankowości internetowej Nest Banku nie później niż w okresie 30 dni od momentu zawarcia umowy o konto,
 • dokonacie z nowo otwartego konta terminowej zaliczki na podatek dochodowy (na dowolną kwotę) oraz zapewnicie wpływy na konto w łącznej wysokości minimum 1000 zł najpóźniej w następnym miesiącu po otwarciu konta. Organizator nie precyzuje kwestii wpływów, zatem mogą one pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku.

Spełnienie powyższych warunków uprawnia Was do otrzymania karty upominkowej do wykorzystania na stacjach Orlen o wartości 150 zł. Bank wyśle ją pocztą w ciągu 14 dni roboczych po upływie miesiąca kalendarzowego, w którym spełnicie warunki premii podstawowej. To jednak nie wszystko, ponieważ możecie zdobyć kolejne 150 zł.

 

150 zł premii dodatkowej

Jeśli uzyskacie “podstawowe” 150 zł premii, możecie otrzymać dodatkowo trzy bonusy po 50 zł. W tym celu należy w trzech kolejnych miesiącach spełniać identyczne warunki, jak w przypadku premii podstawowej (w każdym z 3 kolejnych miesięcy opłacać zaliczkę na podatek dochodowy oraz zapewniać wpływy na co najmniej 1000 zł), a także utrzymywać wyrażone zgody marketingowe.

Premia dodatkowa zostanie wypłacona w formie doładowania wcześniej otrzymanej karty podarunkowej. Doładowania będą miały miejsce w ciągu 14 dni od zakończenia danego miesiąca kalendarzowego, w którym spełnicie warunki.

Karta podarunkowa ważna jest przez 2 lata. Środki na niej zgromadzone możecie przeznaczyć na dowolne zakupy na stacjach Orlen i BLISKA. Pamiętajcie, iż jako przedsiębiorcy musicie samodzielnie rozliczyć podatek dochodowy od otrzymanych bonusów. 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Otwórz BIZnest Konto i odbierz 300 zł premii

 

Szczegóły BIZnest Konta

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej (nie musicie o nią wnioskować),
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
 • 0 zł za internetowe przelewy Elixir (w tym do ZUS i US),
 • 0 zł za internetowe przelewy SEPA,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie w tabeli opłat dla klientów firmowych.

 

Najczęściej zadawane pytania

Organizator promocji podesłał mi listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. W ten sposób rozwiane zostaną Wasze wszelkie wątpliwości co do zasad niniejszej promocji.

 

 • W jaki sposób organizator weryfikuje nowych klientów?

Weryfikacja odbywa się według NIP-u zarejestrowanego w bazach Nest Banku.

 

 • Czy posiadanie Nest Konta (konta osobistego oferowanego przez Nest Bank) wyklucza z promocji?

NIE. Posiadając prywatne konto, możecie również otworzyć konto firmowe i odebrać bonus.

 

 • Czy można otworzyć konto z wykorzystaniem przelewu weryfikacyjnego?

TAK, ale tylko w przypadku, gdy przelew pochodzi z Waszego konta osobistego w innym banku. Ogólnie lepiej wybrać opcję z kurierem.

 

 • Czy w ramach promocji otrzymuje się kilka kart podarunkowych?

NIE. Otrzymuje się jedną kartę, która później jest doładowywana.

 

 • Czy trzeba wnioskować o kartę debetową oraz “świadczenie usług płatniczych”?

NIE. Wystarczy samo konto, by uzyskać bonus.

 

 • Czy jest jakaś minimalna kwota przelewu zaliczki do Urzędu Skarbowego?

Nie ma, może to być nawet symboliczna kwota. W przypadku rozliczeń kwartalnych należy odpowiednio dopasować moment otwarcia konta. Jednak wcześniejsze wpłaty zaliczki również nie powinny stanowić problemu. Dla US to nawet lepiej, gdyż wcześniej otrzyma pieniądze.

 

 • Zarejestrowałem się w promocji – czy na pewno otrzymam nagrodę?

TAK, póki strona promocji jest aktywna, masz pewność, że bierzesz udział w promocji. Wystarczy tylko spełnić warunki, by otrzymać 300 zł premii w formie karty podarunkowej.

 

Otwórz BIZnest Konto i odbierz 300 zł premii

 

Jeśli jesteście przedsiębiorcami, prawdopodobnie zainteresują Was również trzy inne propozycje:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
BZ WBK: 450 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym do 120k zł
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon o wartości 200 zł na fly.pl
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

23 Comments

 1. Rozliczam się kwartalnie. Księgowa powiedziała, że nie ma przeszkód jeśli chodzi o wcześniejsze wpłaty zaliczek 🙂

 2. Dobra Panie, wniosek złożony, przelew weryfikacyjny (z konta firmowego w mBanku) na 1zł wykonany, czekam na uruchomienie konta więc Ci jakas kaska za mojego leada Ci wpadnie 😀

  Ale o to chodzi – korzystamy na tym oboje, bo gdyby nie Ty, to bym nawet nie wiedział o takiej promocji

  3maj sie 😀

  • No dzięki, dzięki. 🙂 Ale w pytaniach i odpowiedziach napisałem że przelew z konta osobistego ma iść. Muszę w środku tekstu to dodać. Raczej odrzuca wniosek i trzeba będzie powtórzyć a najlepiej kurier.

   • To w takim razie potwierdzam i daje gwarancję, że wnioski weryfikowane przelewem na 1zł z konta firmowego w mBanku są bez problemu przepuszczane, bo się właśnie zalogowałem na moje nowe, firmowe BIZnest Konto 😀

    I widzę w ustawieniach, ze jest to konto zarejestrowane poprawnie na moją firmę więc wszystko się zgadza. Myślę więc, ze Nest Bank się po prostu nie spodziewał, że ktoś kto już na konto firmowe będzie sobie zakładał u nich kolejne i dlatego pisał o przelewie weryfikacyjnym z konta osobistego 😀

    • U mnie przelew z konta osobistego mBank został odrzucony, dopiero przelew z firmowego został poprawnie zweryfikowany

 3. “Pamiętajcie, iż jako przedsiębiorcy musicie samodzielnie rozliczyć podatek dochodowy od otrzymanych bonusów.” – czy bank przesyła jakieś rozliczenie tych bonusów?

 4. Na 99% PIT-8C występuje w przypadku osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, tam gdzie nie można zastosować sprzedaży premiowej (np. program rekomendacyjny Alior Banku). W przypadku firmy, opodatkowanie odbywa się bez PIT. Mimo to upewnię się u organizatora i dam znać 🙂

 5. Witaj,

  W związku z otwarciem rachunku BIZnest Konto w promocji „BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu” chcielibyśmy przekazać Tobie kartę upominkową na dowolne zakupy produktów i usług na stacjach paliw ORLEN i BLISKA.

  Abyś jednak mógł/a otrzymać w/w kartę podarunkową, prosimy o przesłanie do Banku na adres e-mail kontakt@nestbank.pl skanu dokumentu księgowego (np. obliczenia zaliczki na podatek dochodowy) potwierdzającego wysokość zaliczki na podatek dochodowy, którą jesteś zobowiązany/a wpłacić do urzędu skarbowego, celem weryfikacji czy kwota ta odpowiada kwocie zrealizowanego przez Ciebie przelewu w wysokości 100 zł.

  Powyższy dokument jest niezbędny celem weryfikacji przez Bank, czy spełniony został warunek promocji polegający na terminowej wpłacie na rachunek urzędu skarbowego zaliczki na podatek dochodowy, określony w § 3 ust. 2 lit. d) Regulaminu promocji „BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu”.

  W przypadku braku przekazania do Banku skanu w/w dokumentu w terminie 30 dni od daty wysłania niniejszego maila i uniemożliwienia tym samym Bankowi zweryfikowania zgodności kwoty zaliczki na podatek dochodowy oraz wpłaconej kwoty tytułem tej zaliczki, zmuszeni będziemy, na podstawie § 3 ust. 11 Regulaminu promocji „BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu” odmówić wydania Tobie karty upominkowej.

  Z poważaniem,
  Nest Bank

  • Zapytam u organizatora co to za cudo. Nie było nic na ten temat w regulaminie.

 6. Witam

  Ja odpisałem na maila, że rozliczam się kwartalnie i zaliczka wysłana w lutym była zaliczka na poczet zaliczki, a potem złożyłem reklamację z dwoma punktami:
  1) dlaczego jeszcze mi nie przysłali karty,
  2) w regulaminie nie było nic o dostarczaniu dokumentów.
  Dziś dostałem maila, że karta przyznana – żadnych dokumentów nie dosyłałem 😛

  pozdrawiam

  Michal

 7. Dzieki Michał za info, też dostałem takiego maila jak Ty i też już napisałem reklamację w podobnym tonie co Ty.

  Ciekawe kiedy ją rozpatrzą – gdy to sie stanie, dam tu w komentarzach oczywiście znać 😀

 8. hehe, nie dostałem zadnej odpowiedzi na moją reklamację (którą wysłałem 23 marca) ale wczoraj dostałem pocztą kopertę z kartą Orlenu wiec jest dobrze 😀

  Dodam tylko, że o “fachowości” Nest Banku świadczy wpisany adres:
  Zamiast: ul. Działowskiego 31d/42
  Było: ul. Działowskiego 0 42

  Całe szczescie, ze przynajmniej moje imie i nazwisko było wpisane dobrze i znam listonosza (a On mnie) i wiedzial do ktorego z wieeeelu bloków na moim osiedlu ma dostarczyć ten list.

  Gdyby w pracy był jakiś nowy listonosz to d*pa…
  list (zwykły a nie polecony) by do mnie na 99% nie dotarł…

  Oto fachowość i profesjonalizm Nest Banku pełną gębą :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *