Nest Bank: voucher o wartości 100 zł do sklepów Decathlon za założenie darmowych kont, a dla chętnych kwartalna lokata na 4% w skali roku

Po ostatniej niezbyt udanej akcji Nest Banku z biletami do Kina Helios, powracamy do solidnych bonusów. Tym razem do zdobycia jest 100 zł w formie vouchera do sklepów Decathlon (również sklepu internetowego). Ponownie limit promocyjnych wniosków wynosi 1000 sztuk, dlatego warto się pospieszyć. W pamiętnej akcji z bonem do Rossmanna, promocja zakończyła się po mniej niż 2 dniach. Jeśli dotychczas nie posiadaliście konta w Nest Banku, obecnie jest ku temu bardzo dobra okazja. Warunki promocji są banalnie proste w stosunku do premii, jaką otrzymacie. Warto również wspomnieć, iż Nest Konto to prawdopodobnie najlepszy rachunek bankowy dla osób fizycznych. Bezwarunkowo otrzymujecie darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty w kasach banku i wpłatomatach sieci Euronet. Oprócz tego możecie założyć świetną Lokatę Witaj na 4% w skali roku oraz konto oszczędnościowe, którego rentowność w pierwszym roku użytkowania sięga 5,7% w skali roku (a nawet więcej).

 

 

Uczestnicy promocji “Nest Konto Waluta – WAKACYJNY WYJAZD”

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy na dzień złożenia wniosku nie posiadają (nie współposiadają) i nie posiadały (nie współposiadały) rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego oferowanego dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi). Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez bank).

Inne nazwy handlowe to FM Bank, Bank Smart oraz BIZ Bank. Jeśli posiadaliście konto osobiste, w którymś z wymienionych banków, raczej nie otrzymacie vouchera do Decathlona (chociaż jeden czytelnik do mnie pisał, że Nest Bank to straszne gapy i że otrzymał on bon do Rossmanna, pomimo posiadania konta w Smart Banku, być może to odosobniony przypadek). Tradycyjnie, z promocji wyłączeni są pracownicy organizatora oraz członkowie ich rodzin.

 

Zasady promocji

Pierwszym krokiem będzie wypełnienie wniosku o Nest Konto i Nest Konto Walutowe na dedykowanej stronie promocji, a także o kartę debetową do jednego z wybranych kont (odradzam wnioskować o dwie karty naraz, wyjaśniam to szczegółowo nieco niżej). Macie na to czas od 24 maja 2017 roku do 19 czerwca 2017 roku. Promocja może zostać zakończona przed czasem (i tak będzie na 100%) w przypadku wyczerpania puli nagród. Wówczas stosowna informacja pojawi się na stronie promocji (wstrzymane zostanie wysyłanie nowych wniosków). Każdy kto zdąży złożyć wniosek oraz spełni warunki promocji – otrzyma voucher.

Poniżej screen ukazujący, o które produkty należy zawnioskować, aby spełnić minima narzucone przez regulamin promocji. Konto walutowe jest dowolne, w przykładzie podane jest konto w EUR 🙂

 

Nie muszę chyba tłumaczyć, że nie warto zwlekać z decyzją o złożeniu wniosku, ponieważ pula voucherów wynosi jedynie 1000 sztuk według zasady kto pierwszy, ten lepszy. Pamiętajcie, aby podczas wypełniania wniosku wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz wysyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną.

Poniżej screen prezentujący, które zgody są wymagane w celu spełnienia warunków promocji. Są to zgody nr 5 i 6. Co ciekawe, wszystkie inne zgody są obligatoryjne, zatem najłatwiej zaznaczyć wszystkie zgody naraz (9 pól na TAK).

 

 

Teraz wystarczy, że:

 • zawrzecie umowę o Nest Konto oraz Nest Konto Walutowe (przelewem weryfikacyjnym lub dostarczy ją kurier),
 • nie skorzystacie z prawa do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania,
 • zalogujecie się do bankowości internetowej Nest Banku nie później niż w okresie 60 dni od momentu zawarcia ww. umów, a w przypadku gdy daty zawarcia jednej z umów są różne – od najpóźniejszej z dat podpisania danej umowy,
 • wykonacie dowolną transakcję bezgotówkową kartą płatniczą na kwotę co najmniej 150 zł (w formie jednorazowej płatności) w terminie 60 dni od dnia zawarcia umów (w przypadku różnych dat, tak jak powyżej).

Najszybszym sposobem na podpisanie umowy jest przelew weryfikacyjny. Po wykonaniu takiego przelewu, umowa będzie zawarta nawet w ciągu 15 minut. Przelew inicjujący możecie wykonać z waszego konta w innym banku, które założyliście w placówce lub poprzez kuriera (zgodnie z wymogami KNF). Poniżej screen prezentujący, które banki uczestniczą w procesie zakładania kont online:

 

 

To wszystko. Voucher zostanie wysłany pocztą elektroniczną w terminie 21 dni roboczych od dnia spełnienia ostatniego z warunków promocji. Ważność vouchera mija 31 grudnia 2018 roku 31 maja 2019 roku, czyli macie bardzo dużo czasu na jego realizację. Bon możecie wykorzystać jednorazowo. W przypadku transakcji na mniej niż 100 zł, nie wydaje się reszty. Natomiast dla transakcji powyżej 100 zł różnicę możecie dopłacić w tradycyjny sposób, np. kartą płatniczą. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Otwórz darmowe konta i odbierz voucher o wartości 100 zł

 

Szczegóły Nest Konta

 • 0 zł za prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
 • 0 zł za internetowe przelewy Elixir,
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie w krótkiej o przejrzystej tabeli opłat TOiP.

 

Szczegóły Nest Konta Walutowego

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą.

Pamiętajcie jednak, iż wydanie karty debetowej jest darmowe tylko do jednego konta (na przykład tylko do konta osobistego lub tylko do konta walutowego). Zawnioskowanie o drugą kartę (do drugiego konta) będzie się wiązało z naliczeniem opłaty w wysokości 25 zł lub 5 EUR/ 6 USD/ 4 GBP w przypadku kont walutowych! Na szczęście w celu uzyskania vouchera, bank wymaga wyrobienia tylko jednej karty debetowej. Sami musicie zdecydować, która karta bardziej się Wam przyda. W obu przypadkach miesięczna obsługa karty jest bezwarunkowo darmowa (gdy posiadacie tylko jedną kartę).

 

Lokata Witaj na 4% w skali roku oraz konto oszczędnościowe z premią

Nest Lokata Witaj to typowa lokata na start, z której mogą skorzystać osoby, które zdecydują się na otwarcie konta w Nest Banku. Oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku obowiązuje dla kwoty od 1000 zł do 10.000 zł. Okres deponowania środków to 3 miesiące. Lokatę można otworzyć w ciągu 30 dni od momentu otwarcia Nest Konta. Założenie lokaty odbywa się w pełni online. 

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności oferuje nawet 30% premii w zamian za regularne oszczędzanie. Jak sami jednak zobaczycie, aby „wycisnąć” jak najlepszą rentowność konta oszczędnościowego, wcale nie musicie zamrażać środków na długi okres. W pierwszym roku oszczędzania efektywne oprocentowanie może sięgać 5,7% w skali roku. Więcej na temat konta oszczędnościowego w artykule.

 

Otwórz darmowe konta i odbierz voucher o wartości 100 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

BNP Paribas: 250 zł premii w promocji Konta Otwartego na Ciebie
 
Nawet 680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Łatwe 200 zł premii w promocji Banku Millennium
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

16 Comments

  • Nie ma określonego terminu utrzymywania konta, zatem można je zamknąc zaraz po odebraniu vouchera 🙂

 1. To 150 zł to może być płatność za rachunki, np Sprytny Bill albo mojeplatnosci.pl?

 2. Zakładałem konto firmowe w promocji z bonem 300 zł na stacje Orlen. Mogę otworzyć też konto osobiste w tej promocji?

 3. Wniosek wysłany, umowa przekazana kurierowi a ja nie jestem pewna czy wnioskowałam tez o Konto Walutowe 🙁

  • Ojoj, dobrze, że kurier, a nie przelew weryfikacyjny. Zadzwoń na infolinię https://www.nestbank.pl/kontakt.html i poproś o weryfikację wniosku. Powiedz, że bierzesz udział w promocji. Jeśli będzie bez konta walutowego – można wycofać wniosek i złożyć jeszcze raz. Ja natomiast zaktualizuję wpis o screeny “gdzie co trzeba zaznaczyć” 🙂

 4. Prosiłbym o informację czy jak wyrobiłem kartę w Euro to powinienem dokonać transakcji bezgotówkowej na równowartość 150zł ale w Euro?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *