Nest Bank: voucher o wartości 80 zł do sklepów Decathlon, darmowe prowadzenie konta oraz Lokata Witaj na 4% w skali roku

Nest Bank po raz kolejny postanowił mocniej promować swoje produkty. Pamiętacie zapewne promocję, w której do zdobycia był voucher 100 zł do wykorzystania w sklepach Rossmann. Tym razem premia wynosi 80 zł, a można ją spieniężyć w sklepach Decathlon (również w sklepie internetowym). Podobnie jak w promocji z Rossmannem warunki uzyskania premii są banalne. Wówczas akcja zakończyła się po nieco ponad 1 dniu (wyczerpano limit 1000 promocyjnych kont). Tym razem limit również wynosi 1000 rachunków, dlatego warto się pospieszyć. Nest Konto to prawdopodobnie najlepszy rachunek bankowy dla osób fizycznych. Bezwarunkowo otrzymujecie darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty w kasach banku oraz wpłatomatach sieci Euronet. Oprócz tego możecie założyć świetną Lokatę Witaj na 4% w skali roku oraz konto oszczędnościowe, którego rentowność w pierwszym roku użytkowania sięga 5,7% w skali roku.

 

 

Uczestnicy promocji “Nest Konto Europejskie – ZIMOWY WYJAZD”

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy na dzień złożenia wniosku nie posiadają (nie współposiadają) i nie posiadały (nie współposiadały) rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego oferowanego dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi). Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez organizatora).

Inne nazwy handlowe to FM Bank, Bank Smart oraz BIZ Bank. Jeśli posiadaliście konto osobiste, w którymś z wymienionych banków, niestety nie otrzymacie vouchera do Decathlona. Tradycyjnie, z promocji wyłączeni są pracownicy organizatora oraz członkowie ich rodzin.

 

Zasady promocji

Pierwszym krokiem standardowo będzie wypełnienie wniosku o Nest Konto i Nest Konto Walutowe na dedykowanej stronie promocji, a także o kartę debetową do jednego z wybranych kont (odradzam wnioskować o dwie karty, tłumaczę to nieco niżej). Macie na to czas od 12 stycznia do 28 lutego 2017 roku. Promocja może zostać zakończona przed czasem (i tak będzie na 100%) w przypadku wyczerpania puli nagród. Wówczas stosowna informacja pojawi się na stronie promocji (wstrzymane zostanie wysyłanie nowych wniosków). Każdy kto zdąży złożyć wniosek oraz spełni warunki promocji – otrzyma voucher.

Nie muszę chyba tłumaczyć, że nie warto zwlekać z decyzją o złożeniu wniosku, ponieważ pula voucherów wynosi jedynie 1000 sztuk. Pamiętajcie, aby podczas wypełniania wniosku wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz wysyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną.

Teraz wystarczy, że:

 • zawrzecie umowę o Nest Konto oraz Nest Konto Walutowe (przelewem weryfikacyjnym lub dostarczy ją kurier),
 • nie skorzystacie z prawa do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania,
 • zalogujecie się do bankowości internetowej Nest Banku nie później niż w okresie 60 dni od momentu zawarcia ww. umów, a w przypadku gdy daty zawarcia jednej z umów są różne – od najpóźniejszej z dat podpisania danej umowy,
 • wykonacie dowolną transakcję kartą płatniczą w terminie 60 dni od dnia zawarcia umów (w przypadku różnych dat, tak jak powyżej).

To wszystko. Voucher zostanie wysłany pocztą elektroniczną w terminie 14 dni roboczych od dnia spełnienia ostatniego z warunków promocji. Ważność vouchera mija 31 grudnia 2018 roku. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu.

 

Szczegóły Nest Konta

 • 0 zł za prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
 • 0 zł za internetowe przelewy Elixir,
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie w krótkiej o przejrzystej tabeli opłat TOiP.

 

Szczegóły Nest Konta Walutowego

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą

Pamiętajcie jednak, iż wydanie karty debetowej jest darmowe tylko do jednego konta (na przykład tylko do konta osobistego lub tylko do konta walutowego). Zawnioskowanie o drugą kartę (do drugiego konta) będzie się wiązało z naliczeniem opłaty w wysokości 25 zł lub 5 EUR/ 6 USD/ 4 GBP w przypadku kont walutowych! Na szczęście w celu uzyskania vouchera, bank wymaga wyrobienia tylko jednej karty debetowej. Sami musicie zdecydować, która karta bardziej się Wam przyda. W obu przypadkach miesięczna obsługa karty jest bezwarunkowo darmowa (gdy posiadacie tylko jedną kartę).

 

Lokata Witaj na 4% w skali roku oraz konto oszczędnościowe z premią

Nest Lokata Witaj to typowa lokata na start, z której mogą skorzystać osoby, które zdecydują się na otwarcie konta w Nest Banku. Oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku obowiązuje dla kwoty od 1000 zł do 10.000 zł. Okres deponowania środków to 3 miesiące. Lokatę można otworzyć w ciągu 30 dni od momentu otwarcia Nest Konta. Założenie lokaty odbywa się w pełni online. 

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności oferuje nawet 30% premii w zamian za regularne oszczędzanie. Jak sami jednak zobaczycie, aby „wycisnąć” jak najlepszą rentowność konta oszczędnościowego, wcale nie musicie zamrażać środków na długi okres. W pierwszym roku oszczędzania efektywne oprocentowanie może sięgać 5,7% w skali roku. Więcej na temat konta oszczędnościowego w artykule.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz voucher o wartości 80 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Darmowy kredyt do 2000 zł od Getin Banku

Inteligo: 100 zł premii za założenie konta

Konto z Lwem w banku ING z 100 zł premii

Nawet 600 zł premii od Idea Banku dla przedsiębiorców

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z roczną premią do 500 zł

Karta Citi Simplicity + LG K8 LTE o wartości 549 zł

Voucher o wartości 200 zł do empik.com oraz 240 zł zwrotu na Spotify

Voucher o wartości 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

16 Comments

  • Wypowiedzenie możesz wysłać elektronicznie lub na infolinii, ewentualnie w placówce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *