Absolutna nowość na blogu! Pierwsza pożyczka od Net Credit za darmo na okres 30 dni do kwoty 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy w Biedronce

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią na profilu bloga w serwisie Facebook, mam dla Was absolutną nowość. W zasadzie są to aż dwa debiuty. Po pierwsze, na łamach bloga pojawia się nowy format promocji, a mianowicie darmowa pożyczka (przy terminowej spłacie) z premią od Net Credit. Jest to zdecydowana odmiana w stosunku do dotychczasowych akcji typu konto z premią, czy też lokata z premią. W tym przypadku wystarczy samo zaciągnięcie pożyczki, która jest darmowa i to dla kwoty sięgającej 3000 zł (przy terminowej spłacie). Oprócz zwolnienia z prowizji i odsetek, do waszych kieszeni powędruje bon do Biedronki o wartości 100 zł! Nie musicie spełniać żadnych dodatkowych warunków, typu wpływy na odpowiednią kwotę, płatności kartą, czy też wypełnianie danych do wypłaty premii. Drugi debiut to organizator promocji, czyli spółka Blue Services, należąca do giganta w zakresie rozwiązań płatniczych w Polsce, grupy Blue Media. Grupa ta nadzorowana jest przez KNF i działa na polskim rynku już od 20 lat. Blue Media słynie między innymi z przelewów natychmiastowych Blue Cash, serwisu do automatycznego opłacania rachunków bm.pl, czy też systemu opłacania przejazdów na autostradach Autopay. Miejmy nadzieję, iż od teraz Blue Media zasłynie również ze świetnych promocji z solidną premią 🙂

 

Aktualizacja: dla osób, które chcą dowiedzieć się jak wygląda wnioskowanie o pożyczkę, wypłata środków oraz spłata pożyczki, przygotowałem swoistą instrukcję, która w formie tutoriala przeprowadzi Was krok po kroku po całym procesie. Artykuł z instrukcją dostępny jest pod tym linkiem.

 

 

Uczestnictwo w promocji + jak złożyć wniosek?

Net Credit jest jedną z popularniejszych firm pożyczkowych w Polsce, działającą w Polsce od 2011 roku. Net Credit należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, zaś dane spółki odnajdziemy w Rejestrze instytucji pożyczkowych, prowadzonym przez KNF. 

 

Co do uczestnictwa w promocji, zasady są bardzo proste. Otóż z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty Net Credit. Krótko i konkretnie 🙂 Natomiast dodatkowe wymogi dotyczą samej kwestii zaciągnięcia pożyczki. Mianowicie oferta skierowana jest do obywateli Polski w wieku od 20 do 70 lat, posiadających źródło dochodu, konto bankowe oraz telefon komórkowy. Wiadomo, Net Credit będzie sprawdzało również waszą zdolność kredytową, zatem pozytywna historia kredytowa też może się przydać 😉

 

Jeśli zatem spełniacie powyższy warunek, możemy przejść do działania. Cały proces zajmie Wam góra 5 minut. Zanim złożycie docelowy wniosek o pożyczkę, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Następnie otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym, który z powrotem przeniesie Was na stronę promocji. Po kliknięciu w Przejdź do promocji, zostaniecie przeniesieni już na stronę Net Credit, gdzie złożycie docelowy wniosek o pożyczkę. Na rejestrację w promocji macie czas do 31 października 2019 roku. Promocja jest nielimitowana!

 

W przypadku pierwszej pożyczki nie zapłacicie ani złotówki prowizji oraz odsetek. Takie zasady funkcjonują jednak w przypadku pożyczki do 3000 zł, której okres spłaty wynosi do 30 dni. Maksymalne parametry darmowej pożyczki ustawione są domyślnie, dlatego nic nie musicie tutaj zmieniać. W takim przypadku RRSO wynosi okrągłe 0%!

 

Jako, że w komentarzach pytaliście, czy koniecznie trzeba wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki, podpytałem o to organizatora. Mam dobrą wiadomość. Kwota jest dowolna, zatem możecie wnioskować zarówno o 3000 zł, jak i każdą inną kwotę z zakresu od 300 zł do 3000 zł. Nawet minimalna kwota wynosząca 300 zł uprawnia Was do odebrania bonu na zakupy w Biedronce 🙂

 

 

 

Wniosek o promocyjną pożyczkę jest dość podobny do wniosku o standardowe konto osobiste (a nawet nieco prostszy). Niestandardowymi polami są: rodzaj zajęcia (na przykład student, emeryt, pracujący), a także miesięczne dochody oraz zobowiązania. Net Credit zapyta Was we wniosku również o nazwę banku, w którym posiadacie konto. To właśnie z tego konta dokonacie przelewu weryfikacyjnego na 1 zł, by potwierdzić swoją tożsamość. Ostatni krok należy do firmy pożyczkowej. Może ona udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę lub odmówić udostępnienia środków. Decyzja będzie dostępna już po chwili. Oczywiście uzyskanie bonu do Biedronki jest niezależne od kwoty udzielonej pożyczki. Zatem przyznana pożyczka nawet na dość małą kwotę (przykładowo 850 zł) zapewni spełnienie warunków promocji.  

 

 

W przypadku odmowy pożyczki przez automatyczny system weryfikacyjny, możecie poprosić o ponowne rozpatrzenie wniosku przez personel Net Credit. Taką prośbę można zgłosić za pośrednictwem poczty elektronicznej: info@netcredit.pl lub telefonicznie pod numer infolinii: 22 598 77 99. Wiadomo, system mógł być nieco nadgorliwy, o czym Net Credit informuje na swojej stronie: 

Na podstawie dostarczonych przez Klienta danych wprowadzanych w elektronicznym wniosku, program ocenia, czy Pożyczkodawca może przyznać Klientowi kredyt konsumencki. Automatycznie analizozwane są dostarczone przez Klienta informacje w zakresie wiarygodności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy i na ich podstawie ustala się, czy udzielenie pożyczki nie stanowi dla Pożyczkodawcy nadmiernego ryzyka. Wdrożenie tego mechanizmu oznacza dla Klienta, że wskutek decyzji programu może otrzymać odmówę udzielenia pożyczki. W takim wypadku Klient ma prawo zwrócenia się do nas z prośbą o ponowne rozpatrzenie jego wniosku przez nasz personel.

 

Przelewy kwoty pożyczki realizowane są natychmiastowo poprzez system Blue Media, zatem środki prawdopodobnie otrzymacie jeszcze tego samego dnia. Co ważne, tego typu pożyczka nie wymaga zabezpieczenia ani wykupowania drogich ubezpieczeń.

 

Warunki uzyskania vouchera do Biedronki o wartości 100 zł

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy nie odstępować od umowy pożyczki oraz nie spłacać jej w ciągu 14 dni od momentu zaciągnięcia. Po upływie 14 dni pożyczkę możecie spłacić jednorazowym przelewem lub BLIKIEM. Pamiętajcie tylko, by nie przekroczyć terminu 30 dni, ponieważ wówczas zostaną Wam naliczone słone odsetki.

 

Voucher otrzymacie mailowo do 30 listopada 2019 roku. Jego ważność to 12 miesięcy od momentu aktywacji. Aby móc zrealizować E-kod należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów, a przed dokonaniem płatności za zakupy. Bon może być wykorzystywany wielokrotnie aż do wyzerowania salda (bez możliwości wydawania reszty). Jeśli natomiast wartość towarów jest wyższa od wartości E-kodu, wówczas różnicę w cenie należy dopłacić tradycyjnie (kartą lub gotówką).

Szczegóły w regulaminie promocji “BlueBonus”.

 

Jak spłacić pożyczkę?

Zanim spłacicie kwotę pożyczki, możecie ją jeszcze wpłacić na konto oszczędnościowe, by uzyskać dodatkowy przychód. Odsetki dla kwoty 3000 zł na okres 30 dni i oprocentowanie 3% w skali roku wyniosą nieco ponad 7 zł. Na takie oprocentowanie możecie liczyć między innymi w Alior Banku. Jeśli jednak nie interesuje Was tego typu zarobek, kwotę na spłatę pożyczki możecie po prostu przetrzymać na koncie osobistym.

Spłata pożyczki odbywa się poprzez standardowy przelew bankowy. Wszelkie dane do spłaty uzyskacie od Net Credit po zaciągnięciu pożyczki. Pożyczkę możecie również spłacić poprzez szybki przelew Blue Media dostępny po zalogowaniu w serwisie Net Credit. W panelu dostępna jest również opcja spłaty BLIKIEM.

 

 

 

 

Podsumowanie

Szybkie pożyczki to temat, który w zasadzie nie gości na łamach bloga. Jak dobrze wiecie, jestem ogromnym przeciwnikiem wszelkiej maści długów konsumpcyjnych. Zdecydowanie uważam, iż zamiast iść na łatwiznę i zaciągać szybkie pożyczki, o wiele lepiej jest przemodelować swój budżet domowy, tak by wystarczyło Wam na wszystkie niezbędne wydatki. Od tej reguły możemy zrobić wyjątek jedynie w przypadku, gdy pożyczka jest darmowa oraz niesie za sobą jakąś wartość dodaną. Przykładowo, jakiś czas temu opisywałem na blogu darmowe kredyty udzielane przez Getin Bank, Credit Agricole, czy też eurobank, dzięki którym mogliście zbudować pozytywną zdolność kredytową.

W przypadku pożyczki od Net Credit możecie otrzymać 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. W zasadzie jedynym warunkiem promocji jest zaciągnięcie pożyczki, która i tak jest darmowa (przy terminowej spłacie). Oczywiście taka sytuacja zachodzi tylko w przypadku, gdy pożyczkę spłacicie terminowo. Jeśli przekroczycie dopuszczalny termin spłaty to…zrobicie bardzo źle. Opłaty za nieterminową spłatę pożyczki w instytucjach parabankowych są horrendalnie wysokie i należy się ich wystrzegać. 

 

Jako, że jest to nowość na blogu, zachęcam Was do zadawania pytań w komentarzach. Chętnie dowiem się również jakie są wasze spostrzeżenia na temat tego typu promocji 🙂

 

 

Ku przestrodze…

Wpis przeznaczony jest jedynie dla osób odpowiedzialnych, które świadomie kontrolują swój budżet domowy. Prostota oraz “darmowość” pierwszej pożyczki może być uzależniająca. Najgłupszym rozwiązaniem byłoby wykupienie dóbr konsumpcyjnych za pieniądze uzyskane dzięki pożyczce oraz brak odpowiednich środków na spłatę. W ten sposób możecie wpaść w spiralę zadłużenia, co będzie niosło za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Warto pamiętać, iż pożyczki pozabankowe to jedna z najdroższych form finansowania, której standardowe RRSO może wynieść nawet kilkaset procent.

 

 

 

 

Przykład reprezentatywny ze strony promocji

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej przez instytucję pożyczkową, na rzecz której Net Credit Sp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego: Dla przykładowej pożyczki 1000 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 0% (obliczone na dzień 08.10.2018); całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie stałe: 0 %; całkowity koszt pożyczki: 0 zł, w tym: Prowizja 0 zł, Opłata przygotowawcza 0 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1000 zł. Dla przykładowej pożyczki 1000 zł na 30 dni (Standardowe Warunki Spłaty): RRSO wynosi 1971,79% (obliczone na dzień 23.01.2019); całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku: 10 %; całkowity koszt pożyczki: 282,90 zł, w tym: Prowizja 24,70 zł, Opłata przygotowawcza 250 zł, Odsetki 8,20 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1282,90 zł.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

86 Comments

 1. Promocja łatwa i bardzo przystępnie opisana, ale mam jakiś – być może irracjonalny – opór przed samym udostępnianiem swoich danych instytucjom niebędącym bankami. Cóż, może się przełamię. 😀

  • Instytucje pożyczkowe spełniają te same restrykcyjne wymagania pod względem ochrony danych osobowych co banki. Szczególnie tak duży podmiot daj Net Credit. RODO akurat w ten materii jest bardzo przydatne 🙂

 2. “1.5. Promocja – promocja opisana w niniejszym Regulaminie, polegająca na tym, że po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie w czasie trwania Promocji Uczestnik może otrzymać Bonus.”
  Co to znaczy: “może otrzymać bonus”? To znaczy może, ale nie musi? Według widzimisię organizatora?

 3. Mam te same obawy….. Nasze dane. Czy po wszystkim należy/można po sobie pozamiatać? (wycofanie zgód itp?)
  To w końcu trzeba wnioskować o 3000 czy można mniej?

  • Można wycofać później zgodnie z RODO. Masz prawo żądać “zapomnienia”. Najlepiej zawnioskować o max a ile dadzą, tyle dadzą 🙂

   • Niestety z uwagi na to, że jest to instytucja finansowa to ma prawo przechowywać nasze dane przez okres 5 lat. W związku z tym nie do końca zadziała tu prawo do bycia “zapomnianym”. Przerabiałem ten temat.

   • Czy zwrot pożyczki należy dokonać na numer konta w banku millenium, który podany jest w Harmonogramie przesłanym na mail po zatwierdzeniu pozytywnym pożyczki?

    • Najlepiej szybkim przelewem gdy zalogujesz się na Net Credit. PS pamiętaj o odczekaniu 14 dni!

 4. można np. zawnioskować o min. 300 zł czy trzeba o pokazane w blogu 850?? trzeba oddać po min. 14 dniach a przed upływem 30 dni to jeden z warunków plus zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych. dobrze to rozumiem, że min. 300 zł?

 5. ale czemu jak jest domyślnie nie rozumiem? jest w regulaminie jakieś info, że to ma być wniosek na 3000 PLN bo inaczej nie dostanie się bonu na 100 zł di Biedronki? 300 zł jest minimalną kwotą którą da się ustawić – podchodzę do tego z dużą rezerwą bo jednak to jakaś instytucja poza bankowa i lepiej uważać mimo wszystko.

  • W przypadku wnioskowania o kwotę maksymalną, pożyczkodawca “ma z czego zejść” i wówczas może zaproponować niższą możliwą kwotę. Wnioskowanie o kwotę minimalną może sprawić, iż pożyczkodawca nabierze podejrzeń, iż wnioskujemy wyłącznie w celu zdobycia premii przez co może nam odmówić udzielenia pożyczki.

  • nie wiem dlaczego autor bloga sugeruję 3000 zł skoro w regulaminie nic nie piszą o tym, że jest jakaś wartość wymagana: min. można ustawić 300 a max. 3000

    • to rozumiem, sle dlaczego autor usilnie sugeruje kwotę maksymalną, a nie potwierdzi, że można wziąść pożyczkę np. 300 zł przy czym w regulaminie nie ma nigdzie mowy o min. kwocie jest tylko, że do kwoty 3000 jest zupełnie darmowa do 30 dni.

     • Dokładnie tak! Powyżej 3000 zł pożyczka jest płatna, dlatego usilnie sugeruję aby składać wniosek o maksymalną kwotę darmowej pożyczki jaką jest kwota 3000 zł. Racjonalne jest, iż jeśli dane zobowiązanie jest darmowe, wówczas warto korzystać z niego w największym możliwym stopniu. Cieszę się, że zgadzamy się pod tym względem.

      Ponadto w przypadku wnioskowania o kwotę maksymalną, pożyczkodawca “ma z czego zejść” i wówczas może zaproponować niższą możliwą kwotę. Wnioskowanie o kwotę minimalną może sprawić, iż pożyczkodawca nabierze podejrzeń, iż wnioskujemy wyłącznie w celu zdobycia premii przez co może nam odmówić udzielenia pożyczki.

 6. To w takim razie wzięcie pożyczki na najmniejszą kwotę 300 PLN też gwarantuje bon czy trzeba jednak zacząć od sugerowanej kwoty 3000 PLN i liczyć na to, że pożyczą mniej..?

  • Sprawa rozwiązana, wziąłem rano pożyczkę na 300 PLN przy weryfikacji telefonicznej (pytają się o miejsce pracy, stanowisko, zarobki/zobowiązania) dopytałem się o to czy przy najniższej kwocie pożyczki też się kwalifikuję do bonu, mój rozmówca sprawdził i po chwili poinformował, że jak najbardziej spełniam warunki.
   Pozostaje czekać na bon (a wcześniej spłacić zobowiązanie 🙂

   • Tak, mniejsza kwota też umożliwia zdobycie premii. Jednak w przypadku wnioskowania o kwotę maksymalną, pożyczkodawca “ma z czego zejść” i wówczas może zaproponować niższą możliwą kwotę. Wnioskowanie o kwotę minimalną może sprawić, iż pożyczkodawca nabierze podejrzeń, iż wnioskujemy wyłącznie w celu zdobycia premii przez co może nam odmówić udzielenia pożyczki.

  • Spłacając pożyczkę terminowo nie zapłacisz ani grosza, natomiast zyskasz 100 zł na zakupy. Gdzie tu zatem jakaś strata?

 7. Po niektórych komentarzach wymiękam…… Czy ktokolwiek komukolwiek ktoś coś każe???? Nie chcesz nie wchodzisz w to. @WWW chyba Ci się fora pomyliły. Jacek odwala kawał dobrej roboty a tak potrafisz za to podziękować???? Zbieraj złom na tym na pewno zarobisz. Ryzyko tylko takie że pomylisz miedź z aluminium i może przez to mniej zarobisz…..

  • Dzięki za wyrozumiałość. Rzeczywiście, ta promocja kosztowała mnie o wiele więcej przygotowań. Widać to choćby po tym, iż nikt inny nie zdecydował się jej przeanalizować. Mam nadzieję, iż zawarte informacje w pełni wyczerpują temat.

 8. Chyba stosuja ograniczenia , jeden kredyt na adres domowy, ja otrzymałem 750zł z wnioskowanych 3000zł a żone odrzucili choc ma lepsze warunki niz ja .
  Albo juz po promocji !?

  • Nie ma ograniczeń na adres domowy 🙂 Zdolność kredytowa to po prostu indywidualna ocena każdego człowieka (subiektywna).

 9. Coś pomyliłem? Wypełniłem wniosek. Na bluebonus. Dostałem linka aktywacyjnego. Zawnioskowałem o kredyt. przeniosło mnie na stronę Netcredit. Tam jest tylko opcja zaloguj się. A mój mail i hasło ustawione na bluebonus nie działają. Co robię nie tak?

 10. Dla mnie bombowa oferta. Mega łatwe warunki i 3 tysie na miesiąc za darmo – oby więcej takich 🙂

 11. Mam info od osoby która to przeszła że trzeba wszystko robić powoli bo system potrafi mieszać. Kilk za klikiem w odstęp 0,5 sek. nie wchodzi w grę. Osobiście jeszcze tego nie robiłem ale nastawiam się na powolne działanie.

 12. Takie pytanie jednocześnie w temacie, jak i poza nim… Jak kwestia takich chwilówek wpływa na nasz scorig kredytow w bankach? Pozytywnie? Neutralnie? Negatywnie?
  Spłata w terminie kwestia oczywista, ale czy jakiś symulator może minusować za branie krotkich zobowiązań?

  • Tak jak z każdym zobowiązaniem, budujesz sobie historię kredytową, jeżeli nie ma wpisów o opóźnieniach w spłacie to znaczy ,że jesteś wiarygodnym kredytobiorcą, tym bardziej ,że to spłacisz w terminie:)

 13. jak długo czeka się na kontakt ze strony Net Credit po wysłaniu przelewu weryfikacyjnego 1 PLN? Jeśli robię to dziś o 20?

 14. To jakaś lipa. Złożyłem 2 wnioski (swój i żony). Wstępna kwota pożyczki została wyliczona na 950 i 2500 zł. Następnego dnia otrzymaliśmy wiadomość: “że Twój wniosek o pożyczkę Net Credit nie został zaakceptowany zgodnie z naszą wewnętrzną polityką udzielania pożyczek.”
  Może podałem za wysokie limity przychodów i za niskie wydatków, przez co szansa na niespłacenie jej w terminie była bliska zeru… ?

  • Powodów może być wiele. Firma może odmówić pożyczki zgodnie ze swoimi standardami. Być może po sprawdzeniu BIK-u coś im się nie spodobało i postanowili odmówić.

 15. Dodam, iż zaraz po odrzuceniu wniosku przez Net Credit otrzymałem na SMS wysyp reklam do zaciągnięcia pożyczki w innych, krzakowych firmach pożyczkowych, pomimo, iż nie wyraziłem zgody na kontakt przez SMS-y.
  To jest zwykłe naciągactwo celem zebrania danych, a te 100 zł do Biedry to zwykła marchewka, której się nie zobaczy.
  Na szczęście logując się na swój profil można jednym kliknięciem go usunąć. Ciekawe, czy zrobią to też firmy, do których moje dane osobowe zostały sprzedane.

  Na sz

 16. Mnie również nie dali nawet 300 zł mimo iż zarobki mam dobre, mam stałą pracę i zero zobowiązań kredytowych i świetna historię w BIK !. Po odmowie z ich strony również przyszło mi mnóstwo smsow z innych firm. A dziwne telefony z instytucji pożyczkowych pojawiają do dziś mimo że konto usunąłem zaraz po odmowie z ich strony. To zwykle chamskie wyłudzenie danych a marchewka jest bon do biedronki. Jestem zły na siebie że dałem się na to namówić. Nie polecam

  • Do celów “bankowych” mam osobny telefon. Dziś koszt nr to nawet 12 gr rocznie:) Odpada problem niechcianych smsów jak też natrętnych konsultantów a stare klasyczne Nokie dają większe poczucie bezpieczeństwa…..

 17. Szybko i bezboleśnie, żadnych telefonów z ich strony. Dostałem 1100 zł kilka minut później kasa była na koncie. Fakt że jestem wręcz wzorowym biorcą kredytówek. Spłacam niemal w tym samym dniu bo biorę je tylko celem zgarnięcia bonusu. Nigdy z niczym nie zalegałem, pilnuję tego jak oka w głowie. Nie wiem tego ale podejrzewam że moją historia w BIK jest wręcz idealna. Do tej pory niczego mi nie odmówiono. Na szczęscie sytuacja życiowa nie zmusza mnie do brania kredytów a biorę je tylko kiedy coś za to dają. I oby tak zostało na zawsze….

  • Do celów “bankowych” mam osobny telefon. Dziś koszt nr to nawet 12 gr rocznie:) Odpada problem niechcianych smsów jak też natrętnych konsultantów a stare klasyczne Nokie dają większe poczucie bezpieczeństwa…..

 18. Podobnie jak Zenio nie mam i nie miałem nigdy problemów z uzyskaniem kredytu, ten też dostałem bez problemu (950 zł), i uważam że jest świetny, spłacę go po 15 dniach bo tak wymaga ta promocja, a stówka za friko, przecież to czyściutki zysk. Świetna promocja!

 19. Rozumiem że spłatę robimy poprzez “zwrotkę” czyli na nr konta z którego otrzymaliśmy pożyczkę? Nie prędzej niż po 14 dniach.?

  • Nie mam pewności czy to ten sam, dlatego sugeruję ekspresową spłatę przez system Net Credit 🙂

 20. Dochód jest sprawdzany bez względu na zachowanie wysokość pożyczki? Nie ma szans na wzięcie 300zł, bez żadnych dochodów?

  • Dzięki za feedback 🙂 Rzeczywiście, jak nie ma wątpliwości, to nie dzwonią. Wszystko załatwia automat lub jak to powiedzieć po nowoczesnemu “algorytm”.

 21. Wnioskowane o 300zł – wniosek odrzucony 🙂 Orientuje się co by było gdybym powtórnie wnioskował o wyższą kwotę?

 22. Mogę spłacić to KK z Tmub aby za jednym zamachem załatwić….. wiadomo co….:)?
  Pewnie nie łapie się to do zwrotu z tytułu wydania 500 zł ale może łapie się do ogólnego obrotu gdyż 15000 rocznie zwalnia całkowicie z opłaty za KK.

 23. Przy rejestracji pokazuje się inf. “Ten mail nie może być użyty do rejestracji”. Próbowałam na 2 rożne adresy email. Czy ktoś miał podobny problem. Co ty myślisz Jacek-JakDorobic

 24. Dzięki Jacku za kolejny super wpis.
  Wniosek złożony na 3k , dostałem 850 w ciągu 3 minut.
  Czy spłacić po 14 dniach roboczych czy kalendarzowych?

 25. spłaciłem dziś pożyczkę (300 zł) po 16 dniach (zaciągnięta 1.10) teraz czas na bon do Biedronki ciekawe ile dni będzie trzeba poczekać…

  • Do 30 listopada 🙂 A tak przy okazji. Po dokonaniu spłaty dostałeś potwierdzenie spłaty na maila i SMS?

   • Tak, przychodzi potwierdzenie. Zaświadczenie o spłacie pożyczki na meila, ale zastanawiam się czy ono jest ważne, bo to w sumie taki skan dokumentu jakby.

     • Nie, ponieważ byłby to strzał wizerunkowy. Z resztą stówkę wydaje Blue Services, mają już środki zabudżetowane 🙂

 26. Oferta super, choć mimo że zaznaczyłam wnioskowanie o 1200, to w dalszych informacjach było napisane że wnioskuje o 3000… z czego przyznają mi 850 zł..
  Choć mam obawę przed tego typu pożyczkami, od czasu kiedy zobaczyłam filmik na youtube gdzie dziewczyna przestrzegała przed zaciąganiem pożyczek/ chwilówek bo gdy chciała zaciągnąć kredyt na mieszkanie podobno odmówiono jej i stwierdzono, że skoro “nadużywa” pomocy ze strony banków znaczy że może okazać się niewypłacalna.

  • Fajnie, że udało się zaciągnąć pożyczkę. Jeśli spłacisz ją terminowo, nie wpłynie ona negatywnie na punkty scoringowe.

 27. Ok, pożyczka spłacona, czy coś dalej? Usunięcie konta wymagane, usunięcie zgód możliwe? Widzę że jest tam na ich stronie “usuń profil’ zatem chyba można całkowicie po sobie pozamiatać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *