Newsletter

Newsletter pozwala Wam być na bieżąco z wszelkimi nowościami, które będą pojawiać się cyklicznie na blogu. Aby nie zasypywać Was nadmiarem informacji, mailingi wysyłane będą jedynie w sytuacji pojawienia się bardzo korzystnych propozycji. Dzięki temu będziecie mogli błyskawicznie dowiedzieć się o możliwości uzyskania dodatkowego dochodu, tak by nie przeoczyć tej niepowtarzalnej okazji. Jednocześnie, wysłane do Was wiadomości zawierać będą informacje o pozostałych wpisach, które zostały opublikowane w danym okresie. Aby zostać subskrybentem bloga, zapoznaj się z regulaminem newslettera dostępnym pod adresem Regulamin – Newsletter serwisu JakDorobic.com – ważny od 25 maja 2018 roku (dalej Regulamin), wpisz adres swojego e-maila oraz kliknij Zapisz Mnie. Następnie na Twojej skrzynce mailowej znajdziesz aktywny link do potwierdzenia subskrypcji. Po kliknięciu w link, zostaniesz dopisany do listy subskrybentów. 

Klikając Zapisz Mnie i poniższe okienko niniejszym akceptujesz warunki regulaminu i wyrażasz zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich  danych osobowych zgodnie z Ustawę o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) przez  usługodawcę w celu niezbędnym do wykonania postanowień Regulaminu i świadczonych na jego podstawie usług oraz na przesyłanie informacji handlowej droga elektroniczną.

 

Regulamin - Newsletter JakDorobic.com

 

Po potwierdzeniu subskrypcji będziesz zapisany/zapisana do listy mailingowej.

Pamiętaj, twoje dane są pełni bezpieczne. Wpisując swój adres mailowy wy­rażasz zgodę na prze­twa­rzanie po­da­nego ad­resu e-mail dla celów in­for­ma­cyj­nych, mar­ke­tin­go­wych oraz ko­mu­ni­kacji zwią­zanej z użyt­ko­wa­niem bloga JakDorobic.com.  Podany adres e-mail wykorzystywany będzie  jedynie w celu informowania Cię o publikowanych przeze mnie wpisach. Swój adres e-mail po­da­jesz do­bro­wolnie i w każdej chwili mo­żesz go ­poprawić. Oczywiście w każdym momencie możesz zrezygnować z informowania Cię o nowościach zamieszczanych na blogu JakDorobic.com

3 Comments

  1. Oszczędność to zaleta bogatych ludzi zatem warto posługiwać się instrumentem wiedzy by zarabiać dodatkowo…

    • Witam..
      Bardzo chciałabym dostać się do komisji wyborczej…jestem matką czwórki nastoletnich dzieci…
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *