Kup margarynę Optima Cardio w sklepach Żabka lub Freshmarket i odbierz do 12,99 zł zwrotu

Jesień tego roku należy do testów produktów. W dzisiejszym wpisie przedstawiam krótką, aczkolwiek dość przyjemną akcję, w której możecie zyskać do 12,99 zł zwrotu za zakup margaryny Optima Cardio 225g. W promocji biorą udział sklepy Żabka oraz Freshmarket. Z doświadczenia mogę powiedzieć, iż Optimę Cardio lepiej szukać w nieco większych sklepach, ponieważ w tych mniejszych nie ma za dużego wyboru. Nie zapomnijcie poinformować o promocji rodziny i znajomych! Być może oni również chcą obniżyć swój cholesterol 🙂

 

 

Zasady promocji

Zasady są bardzo proste, jak to przystało na tego typu akcje. Kupujecie margarynę Optima Cardio (koniecznie w opakowaniu 225 gram), zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem lub zdjęciem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt.

Maksymalna kwota zwrotu to 12,99 zł (w praktyce margaryna jest raczej nieco tańsza). Optimę Cardio należy zakupić od 3 października do 16 października 2018 roku. Rejestracja w promocji dostępna jest natomiast do 23 października 2018 roku, aczkolwiek lepiej się pospieszyć ze względu na pulę 3000 zwrotów. Na szczęście strona promocji wyświetla informację ilu uczestników może jeszcze wziąć udział w akcji (w chwili tworzenia tego artykułu pozostało jeszcze ponad 2800 zwrotów). W przypadku przedwczesnego wyczerpania puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

 

 

Jeśli nie lubicie podawać w tego typu promocjach swojego głównego adresu e-mail oraz numeru telefonu, zawsze możecie założyć dodatkowy adres e-mail (na przykład w Gmailu) oraz dodatkowy numer telefonu (na przykład w ofercie a2mobile). Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki.

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony do 30 listopada 2018 roku lub gdy zajdzie potrzeba dodatkowej weryfikacji, do 30 grudnia 2018 roku. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji “Wypróbuj za darmo”.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
100 zł na start i 3% na koncie oszczędnościowym od Pekao
 
Nawet 500 zł premii za skorzystanie z platformy Bancovo
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,44%
 
ING Bank Śląśki: nawet 340 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Po 50 zł premii dla obu stron w programie poleceń Azimo
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *