Orange Finanse: do 120 zł premii, rachunek oszczędnościowy na 3,5% w skali roku oraz w pełni darmowe konto osobiste

Ruszyła kolejna edycja promocji konta w Orange Finanse, tym razem oznaczona jako Wiosna/Lato 2017. Zasady promocji pozostały niemal identyczne w stosunku do edycji opisywanej przeze mnie w lutym tego roku. Po raz kolejny konto najbardziej opłaca się założyć osobom posiadającym abonament lub ofertę prepaid w Orange. W zamian za aktywne korzystanie z konta możecie zdobyć 120 zł premii w formie zniżki na abonament lub doładowania konta prepaid. Oprócz tego Orange Finanse zapewnia konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem wynoszącym 3,5% w skali roku (przez 6 miesięcy, dla kwoty do 10.000 zł) oraz w pełni darmowe konto z gwarancją niezmienności warunków przez 24 miesiące (bezpłatne prowadzenie konta, obsługa karty debetowe, przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce).

 

 

 

Uczestnicy

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które w okresie od 2 października 2014 roku do momentu przystąpienia do promocji nie były posiadaczami jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Orange Finanse. Termin ten jest nie przypadkowy, ponieważ tego dnia ruszył projekt Orange Finanse. Okres karencji to ponad 3 lata, a bank zamyka się na klientów, którzy posiadali już w nim konto. Orange Finanse to dość młody twór, ale z czasem może im zabraknąć dopływy “nieskazitelnie nowych klientów” i będą musieli zmienić swoją taktykę 🙂

Na potrzeby promocji, regulamin precyzuje, kto może skorzystać z dobrodziejstw telekomowego banku:

Mobilny Klient Orange – jest właścicielem Konta Abonenckiego, na którym ma co najmniej jedną aktywną mobilną usługę abonamentową w Orange (np. mobilna usługa głosowa lub internet mobilny). Definicja uwzględnia klientów oferty Zetafon, Minutofon, a wyłącza Klientów korzystających z oferty pod marką nju.mobile.

Klient Orange na kartę – osoba, która nie jest stroną pisemnej Umowy z Orange, korzystająca z usług przedpłaconych w ramach oferty Orange na kartę, która zawarła z Operatorem Umowę poprzez włączenie się do sieci i dokonała Rejestracji. Definicja wyłącza Klientów korzystających z oferty pod marką nju mobile.

 

Do 120 zł premii dla klientów Orange

Miesięczny bonus wynosi 10 zł, zaś maksymalny okres jego wypłacania to 12 miesięcy. Premia wypłacana jest w formie wypłaty na konto abonenckie (nadpłata za faktury) lub w formie doładowania konta w przypadku oferty na kartę.

Warunkiem naliczenia premii jest wykonanie w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowych kartą płatniczą lub aplikacją BLIK na łączną kwotę minimum 300 zł (bez transakcji internetowych czy telefonicznych). Transakcje muszą być wykonane i zaksięgowane w tym samym miesiącu. Zwroty będą wypłacane maksymalnie do piętnastego dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnione zostały warunki. Premie zwolnione są z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Super Bank dla Klientów Orange, wiosna/lato 2017”.

 

Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,5%

Konto oszczędnościowe Orange Finanse to jedno z lepiej oprocentowanych rachunków oszczędnościowych na rynku. Niestety wiążą się z nim pewne ograniczenia. Maksymalna kwota środków podlegających preferencyjnemu oprocentowaniu to 10.000 zł, zaś okres jego obowiązywania to 6 miesięcy. Nadwyżka pracuje już po standardowych stawkach, wynoszących obecnie od 0,5% do 1% w skali roku. Po okresie promocji, całość środków będzie oprocentowana zgodnie z obowiązującą tabelą oprocentowania.

Bieżąca tabela oprocentowania – link.

Konto oszczędnościowe należy otworzyć razem z kontem osobistym lub w ciągu 60 dni od otwarcia ROR-u (w serwisie transakcyjnym lub na infolinii). Promocyjne oprocentowanie obowiązuje pod warunkiem wykonania w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 300 zł (transakcje internetowe i telefoniczne się nie liczą). W pozostałym przypadku, oprocentowanie obowiązuje według standardowej taryfy. Jeśli, w którymś z miesięcy powinie się Wam noga i nie spełnicie warunku promocji, nadal będziecie mogli w niej uczestniczyć w kolejnych miesiącach. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest bezpłatne.

 

Gwarancja niezmienności opłat przez 24 miesiące

Jeśli jesteście mobilnym klientem Orange lub klientem Orange na kartę, telekomowy bank gwarantuje Wam następujące warunki prowadzenia rachunku:

  • Otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł
  • Opłata za kartę debetową – 0 zł
  • Przelewy internetowe – 0 zł
  • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł

Cennik ten gwarantowany jest przez 24 miesiące, zaś po tym okresie opłaty zaczną być naliczane zgodnie z obowiązującą tabelą opłat.

Szczegóły promocji rachunku oszczędnościowego oraz 24-miesięcznej gwarancji niezmienności opłat znajdziecie w regulaminie „Dobry Start, wiosna/lato 2017”.

 

Jak założyć konto 

Wniosek o konto możecie złożyć dedykowanej stronie promocji. Wówczas umowę dostarczy Wam kurier, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Alternatywne formy otwarcia konta to wizyta w salonie Orange, wniosek w aplikacji mobilnej lub kontakt z infolinią. Otwierając konto w salonie Orange dostaniecie specjalny bonus w wysokości…1 zł 🙂

Promocja trwa od 21 kwietnia 2017 roku do 17 sierpnia 2017 roku.

Pamiętajcie, aby składając wniosek o otwarcie konta osobistego, wyrazić zgody marketingowe, zgodę na przystąpienie do promocji oraz upoważnić:

Bank do przekazywania do Orange danych osobowych objętych tajemnicą bankową, tj.: imienia, nazwiska, numerów: PESEL, telefonu oraz informacji o nazwach usług posiadanych przeze Uczestnika w Banku w celu przygotowania i przedstawienia spersonalizowanych ofert marketingowych Orange.

Orange do przekazywania do Banku danych osobowych tj.: numeru PESEL, kodu pocztowego oraz informacji o rozliczeniach pieniężnych, umowach i liczbie otwartych kontraktów w celu przygotowania i przedstawienia przez Bank spersonalizowanych ofert marketingowych Banku.

 

Otwórz promocyjne konto Orange Finanse

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

BNP Paribas: 250 zł premii w promocji Konta Otwartego na Ciebie
 
Nawet 680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Łatwe 200 zł premii w promocji Banku Millennium
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

2 Comments

  1. Korzystam z tych promocji w Orange Finanse. Są świetne :)) najbardziej odjazdowe są doładowania telefonu 😉

  2. Problemem przy tych wszystkich promocjach jest trudność spełnienia wszystkich przesłanek potrzebnych do uzyskania bonusa. Nie słyszałam, żeby komuś udało się sensownie na tym dorobić… Poza tym dochodzą koszty utrzymania tych wszystkich kont… Choć 3,5% wydaje się być niezłą opcją ale obowiązuje tylko do 10 000??? To bardzo niski limit.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *