Ostatni dzień kilku ważnych promocji, czyli jak zakończyć wakacje z przytupem i zdobyć kilkaset złotych dodatkowego dochodu

Trzeba przyznać, że w te wakacje bankowi marketingowcy nie próżnowali. Co rusz zaskakiwani byliśmy nowymi promocjami bankowymi. Ostatni dzień sierpnia to jednocześnie ostatni dzień kilku dobrych promocji, dzięki którym możecie dorzucić do swojego domowego budżetu nawet kilkaset złotych. Co prawda, premie wypłacane są z pewnym przesunięciem czasowym, aczkolwiek należy pamiętać, że “nic w przyrodzie nie ginie”. Poniżej przedstawiam przegląd promocji, które już jutro przejdą do historii.

 

 

Do 350 zł premii w promocji Banku Millennium

Zakładając Konto 360º lub Konto 360º Student w Banku Millennium możecie zdobyć łącznie 150 zł premii: 50 zł w formie gotówki oraz 100 zł w formie karty podarunkowej Rossmann. Promocja ma dodatkowo wbudowany program poleceń, w którym do zdobycia jest nawet 200 zł premii dodatkowej. Oczywiście polecony, który spełni warunki promocji również dostanie swoje 150 zł premii na start. Co do samego Konta 360°, należy stwierdzić iż jest to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Po spełnieniu niewygórowanych warunków (wpływ na 1000 zł oraz 1 transakcja bezgotówkowa kartą), prowadzenie konta, karta debetowa oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Ponadto będziecie mogli skorzystać z 3-miesięcznej lokaty mobilnej na 2,5% w skali roku, konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł, promocji darmowego limitu w koncie (nawet 115 dni bez odsetek i prowizji) oraz pakietu assistance (przez pierwszy rok za darmo).

Sprawdź szczegóły promocji Banku Millennium – 350 zł premii

 

Do 170 zł premii w promocji Inteligo

W ramach promocji konta Inteligo możecie zdobyć bony o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Intersport. Aby odebrać nagrodę wystarczy założyć konto oraz wykonać 1 transakcję bezgotówkową kartą MasterCard na dowolną kwotę. Okres karencji jest stosunkowo krótki, ponieważ w promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta w Inteligo oraz PKO BP w okresie od 1 grudnia 2016 roku do 23 lipca 2017 roku. Równolegle trwa również promocja aplikacji mobilnej IKO, w której do zdobycia jest dodatkowe 20 zł. Łącząc obie promocje możecie odebrać nawet 170 zł premii.

Sprawdź szczegóły promocji Inteligo – 170 zł premii

 

Smartfon LG K4 o wartości 499 zł z kartą kredytową Citi Simplicity

Wyrabiając darmową kartę Citi Simplicity możecie zdobyć smartfon LG K4 dual sim o wartości 499 zł! Głównym warunkiem promocji jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę 3000 zł. Na szczęście, na wykonanie transakcji bank daje dość sporo czasu. Karta Citi Simplicity zapewnia: 0 zł za wydanie karty, brak opłaty miesięcznej i rocznej oraz darmowe powiadomienia i przypomnienia w formie SMS.

Sprawdź szczegóły promocji Citi Handlowego – smartfon o wartości 499 zł

 

Do 500 zł w programie poleceń konta Citi Priority

Do końca sierpnia trwa również program poleceń kont Citi Priority. Za każde skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł (maksymalnie 500 zł w skali promocji). Osoba polecona może natomiast zdobyć do 400 zł premii za założenie konta (100 zł na start i 300 zł w ramach moneyback). Trzeba przyznać, że Citi to prawdopodobnie najhojniejszy bank pod względem promocji. Najbardziej aktywni „wyjadacze wisienek” mogli, a w zasadzie nadal mogą zdobyć 400 zł za kartę kredytową, 400 zł za założenie konta oraz do 500 zł za polecanie konta swoim bliskim.

Sprawdź szczegóły programu poleceń Citi Priority – do 500 zł premii

 

Do 400 zł premii w promocji Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas

W promocji Konta Optymalnego banku BGŻ BNP Paribas możecie zdobyć 100 zł premii na start. Oprócz tego, aktywnie korzystając z konta zdobędziecie do 300 zł w formie 2% moneyback od transakcji bezgotówkowych kartą debetową. Ogromną zaletą promocji jest krótki, półroczny okres karencji. Pula wniosków wynosi 1000 sztuk, jednak do dziś nie została ona wyczerpana. Główne zalety Konta Optymalnego to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta oraz 0 zł za użytkowanie karty debetowej.

Sprawdź szczegóły promocji Konta Optymalnego – do 400 zł premii

 

Promocja Konta Optymalnego ma również inny wariant. Na start zamiast 100 zł premii możecie zdobyć 200 zł w formie bonów do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Tutaj analiza promocji.

 

120 zł premii na start w promocji Konto Active w eurobanku

W ramach promocji eurobanku możecie zdobyć 120 zł premii za założenie Konta Active. Łączna premia podzielona jest na sześć miesięcznych bonusów po 20 zł. Głównym warunkiem uzyskiwania premii jest comiesięczne zapewnianie minimum 3 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 50 zł. Oprócz tego, Konto Active zapewnia 5% moneyback od wybranych transakcji, ciekawe produkty oszczędnościowe oraz roczne zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku oraz obsługę karty debetowej.

Sprawdź szczegóły promocji Konta Active – 120 zł premii

 

100 zł łatwej premii na start w promocji eKonta m od mBanku

Dziś kończy się również II edycja promocji eKonta m od mBanku, w której do zdobycia jest 100 zł premii. Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia, co jest dość powszechne w akcjach przeznaczonych dla młodszej grupy klientów (mówiąc konkretniej dla osób w wieku od 18 do 24 lat). W zależności od wieku, konto może być bezwarunkowo darmowe lub po spełnieniu pewnych warunków.

Sprawdź szczegóły promocji eKonta m – 100 zł premii

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *