Kumulacja promocji w Pekao S.A.: 100 zł premii na start, 150 zł z aplikacją PeoPay oraz konto oszczędnościowe na 3% przez cały rok!

Tego jeszcze nie było! 100 zł premii gotówkowej za założenie Konta Przekorzystnego w banku Pekao S.A. to istne novum w historii bloga. Dotychczasowo, “żubr” oferował co najwyżej zniżki na ubezpieczenie, czy opłacanie telefonu. Tym razem otrzymacie normalną premię, która zostanie wypłacona po spełnieniu bardzo prostych warunków (dowolny wpływ na 500 zł oraz 1 płatność kartą). Trzeba się jednak spieszyć. Promocja trwa tylko do końca listopada, ale biorąc w niej udział nawet ostatniego dnia, bez problemu odbierzecie nagrodę. Oprócz tego, kolejne 150 zł w formie vouchera trafi do Was w ramach akcji promującej aplikację mobilną PeoPay. Znajdzie się również coś dla oszczędzających. Konto oszczędnościowe zapewnia 3% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł i to z gwarancją przez pełny rok! Samo Konto Przekorzystne zapewnia darmowe prowadzenie (po zapewnieniu wpływu na 500 zł) oraz kartę debetową za 0 zł (po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej). Jeśli natomiast macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą otrzymujecie bezwarunkowo za darmo.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do osób, które na dzień 19 listopada 2018 roku (czyli dzień startu promocji) nie posiadały konta osobistego w PLN prowadzonego przez bank Pekao S.A.. Oznacza to, iż posiadanie innego produktu (na przykład konta oszczędnościowego, karty kredytowej, czy pożyczki) nie wyklucza z możliwości udziału w niniejszej promocji!

Z promocji nie może skorzystać osoba, która była uczestnikiem innych promocji prowadzonych przez Pekao S.A.:

 • 100 PLN za zakup polisy OC w PZU,
 • Do 100 PLN zwrotu za rachunki za telefon komórkowy,
 • Otwórz Konto Przekorzystne wraz kartą wielowalutową MasterCard i otrzymaj 100 zł – promocja dla Klientów PZU posiadających ubezpieczenie podróżne Wojażer,
 • Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 100 zł.

Dwie pierwsze były opisywane na blogu, zaś dwie kolejne były “promocjami zamkniętymi”.

 

Jak założyć promocyjne konto

Promocja jest stosunkowo krótka, ponieważ trwa od 19 listopada 2018 roku do 30 listopada 2018 roku lub do wyczerpania puli 3000 uczestników. W tym czasie należy podpisać umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową. Co do kwestii podpisania umowy, bank pozostał tradycjonalistą. Po wypełnieniu wniosku na dedykowanej podstronie Konta Przekorzystnego (w razie problemów z formularzem, należy wyczyścić cookies), zadzwoni do Was konsultant, aby umówić dla Was spotkanie w oddziale banku w celu podpisania umowy. Na tę chwilę Pekao S.A. nie umożliwia finalizacji umowy za pośrednictwem kuriera, czy też poprzez przelew weryfikacyjny. W zamian czeka Was miła rozmowa, a w niektórych oddziałach również dobra kawa 🙂 Co ważne, umawiając się na spotkanie, nie musicie czekać w kolejce. Wizytę możecie zaplanować nawet na ten sam dzień. Podczas wizyty w placówce, poinformujcie doradcę o przystąpieniu do promocji „Odlotowe 100 zł na start z Kontem Przekorzystnym”.

 

Jak zdobyć 100 zł premii na start?

Po przystąpieniu do promocji, wystarczy, że w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay. To tyle! Wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego rachunku w innym banku. Wyłączone są natomiast wpłaty gotówkowe (we wpłatomacie lub kasie banku), przelewy wewnętrzne oraz wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek.

Wypłata nagrody nastąpi przelewem do 15 stycznia 2019 roku

Szczegóły w regulaminie promocji „Odlotowe 100 zł na start z Kontem Przekorzystnym”.

 

Vouchery o wartości 150 zł do empik.com lub H&M

Promocja ta skierowana jest do osób, które nigdy nie korzystały z aplikacji PeoPay, czyli oficjalnej aplikacji mobilnej banku Pekao S.A. Już po założeniu Konta Przekorzystnego, zgłoście swój udział w akcji na dedykowanej promocji PeoPay (należy zaznaczyć wszystkie zgody). Pamiętajcie, aby adres e-mail oraz numer telefonu podane podczas rejestracji były takie same jak w serwisie pekao24.

Nagroda podzielona jest na dwie e-karty o wartości 25 zł. Pierwszą z nich otrzymacie za samo zalogowanie się do aplikacji po raz pierwszy. Apkę możecie pobrać z Sklep Play lub iStore. Macie na to czas do 31 grudnia 2018 roku. Druga nagroda trafi do Was, jeśli wykonacie płatność w sklepach stacjonarnych z wykorzystaniem aplikacji PeoPay lub Apple Pay na kwotę co najmniej 10 zł. Innym rozwiązaniem będzie płatność w sklepie internetowym za pośrednictwem portfela cyfrowego Masterpass.

Ponadto aplikację możecie polecić kolejnym 4 osobom, które nigdy wcześniej z niej nie korzystały. Za każde skuteczne polecenie dostaniecie, a jakby inaczej, e-kartę o wartości 25 zł. Kod polecenia otrzymacie mailowo w ciągu 3 dni od momentu przystąpienia do promocji. Aby zdobyć tę nagrodę, musicie wykonać dowolną transakcję w aplikacji PeoPay, zaś osoba polecona musi podać wasz kod podczas pierwszej rejestracji do aplikacji.

Vouchery będą wysyłane mailowo w ciągu 21 dni roboczych od momentu spełnienia warunków. E-karty do empik.com będą ważne do 30 kwietnia 2019 roku, zaś do H&M do 30 września 2019 roku.

Szczegóły: regulamin promocji „Sięgnij po nagrody z aplikacją PeoPay”.

 

Załóż Konto Przekorzystne i odbierz premię na start

 

Konto Oszczędnościowe na 3% w skali roku do 20.000 zł

W Pekao S.A. trwa również bardzo dobra promocja konta oszczędnościowego. Zarówno nowi, jak i obecni klienci banku mogą oszczędzać na 3% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Normą tego typu promocji jest zazwyczaj dość krótki okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania, na przykład 3 lub 4 miesiące. W Pekao S.A. promocja trwa przez okrągły rok, dzięki czemu wasze środki mogą stabilnie pracować bez potrzeby ciągłego ich przerzucania z konta na konto.

Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 365 dni, licząc od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 20.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania.

Z promocji konta oszczędnościowego mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby nieposiadające pomiędzy 1 stycznia a 30 czerwca 2018 roku jakiegokolwiek rachunku bankowego w Pekao S.A., którzy otworzą Konto Przekorzystne do 30 listopada 2018 roku, a wraz z nim konto oszczędnościowe. Jak sami widzicie, obie promocje są zbieżne ze sobą.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc możecie wykonać bezpłatnie nielimitowaną liczbę przelewów z konta oszczędnościowego (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują dość sporo, bo 7 zł sztuka.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego.

 

Konto Przekorzystne – szczegóły

Przyszedł czas na analizę Konta Przekorzystnego. Oprócz kwestii związanych bezpośrednio z opłatami, warto pamiętać, iż bank Pekao S.A. to drugi największy bank w Polsce, kojarzony z solidnością i bezpieczeństwem. “Żubr” odznacza się wysokiej jakości obsługą w oddziałach banku, przez co Konto Przekorzystne można polecić również waszym rodzicom, bądź dziadkom. Obsługa klienta w Pekao S.A. oparta jest na tak zwanej “starej szkole bankowej”, gdy doradca był silnie związany z klientem, a nie był wyłącznie sprzedawcą, jak ma to miejsce w większości dzisiejszych placówek bankowych.

 

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo darmowe.

 

Dla osób, które ukończyły 26 lat, prowadzenie konta będzie darmowe w przypadku zapewnienia przelewu zewnętrznego na kwotę minimum 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł. Karta debetowa standardowo kosztuje 3 zł, aczkolwiek wystarczy wykonać 1 płatność bezgotówkową, aby uwolnić się od tej opłaty. Co do bankomatów, za darmo, bez żadnych warunków wypłacicie gotówkę z urządzeń należących do Pekao S.A. Wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz za granicą kosztują 2% wartości transakcji, minimum 5 zł. Jednak, jeśli zapewnicie warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), wówczas bank sprezentuje Wam w danym miesiącu 2 darmowe wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Ponadto wszyscy klienci bez względu na wiek mogą za 0 zł korzystać z przelewów internetowych i mobilnych, a także wpłat gotówki w oddziałach banku.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Załóż Konto Przekorzystne i odbierz premię na start

 

Za podrzucenie info o promocji dziękuję Łukaszowi 🙂

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

87 Comments

 1. dzwoniłam na infolinię i powiedziano mi, że to promocja tylko dla tych, którzy korzystają z linii lotniczych LOT

  • Dokładnie. W innym komentarzu wyjaśniam, jakie są wyłączenia osobowe z promocji 🙂

 2. Jeśli rzeczywiście ta promocja jest tylko dla pracowników LOT-u to powinni to zapisać w Regulaminie, a nie tak :(.

  • Właśnie, bujda na resorach. Regulamin mówi jasno:

   Uczestnik Promocji/Uczestnik – osoba fizyczna, zamieszkała na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która w momencie zawarcia umowy o Konto ukończyła osiemnasty rok życia, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz spełnia warunki określone w § 2

   Z zastrzeżeniem pozostałych postanowień Regulaminu, Uczestnikiem Promocji może zostać osoba, która w Okresie przystąpienia do Promocji spełni łącznie poniższe warunki:
   a) na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada innego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w PLN w Banku,

   4. Pracownik Banku nie może brać udziału w Promocji.

   To są wszystkie wyłączenia. Nic tu nie widzę o klientach/pracownikach LOT-u 🙂

 3. W oddziale też mi powiedziano że dla korzystających z usług LOT-u,jednak na infolinii do końca nie byli pewni.Pani po konsultacji z centralą oddzwoniła i stwierdziła ze promocja jest dla wszystkich

 4. Panie administratorze, tylko LOT czy wszyscy w końcu? Do mnie już dzwonił konsultant i niby wszyscy… No ale są zbieżne informacje tutaj na blogu…

  • Ja bazuje na tym co jest w regulaminie, nie mam jakiejś tajemnej wiedzy ponad to. A co sobie wymyślą pracownicy Pekao to już jest niezależne ode mnie 🙂

 5. Odnośnie PeoPay – Czy można najpierw samemu zgarnąć 50 zł, później komuś polecić i zgarnąć 25 zł za polecenie a tamta osoba z polecenia zgarnie 50 zł?

 6. Jeśli ktoś jutro będzie się wybierał do oddziału i podpisze skutecznie umowę w promocji to proszę dać tu znać :).

  • Udało mi się dziś podpisać, po wypełnieniu formularza i – konieczne – umówieniu telefonicznym – tylko tak to działa. I musiałem jeszcze pokazywać paniom regulamin i pomóc odnaleźć promocję w systemie, bo same nie potrafiły.

 7. “Konto Oszczędnościowe na 3% w skali roku do 20.000 zł”:
  1. “Zarówno nowi, jak i obecni klienci banku mogą oszczędzać na 3%”
  2. “Z promocji konta oszczędnościowego mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby nieposiadające pomiędzy 1 stycznia a 30 czerwca 2018 roku jakiegokolwiek rachunku bankowego w Pekao S.A., którzy otworzą Konto Przekorzystne do 30 listopada 2018 roku, a wraz z nim konto oszczędnościowe.”

  Jak rozumieć zdanie nr 1 vs zdanie nr 2? Oba są w tym samym akapicie.
  Wg zdania 1 obecni kliencie dostana 3%.
  Wg zdania 2 tylko nowy klient, tzn. taki, co nie posiadał kont w PeKaO od 01.01 do 30.06.2018.

  Autorze, wyjaśnij proszę.

  • Konto oszczędnościowe na preferencyjnych warunkach może również otworzyć osoba obecnie posiadająca ROR w Pekao S.A., aczkolwiek tylko w przypadku, gdy w każdym miesiącu od 1 stycznia do 30 czerwca 2018 roku, średnie miesięczne saldo rachunków nie przekraczało kwoty 50 zł.

   Zapomniałem tego dopisać. Jednak jak ktoś ma ROR, to nie dostanie premii na start.

 8. Na pewno nie zgodzę się z tym, co zostało napisane odnośnie obsługi. Dzisiaj byłem założyć to konto, doradca mega słaby, obsługiwany byłem na stojąco, żadnej kawy, okienko gorzej niż na poczcie. W porównaniu do Banku ING to normalnie tragedia. Tam jest nowocześnie, profesjonalnie, zawsze proponują kawę. Dlatego taki bank jak PKO SA tylko do promocji, a ING pierwszy wybór.

 9. Ja dziś byłem podpisać umowę, Pani musiała zadzwonić na infolinie i sprawdzić czy pula nagród jest dostępna oddzwoniła do mnie i potwierdziła że zapisała mnie do promocji.

 10. Czy jak zaloguje się pierwszy raz i dostanę kod polecajacy to będę brał udział nadal w promocji Peo pay jeśli tak to proszę o kod

 11. podpisałem – nic o pracownikach LOT-u nie wiadomo.wypełniłem formularz ,zadzwoniono i umówiono mnie do oddziału.
  Gdyby ktoś chciał to wrzucam mój kod : 2zm6uodrnA

 12. Umowa podpisana 29.11.2018, po 16:00. Do końca miesiąca pozostały jeszcze jeden dzień. Karta będzie za 7-14 dni.
  Czy w takim przypadku za listopad będzie pobrana opłata za prowadzenie 6 zł?
  Za kartę 3 zł nie pobiorą – bo jej nie mam, ale za prowadzenie za listopad, za niecałe dwa dni robocze – pobiorą?

 13. @Zbyszek: nie, miesiąc, w którym zakładamy konto, jest niepełnym okresem rozliczeniowym, więc nie ma takiej opcji, żeby pobrali opłatę.

 14. Założyłem konto w promocji. Wczoraj o 8.30 było jeszcze ponad 2800 promocyjnych wniosków.
  „E-karty do empik.com będą ważne do 30 kwietnia 2018 roku, zaś do H&M do 30 września 2018 roku.”
  Nie zauważyłem tylko, że będą wysyłać przeterminowane karty

  • @Robert:
   A w jaki sposób udało się odszukać liczbę wniosków, jakie pozostały?
   Ja dziś rano niestety odpadłem na tym etapie. Ale spróbuję raz jeszcze 😉

 15. Co trzeba założyć przy wizycie w pekao w ramach promocji odlotowe 100zl? konto przekorzystne karte i kono oszcz?

 16. Mają albo nie mają.
  Jest taki system do sprawdzania promocji – tylko zonk polegał na tym, że tej promocji w ogóle nie było na liście.
  Twój link do strony też przestał dziś działać.
  Może wg żubra “godz. 24:00 w dniu 30.11.2018 r.” już minęła?

 17. Pani w banku mało wie Potwierdzenia udziału nie ma tylko na ekranie jej komputera ale dopiero jak sam zaznaczyłem właściwą promocje 100 zł Dałem się jednak zakręcić bo przekonywała mnie że muszę mieć uruchomioną aplikację PeoPay a więc pewnie jak przeczytałem pierwszych 25 zł nie otrzymam i drugich Jedynie jeżeli ktoś skorzysta z mojego kodu :
  fGGo4fFqqe

  • W drugim oddziale udało się załatwić – ale kluczem okazała się tu pani, która regulamin tej promocji widziała kiedykolwiek…
   Więc i żubra daje się oskubać, ale to jest już level 2 😉

 18. Taka promocaj zdarza się raz na sto lat 😀 (parafrazując wpis o pewnej lokacie w innym PKO) – dziś założyłem ale na wszelki wypadek miałem wydrukowany regulamin i to okazało się kluczem do sukcesu 🙂 i jeszcze 5 dyszek do H&M trzeba zdobyć 🙂

 19. Założyłam dziś konto, pani nic oczywiście nie wiedziała o promocji ale obiecała, że poszuka ją później i mnie zapisze także będę się zastanawiać do połowy stycznia czy to zrobiła ech ;/. Na dodatek prawie się obraziła jak powiedziałam, że aplikację sobie sama w domu ściągnę i zainstaluję bo koniecznie chciała abym przy niej to zrobiła i bym była wtedy w plecy z bonem 25 zł. Gdyby ktoś jeszcze potrzebował kodu do rejestracji apki to zostawiam swój: 3NJTbeHg95

 20. Byłem dziś w Oddziale PKO S.A. w moim mieście… I co… Ano to, że tak miłych i przyjaznych pracowników żadnego innego banku dawno nie widziałem !… 😀 Brawo dla PKO S.A. za obsługę Klienta !!! Nikt się z klientami nie kłóci o to, czego do tej pory dokładnie nie sprawdził… Całkowite przeciwieństwo do oszustów z GB i IB, którzy za rządów po psl wciskali na siłę klientowi każdą ciemnotę w polisolokatach byle tylko łyknął i zostawił swoje pieniądze…

 21. Spędziłam dziś w banku prawie 2 godziny, wyszłam stamtąd pół godziny po zamknięciu ale udało się załatwić. U mnie błąd popełniła pani z infolinii która umawiając mnie na rozmowę nie uwzględniła tego że biorę udział w tej promocji choć powtarzałam to conajmniej dwa razy.

 22. Mirela – miałem taką samą sytuację jak Ty. Jednak u mnie to trwało krócej – około 40 minut. Doradca musiał skontaktować się z konsultantem, który do mnie dzwonił, by uwzględnił, że biorę udział w promocji o której przecież przez telefon z tym konsultantem rozmawiałem. W każdym razie ostatecznie udało się.

 23. Daliście się wkręcić w to rejestrowanie, umawianie – nic o tym w regulaminie promocji nie ma.
  Ale cóż, to pierwsza taka promo w żubrze i nieprzetarty szlak. Tak że spodziewam się, że bez reklamacji po połowie stycznie się nie obejdzie – ale może mnie zaskoczą. Póki co 3% dają.
  A wizerunki karty mieliście do wyboru? Ciekawe, czy się nie okaże, że za to też skroją.

  • drutkow1 a przekonają Cię 2 fakty, że dzięki umówieniu, raz – nie musiałeś stać w kolejne, a dwa – wypełniając formularz w delikatny sposób odwdzięczyłeś się swojemu ulubionemu blogerowi za znalezienie i przeanalizowanie promocji? 😉

   • Heh, co do wkręcania to oczywiście był to zarzut przeciwko żubrowi – bo podobno istnieje jakiś “wewnętrzny regulamin banku” dla tej promocji, że trzeba się najpierw zarejestrować – mimo że w samym regulaminie jasno stoi, że jest on jedynym regulaminem tej promocji – a nie przeciwko blogerowi, bo tutaj wypełnienie z linku jest jak najbardziej formą podziękowania – mam nadzieję, że coś dostaniesz (jak z curve), bo jak najbardziej wypełniałem.
    Ale pierwszy argument kulą w płot – tak mnie przez infolinię umówili (jak już się dodzwonili, najpierw były głuche telefony), że pani, która miała na mnie czekać, miała dyżur w kasie 😛 Poczułem dawny klimat marmura – od 2003 nic się nie zmieniło poza kolorami logo (największa nostalgia to te czytniki kart przy stanowiskach – identyczne jak w 1998 – oraz super efekt emerytów dobijających się do drzwi, bo już minęła 9:00 ;). A w drugim oddziale wszedłem z ulicy i kolejki nie było (za to była pani, która miała o promocji pojęcie).
    Zresztą i tak sądzę, że się bez reklamacji nie obędzie – szkoda tylko, że zapewne grupa wisienkowiczów piszących reklamacje będzie niewielka, bo żubr godny jest porządnego zglanowania – jak np. ostatnio ING za karty kredytowe – za takie chowanie i kręcenie w promocji. Ciekawy też jestem, czy po tym pilocie będą kontynuować czy wrócą do starej polityki.

 24. Prowadzenie konta NIE JEST darmowe : Aotoryzacja czegokolwiek kodem SMS np zmiana limitów to 0,20 zł za 1 sms UWAŻAJCIE czy warto cokolwiek robić na tym koncie bo dodawanie zdefiniowanych odbiorców to też będzie koszt 0,20 za każdego

  • Można zamiast SMSów mieć token w telefonie – jest nawet wersja na J2ME. Jeśli przy zakładaniu konta nie doradca nie opowiedział o tej opcji, to składaj reklamację.

 25. powiedział dopiero przez telefon Nic o 40 groszy nie będę reklamował Wystarczy ze doradca oszukał ze do odlotowych 100 zł potrzebne było uruchomienie peopay i pozbawił szans na bony 25 zł z peopay Wysłalem reklamacje ale czuje ze będą udawać że to mój obowiązek był żeby pow doradcy ze jeżeli uruchomię to pozbawię się 2 promocji Ja poważnie się zastanawiam czy wykorzystać termin 14 dni do zerwania Wczoraj tym tokenem zablokowałem konto bo nie zauważyłem że trzeba nie POBIERAĆ KODU TYLKO ROBIĆ JAKIEŚ WEZWANIE z tokena i tam dopiero pobrać kod A jak zablokowałem okazało się ze podałem zła weryfikacje bo przy zakładaniu konta pani nie zmieniła adresu w ustawieniach teleserwisu i był adres koresp stary a mi zapewniła ze zmieniła wszędzie W każdym razie wczoraj przed 18 leciałem do oddziału Potem już sam zrobiłem prośbę o zmianę adresu i pinu który oprócz tego ze potrzebny jest do 1 hasła to potem potrzeby do kontaktów w razie awarii z infolinia a jest ważne 48 Trzeba wiec generować nowy PIN i tez dzwoni ktoś po pol godzinie …. Nie wspomnę też ze doradca kazała mi się logować w piątek w banku na jej komputerze i żebym wymyślił hasło przy niej i wpisał …. Szokkkkkkkkkkkkkkk Co za bank Mam poważne obawy jak będzie z uznawaniem transakcji (terminem – pewnie trzeba robić 2 tyg przed końcem miesiąca) nie mówiąc jak będzie przebiegać kwestia rozwiązania umowy z bankiem ….

  • Aleś trafił na oddział, napisz ku przestrodze, który to.
   Chociaż dałeś się też wrobić, regulaminów promo należy nauczyć się na pamięć albo mieć przy sobie wydruk ;>
   Adres i inne dane zmieniają się w nocnym przetwarzaniu, ten typ tak ma.
   Rozwiązanie w oddziale, ew. list.

   Zaś z innej beczki – wiecie może, czy i jak można zmienić PIN do karty, i czy to coś kosztuje, bo TOiP o tym milczy?
   W peopay znalazłem info o debetówce i możliwość aktywacji, ale w ST nie udało mi się – jest to gdzieś?
   I czy ktoś wie, jaka jest waluta rozliczeniowa dla mc debit fx?

   • Ja zrobiłem to w aplikacji peopay, wszedłem na symbol 3 kresek w prawym górnym rogu, wybrałem moje finanse -> karty do rachunków tam aktywowałem kartę i nadałem PIN.
    Gdyby ktoś chciał skorzystać z polecenia, podaję mój kod:
    CvEe5pR51a

   • Aktywowałem i nadałem PIN w aplikacji peopay, wystarczy wejść na 3 kreski w prawym górnym rogu, następnie moje finanse -> karty do rachunków 🙂
    Jak ktoś potrzebuje kodu to proszę bardzo:
    CvEe5pR51a

 26. Dzień dobry,
  Po pierwsze chciałem podziękować za tę stronę. Trafiłem na nią zupełnie przypadkiem i to moja pierwsza promocja bankowa. Jeśli ktoś jeszcze potrzebowałby kodu do PeoPay to byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc: yfV3RdvTj4

 27. Dostałem dziś nagrodę 🙂 Dzięki za info o tej promocji, mimo, że było nieco stresu to się udało. Dzięki raz jeszcze

 28. Ja też dostałam dziś premię 100 zł na konto :), czekam jeszcze na bon do Empiku i chyba się niedługo pożegnam z tym bankiem, jakoś mnie nie przekonał do siebie.

 29. Również otrzymałem stówkę. Konto założone 30 listopada 2018, a nagroda wpłynęła 9 stycznia 2019. Czekam jeszcze na bony za korzystanie z PeoPay.
  Powiem Wam szczerze, że jak na molocha to całkiem przyjemny bank. Księgowanie odbywa się w czasie rzeczywistym (co jest rzadkością w usługach bankowości), bankomatów własnych mają bardzo dużo. Wpłaty i wypłaty “w okienku” bezpłatne, konto walutowe z możliwością przewalutowań online, no i jeszcze konto oszczędnościowe 3% na cały rok! Jedyne, co może wkurzać, to dosyć chaotyczny i mało atrakcyjny wizualnie interfejs oraz pobieranie 20 groszy za przelew weryfikacyjny.

  • Nowy serwis już jest. Nowa e-bankowość ma być w tym roku. Fajnie, że jest premia bez komplikacji.

   • Ja byłem dosyć upierdliwym klientem, bo od razu na wstępie powiedziałem pani w oddziale, że konto otwieram ze względu na promocję *tu podałem nazwę*, później jeszcze dwa razy pytałem, czy na pewno biorę w niej udział. Miła Pani potwierdziła i nawet wydrukowała mi regulamin promocji.

    • Słowem uzupełnienia: pamiętajcie, że Bank ma czas na przelanie nagrody do 15 stycznia włącznie. Dopiero po wskazanej dacie można składać ewentualną reklamację.

 30. Też dostałem stówkę 9 stycznia.
  Za peopay dostałem jeden voucher na 25zł, drugiego brak mimo płatności 5 grudnia – dziś poszła reklamacja.

   • Mailem.
    Po reklamacji dostałem drugi.
    A wie ktoś, jak tego używać w H&M?
    Strasznie długie te numery, a do tego jeszcze do każdego vouchera jest jakiś pin – co ciekawe, do jednego mam 4-cyfrowy, a do drugiego 3-cyfrowy (pewnie trzeba dodać zero na początku).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *