Kup dla swojego kota produkty marki Perfect Fit (w Biedronce) i odbierz do 20 zł zwrotu środków

Po ostatnim artykule na temat testów przysmaków od Pedigree, miłośnicy kotów mogli poczuć się dyskryminowani. Na szczęście i dla Was (a w zasadzie waszych futrzaków) wygrzebałem fajną promocję, w której możecie uzyskać 20 zł zwrotu za zakup karmy Perfect Fit. Ba, kociarze zostali dodatkowo docenieni, ponieważ pula zwrotów jest dwukrotnie wyższa niż w przypadku akcji z przysmakami dla psiaków. To ważne, ponieważ w jednym gospodarstwie domowym, z promocji może skorzystać więcej niż jedna osoba. Wybierając się na zakupy, pamiętajcie, iż przy okazji możecie jeszcze wypróbować i otrzymać zwrot za zakup produktów marek Bryza, Develey, Duck, Bodymax, Coccolino oraz Parodontax. Szczegółów danej promocji szukajcie w blogowej wyszukiwarce.

 

 

Zasady promocji

Promocja “Spróbuj za darmo Perfect Fit” trwa od 15 marca do 15 maja 2019 roku lub do wyczerpania puli zwrotów wynoszącej 200.000 zł. Obowiązuje tu zasada kto pierwszy ten lepszy, ale na szczęście na stronie promocji widnieje baner z informacją o aktualnej wartości puli. Nie da się ukryć, iż pula jest naprawdę duża i powinno starczyć dla wszystkich miłośników kotów wśród czytelników bloga. W wymienionym okresie należy dokonać zarówno zakupu w sklepie Biedronka, jak i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pamiętajcie, iż pomiędzy zakupem i wypełnieniem formularza nie może upłynąć więcej niż 14 dni.

 

W ramach promocji możecie uzyskać zwrot za zakup co najmniej jednego produktu. Do wyboru macie suchą karmę dla kota Sterile 1+ oraz suchą karmę dla kota Sensitive 1+. Więcej na temat tych produktów znajdziecie na stronie akcji. W ramach promocji musicie zachować paragon lub fakturę imienną, ponieważ skan lub fotkę danego dokumentu należy umieścić w formularzu zgłoszeniowym. W przypadku, gdy na paragonie nie znajdzie się konkretna informacja o zakupionym produkcie, poproście kierownika o naniesienie stosownej adnotacji oraz pieczątki sklepu.

 

Weryfikacja i wypłata nagrody

W kolejnych 7 dniach roboczych po wysłaniu formularza, organizator będzie weryfikował wasze zgłoszenie. Jeśli wszystko będzie w porządku, otrzymacie maila z informacją o wyniku weryfikacji. W mailu będzie zawarty również link z aktywnym formularzem do podania danych niezbędnych do wypłaty środków (przede wszystkim wasz numer konta). Będziecie mieli na to 72 godziny! Wypłata środków nastąpi w ciągu kolejnych 14 dni roboczych (od momentu wypełnienia formularza). Zwroty zwolnione są z opodatkowania.

 

 

 

 

Zwrot środków, czyli zwróć uwagę na szczegóły

Kwota w wysokości 20 zł to maksymalna stawka, jaką możecie otrzymać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie, natomiast w przypadku, gdy kwota na paragonie będzie równa lub wyższa niż 20 zł, wówczas otrzymacie kwotę maksymalną, czyli 20 zł. Z moich informacji wynika, iż standardowy koszt kilogramowej karmy Perfect Fit kosztuje 19,99 zł, zatem otrzymacie niemal pełny zwrot. 

 

Każda osoba może otrzymać zwrot wyłącznie jednorazowo. Ponadto dla danego adresu e-mail oraz numeru rachunku bankowego można zdobyć wyłącznie jeden zwrot. Jednak podobnie jak w przypadku akcji z Pedigree, organizator nie stosuje wyłączeń typu “jeden zwrot na jedno gospodarstwo domowe”. W związku z tym, z promocji możecie skorzystać całą rodziną, zamieszkałą pod jednym adresem. Ważne, aby każda osoba miała osobny adres e-mail oraz rachunek bankowy. A jak macie psa i kota to chociaż będzie zgoda 🙂

 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji “Spróbuj za darmo Perfect Fit”.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

8 Comments

    • Hej, wstrzymuję się z tym wpisem, bo tych lodów nigdzie nie było dotychczas. Jesli już są to opiszę. Dzięki za info

    • Big Milk Intense są w Biedronce ale POPRZEDNIA edycja. Obecnie darmowe są TYLKO o smaku słonego karmelu oraz o smaku cytryny i owoców leśnych.

  1. To totalna ściema. Po 7 dniach ciszy napisałam wiadomość że mam przesłać w celu weryfikacji oryginał paragonu oczywiście pewnie listem poleconym, za potwierdzeniem odbioru bo inaczej na pewno zginie i znowu do 30 dni weryfikacja Tak więc średnio się to opłaca.Nie polecam ani karmy ani brania udziału w promocji

    • Słabo wyszło. Wiem że takie sytuacje mają miejsce jak ktoś masowo wysyła zgłoszenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *