PKO Bank Polski: 100 zł premii do wykorzystania na Allegro.pl za założenie Konta dla Młodych oraz dodatkowo 50 zł w programie poleceń

PKO Bank Polski ruszył z kolejną akcją promocyjną Konta dla Młodych, czyli rachunku przeznaczonego dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Tym razem największy bank w Polsce nagradza nowych klientów bonami do wykorzystania na Allegro.pl. Aby zdobyć voucher o wartości 100 zł wystarczy tak naprawdę zarejestrować się w promocji oraz założyć konto wraz z kartą debetową. Jeśli oprócz tego, konto założycie w ramach programu poleceń, wówczas po spełnieniu odpowiednich warunków otrzymacie 50 zł premii ekstra. Łącznie daje to solidne 150 zł premii za założenie naprawdę dobrego rachunku. Prowadzenie konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo darmowe, ponadto w łatwy sposób możecie uniknąć opłaty z tytułu użytkowania karty. Dlaczego jeszcze warto założyć Konto dla Młodych? Po pierwsze, będziecie mogli uczestniczyć w programie poleceń Mam PKO jako polecający. Za każde skuteczne polecenie konta otrzymacie 100 zł premii, zaś osoba polecona 50 zł. Po drugie, bank bardzo często organizuje akcje promocyjne dla obecnych klientów. Zazwyczaj dotyczą one aplikacji mobilnej IKO, zaś nagrodami są bilety do kina, doładowania telefonu lub premie pieniężne. 

 

 

Uczestnicy promocji

Zgodnie z regulaminem akcji „Możesz wszystko, ale nie musisz”, aby wziąć udział w promocji, należy nie posiadać jakiegokolwiek konta osobistego w PKO BP (w tym również w Inteligo) w dniach od 1 stycznia 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. Okres karencji jest zatem dość nietypowy i nieco oderwany od daty startu akcji. Wychodzi na to, iż w przypadku założenia konta na przykład w styczniu 2018 roku i zamknięcia go 18 lutego 2018 roku – możecie wziąć udział w promocji. Idąc dalej, w regulaminie nie ma informacji, iż w chwili startu akcji nie powinniście posiadać konta w PKO BP. Oznaczałoby to, iż osoby, które założyły konto zgodnie z naszym przykładem, mogą je teraz szybko zamknąć i ponownie otworzyć w ramach promocji. Oczywiście jest to stosunkowo luźna interpretacja regulaminu, aczkolwiek należy przyznać, iż został on napisany dość niestarannie i w przypadku reklamacji można postawić na swoim wskazując jawną nieścisłość regulaminu. Oczywiście najpewniejsza sytuacja jest wtedy, gdy jesteście absolutnie nowymi klientami PKO Banku Polskiego lub po prostu swoje dotychczasowe konto zamknęliście przed 1 stycznia 2017 roku 🙂

Jeśli konto macie zamiar otworzyć w ramach programu poleceń (w którym do zdobycia jest 50 zł) musicie wiedzieć, iż w tym przypadku okres karencji jest już dłuższy. Promocja Mam PKO przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają ani nie byli posiadaczami konta w PKO BP w ciągu ostatnich trzech lat (liczonych od daty rozpoczęcia edycji programu). Jeśli zatem chcecie połączyć promocje, warunkiem jest zamknięcie konta przed 2 lutego 2015 roku.

 

Jak otworzyć konto i połączyć obie promocje

Jeśli chcecie założyć konto w ramach programu poleceń, wniosek złóżcie za pośrednictwem dedykowanego linku programu Mam PKO BP. Wraz z kontem, musicie również zawnioskować o kartę debetową MasterCard, wyrazić zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank oraz zaakceptować regulamin programu. Po złożeniu wniosku, zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić wasze dane osobiste oraz umówić wizytę kuriera z umową.

 

Podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia (tak zwany kod MGM) osoby, która uczestniczy w programie „Mam PKO”. Kod możesz uzyskać na przykład od członka rodziny lub znajomego. Jeśli jednak nikt z twoich bliskich nie uczestniczy w programie poleceń, możesz wykorzystać mój kod: 603367619. W ten sposób masz pewność, iż po spełnieniu warunków otrzymasz premię. W programie „Mam PKO” uczestniczę od jego pierwszej edycji i spełniam wszelkie warunki jako polecający. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 100 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje.

 

Kod ten podajecie na końcu formularza, poniżej screen z wniosku:

 

W przypadku, gdy nie możecie skorzystać z programu poleceń, lecz tylko z samej promocji z voucherem Allegro, wniosek o promocyjne konto złóżcie po prostu na stronie banku. Pamiętajcie również o zawnioskowaniu o kartę debetową MasterCard.

 

Jak zgłosić udział do promocji “Możesz wszystko, ale nie musisz”

Po złożeniu wniosku o konto, pamiętajcie o zgłoszeniu swojego udziału w promocji poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji “Możesz wszystko, ale nie musisz” (wraz z akceptacją regulaminu). Na wypełnienie wniosku oraz zgłoszenie się do promocji macie czas od 19 lutego 2018 roku do 30 marca 2018 roku lub do wyczerpania puli nagród. Ta zaś limitowana jest do 3500 sztuk, zatem warto się pospieszyć. Na szczęście na stronie promocji na bieżąco aktualizowany będzie stan dostępnych promocyjnych wniosków. Dzięki temu macie pewność wzięcia udziału w promocji, jeśli licznik będzie wskazywał dodatnią wartość. Ponadto w razie wyczerpania się puli nagród, bank zastrzega możliwość jej zwiększenia 🙂

Pamiętajcie również, iż składając wniosek należy zaakceptować zgody marketingowe (w tym dotyczące informacji handlowych). Wyrażonej zgody nie należy cofać co najmniej do dnia wydania nagrody.

Uczestnik promocji – … wyrazi zgodę przynajmniej na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, i nie odwoła tej zgody do dnia wydania Nagrody, a także działa jako konsument…

 

Jak zdobyć 50 zł premii w programie poleceń Mam PKO

Po otwarciu konta oraz aktywowaniu karty debetowej należy:

 • w ciągu 30 dni od aktywacji konta wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 200 zł w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (nie mogą to być transakcje internetowe),
 • w tym samym terminie wykonać płatności poprzez aplikację IKO na łączną kwotę co najmniej 40 zł, korzystając z kodu lub czeku BLIK (również z wyłączeniem transakcji internetowych).

Zarówno w przypadku transakcji kartowych jak i BLIKIEM może to być jedna większa płatność (odpowiednio na kwotę 200 zł oraz 40 zł w górę) lub kilka mniejszych transakcji o sumarycznej wartości wymaganej przez regulamin. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak aktywować aplikację IKO, odsyłam Was na dedykowaną stronę aplikacji. Znajdziecie tam między innymi informacje jak płacić aplikacją oraz mapę akceptantów tego typu płatności.

 

Premia w programie poleceń wypłacana jest w ciągu maksymalnie 75 dni od momentu zakończenia poszczególnego etapu promocji (daty kończące dany etap promocji to 3 marca, 1 kwietnia oraz 4 maja 2018 roku). Z doświadczenia mogę zdradzić, iż wszystko odbywa się o wiele szybciej i wypłata następuje zazwyczaj w ciągu 30 dni.

Po szczegóły programu poleceń Mam PKO odsyłam do:

Jeśli natomiast chcecie polecać konta swoim bliskim (zarabiając 100 zł za skuteczne polecenie), wówczas odsyłam Was do osobnego artykułu, w którym szczegółowo omawiam program Mam PKO.

 

Jak uzyskam 100 zł do wykorzystania na Allegro

W celu zdobycia vouchera Allegro wystarczy samo założenie konta oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego, o którym była mowa wcześniej. Jeśli spełnicie te warunki, nagrodę w postaci bonu o wartości 100 zł otrzymacie w formie elektronicznej (w ramach poczty wewnętrznej w systemie bankowości online). Wysyłka nagród odbędzie się w dwóch turach: do 16 marca 2018 roku (dla osób, które spełnią warunki promocji do 9 marca 2018 roku) oraz do 20 kwietnia 2018 roku (dla osób, które spełnią warunki promocji do 30 marca 2018 roku). W chwili otrzymania nagrody, wasze konto i karta muszą być aktywne. Ponadto konto nie może do tego czasu zostać przekształcone w inny typ niż Konto dla Młodych. Ważność uzyskanego bonu upływa 31 października 2018 roku. 

Szczegóły w regulaminie promocji “Możesz wszystko, ale nie musisz” oraz w FAQ.

 

Warunki wykorzystania vouchera Allegro

 • Nagroda nie może być wykorzystana na pokrycie kosztów przesyłki i można ją wykorzystać tylko podczas jednej płatności niezależnie od ilości produktów znajdujących się w koszyku zakupowym
 • W przypadku płatności za zakupione towary na kwotę niższą lub równą wartości nagrody, gdy koszty przesyłki zakupionego towaru wynoszą 0 zł, wymogiem koniecznym jest wpłacenie przelewem poprzez operatora płatności PayU kwoty 1 zł z środków własnych w celu autoryzacji płatności. O kwotę tę zostanie pomniejszona wartość zakupionego towaru. Kwota ta jest w całości zwracana na rachunek sprzedającego, od którego został nabyty towar.
 • W przypadku płatności na kwotę niższą niż wartość nagrody, niewykorzystana kwota przepada.
 • W przypadku, gdy kwota płatności przewyższa wartość nagrody, różnicę należy dopłacić (na przykład kartą lub przelewem).
 • Szczegółowe zasady dokonywania płatności na Allegro przy użyciu karty podarunkowej w formie kodu elektronicznego znajdują się na stronie informacyjnej oraz w regulaminie kart podarunkowych.

 

Konto dla Młodych – szczegóły

PKO Konto dla Młodych  to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla osób w wieku 18 – 26 lat. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Opłaty za kartę możecie uniknąć pod warunkiem, iż zapewnicie 5 płatności na dowolną kwotę. Nawet jeśli wykonacie mniejszą liczbę transakcji, opłata będzie naliczona proporcjonalnie do liczby wykonanych transakcji. Ogromnym plusem konta są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli Konto dla Młodych nie spełni waszych oczekiwań, możecie je zamknąć w dowolnym oddziale banku PKO BP. Oczywiście lepiej z tym poczekać do momentu otrzymania nagród.

 • 0 zł za konto bez żadnych warunków,
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 zł do 5 zł w zależności od liczby wykonanych transakcji,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe,
 • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS,
 • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
100 zł na start i 3% na koncie oszczędnościowym od Pekao
 
Nawet 500 zł premii za skorzystanie z platformy Bancovo
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,44%
 
ING Bank Śląśki: nawet 340 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Po 50 zł premii dla obu stron w programie poleceń Azimo
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *