PKO BP: 100 zł łatwej premii do wykorzystania na Allegro.pl za założenie Konta dla Młodych

PKO Bank Polski ruszył z kolejną akcją promującą Konto dla Młodych, czyli rachunek przeznaczony dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Tym razem największy bank w Polsce nagradza nowych klientów bonami do wykorzystania na Allegro.pl. Aby zdobyć voucher o wartości 100 zł wystarczy tak naprawdę założyć konto oraz wykonać jedną płatność kartą debetową na dowolną kwotę. Główne zalety Konta dla Młodych to 0 zł za prowadzenie rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także częste akcje promocyjne dla posiadaczy konta, w których do zdobycia są bilety do kina, doładowania telefonu lub premie pieniężne. 

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja “Wolność na Koncie” skierowana jest do osób w wieku od 18 do 26 lat, które nie posiadały konta osobistego w PKO BP lub w Inteligo w dniach od 1 sierpnia 2017 roku do 31 sierpnia 2018 roku. 

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji

Jeśli spełniacie powyższy warunek, złóżcie wniosek o Konto dla Młodych wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie Konta dla Młodych. Składając wniosek należy zaakceptować zgody marketingowe (w tym dotyczące informacji handlowych). Wyrażonych zgód nie należy cofać co najmniej do dnia wydania vouchera.

Po złożeniu wniosku o konto, pamiętajcie o zgłoszeniu swojego udziału w promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie promocji “Wolność na Koncie” (wraz z akceptacją regulaminu oraz wyborem nagrody). Na wypełnienie wniosku o konto oraz zgłoszenie się do promocji macie czas od 10 września 2018 roku do 19 października 2018 roku lub do wyczerpania puli nagród. Ta zaś limitowana jest do 8000 sztuk (czyli dość dużo w stosunku do poprzednich tego typu promocji). W razie wyczerpania się puli nagród, bank zastrzega możliwość jej zwiększenia. Dodatkowo na stronie promocji będzie się znajdować licznik ukazujący, ile nagród jeszcze pozostało.

 

Ostatecznym, a w zasadzie jedynym warunkiem promocji jest wykonanie co najmniej 1 płatności kartą na dowolną kwotę. Macie na to czas od 10 września 2018 roku do 2 listopada 2018 roku. Nagrody będą wysyłane w postaci kodu elektronicznego poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej w dwóch turach:

 • I tura: do 28 września 2018 roku – dotyczy uczestników, którzy spełnią warunki do 21 września 2018 roku,
 • II tura: do 9 listopada 2018 roku – dotyczy uczestników, którzy spełnią warunki do 2 listopada 2018 roku.

W chwili otrzymania nagrody, wasze konto, karta i wyrażone zgody muszą być aktywne. Ponadto konto nie może do tego czasu zostać przekształcone w inny typ niż Konto dla Młodych. 

Szczegóły w regulaminie promocji oraz w FAQ.

 

Warunki wykorzystania vouchera Allegro

 • Voucher jest ważny do 31 marca 2019 roku. 
 • Nagroda nie może być wykorzystana na pokrycie kosztów przesyłki i można ją wykorzystać tylko podczas jednej płatności niezależnie od ilości produktów znajdujących się w koszyku zakupowym.
 • W przypadku płatności za zakupione towary na kwotę niższą lub równą wartości nagrody, gdy koszty przesyłki zakupionego towaru wynoszą 0 zł, wymogiem koniecznym jest wpłacenie przelewem poprzez operatora płatności kwoty 1 zł ze środków własnych w celu autoryzacji płatności. O kwotę tę zostanie pomniejszona wartość zakupionego towaru. Kwota ta jest w całości zwracana na rachunek sprzedającego, od którego został nabyty towar.
 • W przypadku płatności na kwotę niższą niż wartość nagrody, niewykorzystana kwota przepada.
 • W przypadku, gdy kwota płatności przewyższa wartość nagrody, różnicę należy dopłacić (na przykład kartą lub przelewem).
 • Szczegółowe zasady dokonywania płatności na Allegro przy użyciu karty podarunkowej w formie kodu elektronicznego znajdują się na stronie informacyjnej oraz w regulaminie kart podarunkowych.

 

Konto dla Młodych – szczegóły

PKO Konto dla Młodych to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla osób w wieku 18 – 26 lat. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Opłaty za kartę możecie uniknąć pod warunkiem, iż zapewnicie 4 płatności na dowolną kwotę. Nawet jeśli wykonacie mniejszą liczbę transakcji, opłata będzie naliczona proporcjonalnie do liczby wykonanych transakcji. Ogromnym plusem konta są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli Konto dla Młodych nie spełni waszych oczekiwań, możecie je zamknąć w dowolnym oddziale banku PKO BP.

 • 0 zł zaprowadzenie konta bez żadnych warunków,
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 4 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe,
 • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS,
 • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Otwórz Konto dla Młodych i odbierz 100 zł na Allegro

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Nawet 550 zł premii w ramach promocji mBanku
 
Po 5/10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
200 zł łatwej premii z Kontem Optymalnym
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Smartfon Xiaomi o wartości 449 zł z darmową kartą kredytową
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
BGŻ BNP Paribas: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową
 
Łatwe 200 zł premii w promocji Banku Millennium
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *