PKO BP: nawet 600 zł w formie punktów Mastercard Priceless Specials za wyrobienie karty kredytowej PKO MC Platinum

W PKO BP ruszyła ultra prosta promocja karty kredytowej. Wystarczy wyrobić “plastik”, dołączyć do programu Mastercard Priceless Specials, wykonać jedną transakcję i 24.000 punktów będzie wasze. Ba, promocja nie wyklucza obecnych klientów i nie przewiduje okresu karencji! Wszystko pięknie tylko szkopuł w tym, iż promowaną kartą jest karta w wersji Platinum, przeznaczona dla osób o naprawdę wysokich dochodach (karta Platinum jest wyżej niż karta złota). Co tu kryć, PKO BP poprzez tę promocję ewidentnie podkreśla hasło, iż “pieniądz lubi pieniądz” 🙂

 

 

Zasady promocji

Promocja trwa od 1 sierpnia 2018 roku do 31 października 2018 roku. W tym czasie należy podpisać umowę o kartę Platinum oraz przystąpić (u swojego doradcy) do programu Mastercard Priceless Specials. Następnie do końca grudnia wystarczy wykonać minimum jedną płatność bezgotówkową na dowolną kwotę. Punkty zostaną Wam przyznane w ciągu 2 tygodni roboczych od wykonania transakcji. Zatem im szybciej wykonacie płatność, tym szybciej otrzymacie punkty. Fakt ten jest dość ważny w odniesieniu do opłat za kartę, o czym przekonacie się w dalszej części wpisu. Na wykorzystanie punktów macie 6 miesięcy.

Katalog nagród, na które możecie wymienić punkty dostępny jest tutaj. Ich wartość najlepiej zobrazować na przykładzie voucherów. Za 24.000 punkty możecie odebrać vouchery o łącznej wartości 400 zł do Decathlona, Diverse, Merlin.pl, Circle K, Douglas, Vistula, Wólczanka, Gino Rossi, Wojas, itp. W przypadku Bobby Burgera, punkty możecie wymienić na vouchery o łącznej wartości 600 zł, zaś w przypadku Ski Team (w zaokrągleniu) 571 zł. Innym pomysłem na wymianę punktów są bilety do Cinema City. Jeden “kosztuje” 800 punktów, więc łatwo policzyć, iż łącznie możecie odebrać nawet 30 biletów. Oczywiście zdobyte punkty możecie wymieniać na różnego rodzaje vouchery, a nie tylko jednego typu. No chyba, że ktoś naprawdę mocno przepada za burgerami, wtedy… 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji “Punkty na start”.

 

 

 

 

Opłaty za kartę  

Standardowa opłata roczna za kartę Platinum wynosi 250 zł. W przypadku wykonania płatności na kwotę 60.000 zł w skali roku (średniomiesięcznie 5000 zł) zostaniecie z niej zwolnieni. Jeśli zapewnicie transakcje o wartości o połowę niższej, wówczas opłata zostanie również zredukowana o połowę.

Co ważne, w przypadku wcześniejszego zamknięcia karty, opłata zostanie pobrana proporcjonalnie (wychodzi około 21 zł za miesiąc). Stąd też jak już Was informowałem, im wcześniej spełnicie warunki promocji, tym szybciej będziecie mogli podziękować bankowi za współpracę, dzięki czemu wasza łączna opłata za użytkowanie karty będzie niższa.

Karta Platinum zapewnia między innymi pakiet atrakcyjnych ubezpieczeń, usługę Concierge, czy też dostęp do prestiżowych salonów VIP na lotniskach.

Więcej na temat opłat na stronie banku oraz w tabeli opłat i prowizji.

Standardowe RRSO: 12,29%.

 

Sprawdź również ofertę promocyjne Mini Ratki

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
100 zł na start i 3% na koncie oszczędnościowym od Pekao
 
Nawet 500 zł premii za skorzystanie z platformy Bancovo
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,44%
 
ING Bank Śląśki: nawet 340 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Po 50 zł premii dla obu stron w programie poleceń Azimo
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

15 Comments

  • Minimalny dochód dla każdej karty został zrównany do 1000 zł. Natomiast minimalny limit dla karty Platinum to 5000 zł. Nie trzeba zarabiać nie wiadomo ile, aby go uzyskać. Mało tego, gdy posiada się konto w PKO BP, można otrzymać kartę bez wizyty w oddziale. W tym celu należy sprawdzić jaką ofertę przygotował PKO w systemie online.

   • Wow, to chyba najmniejsze wymagania na platynę ze wszystkich banków w PL.
    Ale to też tylko pół-platyna – umożliwia korzystanie z priority pass, ale nie ma w pakiecie darmowych wejść.

     • Byłem dziś w oddziale PKO zapytać o tą kartę. Pani mi powiedziała że minimalny dochód to 10 000 zł miesięcznie. Nie wiem czy mówiliśmy o tej samej karcie czy może Pani się o jedno 0 pomyliła . Na pewno ten limit to 1 000 zł?

 1. Rozumiem, że przelewy z innego konta to nie wynagrodzenie?
  Jak długo trzeba otrzymywać wynagrodzenie, aby móc wyrobić kartę?

  • Hej. Są to wewnętrzne procedury banku, których nie znam. Najłatwiej będzie jak złożysz wniosek i się przekonasz. Jak masz dostęp do iPKO, zrobisz to 100% online.

  • A masz jakiś produkt w PKO BP i dostęp do bankowości elektronicznej? Jesli tak to składaj tam 🙂

 2. Gdzie jest regulamin o proporcjonalnej opłacie przy rezygnacji z karty na który będę się mógł powołać skoro w tabeli jest wymieniona opłata roczna za rozpoczęty okres?

  • W TOiP na drugiej stronie na samym dole:

   1) Dotyczy transakcji zrealizowanych kartą w okresie 12 miesięcy, za który pobierana jest roczna opłata za kartę. Kwota transakcji z tytułu zwrotu towaru zakupionego kartą lub anulowanie transakcji dokonanej kartą zmniejsza sumę wartości transakcji. Opłata pobierana jest z dołu. W przypadku wcześniejszej rezygnacji Klienta z karty lub rozwiązania umowy, opłata pobierana proporcjonalnie do okresu, za który należna jest opłata roczna.

   LINK: https://www.pkobp.pl/media_files/dcd93828-5854-4346-ad51-0f1c3e70846a.pdf/

 3. Byłem wczoraj w oddziale PKO zapytać o tą kartę kredytową. Pani mi powiedziała że minimalny dochód to 10 000 zł miesięcznie. Nie wiem czy mówiliśmy o tej samej karcie czy może Pani się o jedno 0 pomyliła . Na pewno ten limit wynosi 1 000 zł tak jak tam wyżej w komentarzu jest napisane? Może przez tel podawane są inne warunki niż stacjonarne?

   • No ale jak nie jestem w stanie udokumentować przychodu 10 000 zł miesięcznie to by mi nie przyjęła wniosku. Zakładałes sobie ta kartę? Jak to się u Ciebie odbyło?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *