Premia 50 zł za wyrobienie karty kredytowej MasterCard<30 w banku BZ WBK, czyli zarabianie na długu również dla Studentów z minimalnymi dochodami


Dzisiejszy artykuł przeznaczony jest dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia, a w szczególności dla studentów. Dzięki “Promocji Juwenaliowej” przygotowanej przez BZ WBK możecie uzyskać 50 zł dodatkowego dochodu. Warunki otrzymania premii są banalne, dlatego zachęcam Was do zapoznania się ze szczegółami.

 

 

  To już kolejny wpis z cyklu zarabiaj na długu. Dotychczas karty kredytowe zarezerwowane były głównie dla osób, które osiągają dochody dzięki umowie o pracę lub prowadzących dłuższy czas działalność gospodarczą. BZ WBK postanowił wyjść z ofertą do bardzo perspektywicznej grupy klientów, jaką są studenci. Proponuje im kartę kredytową z co prawda niedużym limitem, ale za to z minimalnymi wymogami co do uzyskiwania dochodów. Wystarczy oświadczenie o uzyskiwaniu przychodów z tytułu stypendium, prac dorywczych lub od rodziców na minimalnym poziomie 650 zł.

 

Kto może uzyskać

Promocja przeznaczona jest dla osób, które:

 • w okresie ostatnich 3 miesięcy przed datą złożenia wniosku o kartę nie posiadały dowolnej głównej karty kredytowej z oferty banku;
 • znajdują się w przedziale wiekowym 19- 26 lat i mają ukończony 1 semestr studiów pierwszego stopnia (licencjat);
 • przedstawią legitymację, zaświadczenie z uczelni lub indeks potwierdzający ukończenie 1 semestru studiów.

 

Co zrobić, by otrzymać 50 zł premii

Wystarczy w terminie do 10 lipca 2015 roku wykonać nową kartą transakcje gotówkowe lub bezgotówkowe na na łączną kwotę minimum 50 zł. Można wobec tego rzec, że jest to taki 100% cashback ze strony banku. Aby spełnić niezbędny warunek tak na prawdę wystarczy zrobić jedne zakupy.

 

Ile kosztuje posiadanie karty kredytowej <30

 • Opłata roczna za wydanie karty w pierwszym roku to 25 zł, ale spokojnie.

Opłata nie jest pobierana pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (na dowolną kwotę, ale z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty.

 • Opłata miesięczna za kartę w kolejnych latach (pobierana w trybie miesięcznym) – 2 zł

Niestety nie ma tutaj możliwości zwolnienia z opłaty. Możecie rzecz jasna zrezygnować z karty już w trakcie pierwszego roku.

 • Oprocentowanie – 10% (lub 8,99% przy przeniesieniu karty z innego banku)
 • Dostępny limit: 500 zł – po ukończeniu pierwszego semestru i do 2000 zł po ukończeniu pierwszego roku studiów
 • Nieoprocentowany kredyt do 54 dni.
 • Zwolnienie z prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznej dokonanej w walucie innej niż PLN zaksięgowanych na rachunku karty kredytowej do 31 grudnia 2015 r. (wszystkie transakcje zagraniczne),
 • Pozostałe warunki.

 

Jak zamówić kartę kredytową?

Możesz tego dokonać poprzez infolinię banku (tel. 1 9999 lub z komórki z komórki 61 81 19999) lub w dowolnej placówce. Pamiętajcie jednak, iż równolegle trwa promocja w pełni darmowego Konta Godnego Polecenia, gdzie do zdobycia jest 170 zł oraz starter T-mobile z 1 Gb pakietu internetowego. Więcej na ten temat we wpisie:

Premia 170 zł oraz starter T-mobile z pakietem Internetu 1 Gb za założenie darmowego Konta Godnego Polecenia w banku BZ WBK

 

Ważne terminy

 • Do 30 czerwca – złóż wniosek o kartę kredytową;
 • Do 10 lipca – wykonaj transakcję na kwotę min. 50 zł
 • Do 21 lipca – otrzymasz premię na rachunek karty.

Regulamin “Promocji Juwenaliowej”

 

Pamiętajcie również, o promocjach kart kredytowych CitiBanku. Tam premie są jeszcze wyższe. Szczegóły:

200 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Citibanku, czyli jak zarabiać na długu

 

2 Comments

  • Fakt. Oferta pasująca na twojego bloga, jeżeli zajmujesz się finansami studentów. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *