Promocja mBanku oraz Bankier.pl, czyli 250 zł za otwarcie konta mBiznes Standard – V edycja

Ruszyła kolejna edycja promocji konta firmowego mBiznes Standard w mBanku. W piątej edycji po raz kolejny możecie otrzymać 100 zł na start od mBanku oraz 24-miesięczne zwolnienie z podstawowych opłat za użytkowanie rachunku. Oprócz tego, w ramach akcji organizowanej wraz z serwisem Bankier.pl możecie podwyższyć swój bonus do 250 zł. Warunki zdobycia dodatkowego 150 zł są banalnie proste. Wystarczy założyć konto w promocji oraz zapewnić jedną transakcję (płatność kartą lub przelew). Po szczegóły zapraszam do artykułu. PS akcja ma dość ekspresowy charakter, gdyż trwa jedynie do końca marca.

 

 

Uczestnicy

Z promocji mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, jak i w formie spółki. Akcja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów mBanku (weryfikowane według danego numeru NIP na dzień 28 lutego 2017 roku).

Jeśli natomiast posiadacie lub posiadaliście konto osobiste w mBanku (niefirmowe), wówczas bezproblemowo możecie skorzystać z promocji konta mBiznes Standard.

 

Warunki uzyskania 150 zł od Bankier.pl

W celu uzyskania 150 zł bonusu pierwszym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Następnie należy złożyć wniosek o promocyjne konto używając w tym celu wygenerowanego (promocyjnego) linku. Podczas składania wniosku pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia udziału w promocji.

Czas na rejestrację oraz złożenie wniosku macie od 13 marca 2017 roku do 31 marca 2017 roku. Na podpisanie umowy o konto macie 30 dni od złożenia wniosku (nie później niż do końca kwietnia 2017 roku).

Waszym głównym zadaniem będzie wykonanie jednej transakcji z wykorzystaniem nowo otwartego konta. Może to być transakcja bezgotówkowa (na przykład płatność kartą w sklepie) lub przelew zewnętrzny. Na wykonanie tej czynności macie miesiąc od momentu założenia konta (nie później jednak niż do 31 maja 2017 roku).

To wszystko! Teraz tylko pozostaje Wam poczekać na maila z informacją o przyznaniu prawa do wypłaty premii. Organizator roześle stosowne informacje do 30 czerwca 2017 roku. Następnie w ciągu 5 kolejnych dni będziecie musieli potwierdzić dane do wypłaty premii. Premia w wysokości 150 zł zostanie wypłacona w okresie do 14 dni od otrzymania informacji o jej przyznaniu.

Po szczegóły akcji odsyłam do regulaminu promocji “150 zł na start”.

 

100 zł od mBanku “na ZUS”

Aby uzyskać pełną pulę wystarczy, że w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu otwarcia konta dokonacie płatności składek na ZUS w wysokości minimum 250 zł. Na szczęście wymagana kwota jest “ustawiona” tak nisko, iż nawet osoby płacące “mały ZUS” spełnią wymogi promocji. 

Premia w wysokości 100 zł zostanie wypłacona do 30. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki. W tej promocji nie musicie już uzupełniać żadnych danych do wypłaty premii. mBank dokona tego automatycznie.

Szczegóły tej promocji znajdziecie we wpisie opublikowanym kilka dniu temu oraz w regulaminie promocji „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard”.

 

Promocje dla przedsiębiorców żądzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie ująć w księgach i rozliczyć. Wasz księgowy z pewnością sobie poradzi 😀

Po otrzymaniu bonusów możecie albo podziękować mBankowi za współpracę zamykając konto, albo zostawić sobie rachunek na dłużej. Wybierając drugą opcję, otrzymujecie 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Więcej na ten temat znajdziecie poniżej.

 

Szczegóły konta mBiznes Standard

W pierwszych 24 miesiącach:

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za obsługę karty debetowej;
  • 0 zł za przelewy internetowe;
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Euronet, BZ WBK, Planet Cash, pozostałe 3% kwoty wypłaty, minimum 5 zł;
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku oraz sieci Euronet i Cash Line. 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Szczegóły dotyczące obecnie obowiązujących stawek w taryfie opłat i prowizji.

 

Otwórz konto i odbierz 250 zł premii

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Do 350 zł premii w świetnej promocji Getin Banku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
EnveloBank: nawet 250 zł premii w promocji EnveloKonta
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *