Promocja mBanku oraz serwisu Bankier.pl, czyli 250 zł za otwarcie konta mBiznes Standard

Od pewnego czasu trwa bardzo fajna promocja konta firmowego mBiznes Standard w mBanku. W jej ramach możecie otrzymać 100 zł na start oraz 24-miesięczne zwolnienie z podstawowych opłat za użytkowanie rachunku. Co ciekawe w ramach akcji organizowanej wraz serwisem Bankier.pl możecie podwyższyć swój bonus do 250 zł. Warunki jego zdobycia są banalnie proste. Wystarczy założyć konto w promocji oraz zapewnić jedną transakcję. Po szczegóły zapraszam do artykułu.

 

 

Uczestnicy

Z promocji mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, jak i w formie spółki. Akcja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów mBanku (według danego numeru NIP).

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba która przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.4 Regulaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie Produktu mBanku

Jeśli natomiast posiadacie lub posiadaliście konto osobiste w mBanku (niefirmowe), wówczas bezproblemowo możecie skorzystać z promocji konta mBiznes Standard.

 

Warunki uzyskania 150 zł od Bankier.pl

W celu uzyskania 150 zł bonusu pierwszym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Następnie należy złożyć wniosek o promocyjne konto używając w tym celu wygenerowanego (promocyjnego) linku. Podczas składania wniosku pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia udziału w promocji.

Czas na rejestrację oraz złożenie wniosku macie od 23 stycznia 2017 roku do 28 lutego 2017 roku. Na podpisanie umowy o konto macie 30 dni od złożenia wniosku (nie później niż do końca marca 2017 roku).

Waszym głównym zadaniem będzie wykonanie jednej transakcji z wykorzystaniem nowo otwartego konta. Może to być transakcja bezgotówkowa (na przykład płatność kartą w sklepie) lub przelew zewnętrzny. Na wykonanie tej czynności macie miesiąc od momentu założenia konta (nie później jednak niż do 30 kwietnia 2017 roku).

To wszystko! Teraz tylko pozostaje Wam poczekać na maila z informacją o przyznania prawa do wypłaty premii. Organizator roześle stosowne informacje do 31 maja 2017 roku. Następnie w ciągu 5 kolejnych dni będziecie musieli potwierdzić dane do wypłaty premii. Premia w wysokości 150 zł zostanie wypłacona w okresie do 14 dni od otrzymania informacji o jej przyznaniu.

Po szczegóły akcji odsyłam do regulaminu promocji “150 zł na start”.

 

100 zł od mBanku “na ZUS”

Aby uzyskać pełną pulę wystarczy, że w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu otwarcia konta dokonacie płatności składek na ZUS w wysokości minimum 250 zł. Na szczęście wymagana kwota jest “ustawiona” tak nisko, iż nawet osoby płacące “mały ZUS” spełnią wymogi promocji. 

Premia w wysokości 100 zł zostanie wypłacona do 30. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki. W tej promocji nie musicie już uzupełniać żadnych danych do wypłaty premii. mBank dokona tego automatycznie.

Szczegóły w regulaminie promocji „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard”.

 

Po otrzymaniu bonusów możecie albo podziękować mBankowi za współpracę zamykając konto, albo zostawić sobie rachunek na dłużej. Wybierając drugą opcję, otrzymujecie 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Więcej na ten temat znajdziecie poniżej.

 

Szczegóły konta mBiznes Standard

W pierwszych 24 miesiącach:

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za obsługę karty debetowej;
  • 0 zł za przelewy internetowe;
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Euronet, BZ WBK, Planet Cash, pozostałe 3% kwoty wypłaty, minimum 5 zł;
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku oraz sieci Euronet i Cash Line. 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Szczegóły dotyczące obecnie obowiązujących stawek w taryfie opłat i prowizji.

 

Otwórz konto i odbierz 250 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Darmowy kredyt do 2000 zł od Getin Banku

UniLokata PLUS 1% więcej (od 100 zł do 1000 zł bonusu)

Konto z Lwem w banku ING z 100 zł premii

Nawet 600 zł premii od Idea Banku dla przedsiębiorców

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z roczną premią do 500 zł

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *