Przypomnienie o finalizacji 3 promocji: Nest Konto (75 zł), Bank Millennium (100 zł + 360 zł) oraz Konto Optymalne (100 zł do Rossmanna)

W dzisiejszym wpisie przypominam o uzupełnieniu danych do wypłaty premii w trzech solidnych promocjach, mających miejsce na przełomie czerwca i lipca tego roku. Jeśli spełniliście warunki danej promocji, tradycyjne pozostał Wam już ostatni, choć bardzo ważny krok, finalizujący całą promocję. Mam nadzieję, że nikomu z Was nie umknie mail od organizatora i wszyscy będziecie się cieszyli zdobyczą w postaci premii za założone konto.

 

 

Zgarnij premię z Bankiem Millennium – III edycja: 100 zł za założenie Konta 360º + do 360 zł w ramach moneyback – szczegóły promocji

Rejestracja w promocji miała miejsce od 12 czerwca 2017 roku do 28 czerwca 2017 roku. Aby zdobyć 100 zł premii należało w lipcu oraz sierpniu zapewnić wpływy na 1000 zł oraz wykonać co najmniej 1 płatność kartą. Pomimo, że organizator miał czas na poinformowanie Was o uzyskaniu premii do końca września, maile zostały rozesłane już przed weekendem. Nie wiem jak inni, ale jeden z czytelników bloga otrzymał info już 14 września 2017 roku. Jeśli spełniliście te warunki i otrzymaliście stosowną wiadomość, macie teraz 14 dni na zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych (numer konta założonego w promocji + dane identyfikacyjne).

Pomimo zakończenia akcji z 100 zł premii na start, nadal możecie korzystać z moneyback wynoszącego 2% od transakcji BLIKIEM oraz 5% od płatności kartą. Razem do zdobycia jest nawet 360 zł zwrotu.

Jeśli spodobała Wam się akcja Banku Millennium, przypominam, iż obecnie trwa jej kolejna edycja, w której do zdobycia jest 100 zł premii w gotówce oraz 50 zł w formie vouchera do wykorzystania w serwisie PolskiBus.com. Być może ktoś z waszych bliskich będzie zainteresowany promocją i otworzy konto.

 

BGŻ BNP Paribas: 100 zł premii do Rossmanna za założenie Konta Optymalnego + 300 zł w ramach moneyback – szczegóły promocji

W promocji “Atrakcyjne Konto” mogliście się rejestrować od 12 czerwca 2017 roku do 10 lipca 2017 roku (choć jej rzeczywisty start miał miejsce dopiero 14 czerwca). Głównym warunkiem zdobycia 100 zł bonusu było zapewnienie wpływu na 1000 zł oraz wykonanie płatności kartą na kwotę minimum 300 zł. Powyższe wymagania należało spełnić w sierpniu tego roku. Informację o otrzymaniu prawa do uzyskania premii powinniście otrzymać do 1 września 2017 roku. Na samo uzupełnienie danych do wysyłki karty podarunkowej macie natomiast czas do 20 września 2017 roku. Wysyłka voucherów nastąpi do 30 września 2017 roku.

Również i w tym przypadku, pomimo zakończenia akcji z 100 zł premii na start, nadal możecie korzystać z moneyback. W BGŻ BNP Paribas wynosi on 2% od płatności kartą (do 300 zł zwrotu w skali całej promocji).

W chwili obecnej trwa inna promocja Konta Optymalnego. Tym razem zamiast gotówki, do zdobycia jest 6 biletów do Multikina. Więcej na temat promocji pod tym linkiem.

 

Nest Bank: 75 zł premii za założenie Nest Konta + do 250 zł w programie poleceń + Lokata Witaj na 4% w skali roku – szczegóły promocji

Rejestracja w promocji domyślnie miała mieć miejsce od 19 czerwca 2017 roku do 30 czerwca 2017 roku. Następnie została wydłużona do 9 lipca 2017 roku, po czym…skrócona do 4 lipca 2017 roku ze względu na wyczerpanie puli promocyjnych wniosków. Pierwszym z warunków promocji było minimum jedno zalogowanie się do systemu bankowości online. Drugim, a zarazem głównym warunkiem było natomiast wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 150 zł. Obie czynności należało wykonać w ciągu 60 dni od momentu złożenia wniosku.

Jeśli spełniliście warunki stawiane przez organizatora promocji, do 15 września na waszych skrzynkach powinna znaleźć się informacja z prośbą o uzupełnienie danych. Z moich informacji wynika, iż wysyłka maili miała miejsce w ostatni piątek. Od momentu otrzymania maila macie 7 dni na zalogowanie się na stronie promocji oraz podanie danych do wypłaty premii (numer konta w Nest Banku + dane identyfikacyjne). Bonus w wysokości 75 zł zostanie wypłacony do 30 września 2017 roku.

W obecnej chwili Nest Bank prowadzi promocję skierowaną do beneficjentów programu rządowego Rodzina 500 plus. Zapewniając wpływy na Nest Konto z tytułu tego świadczenia, będziecie mogli zdobyć 200 zł premii. Dodatkowo bank umożliwia założenie promocyjnej Lokaty Witaj na 4% w skali roku (na 3 lub 6 miesięcy) oraz konta oszczędnościowego Nest Rodzinne Oszczędności. Rachunek ten zapewnia solidną premię w zamian za regularne oszczędzanie.

 

Podsumowanie

Jeżeli pomimo spełnienia warunków danej promocji, nie otrzymaliście stosownego maila, warto sprawdzić zakładki SPAM, Oferty, Inne itp. Jeśli i tam nic nie znajdziecie, polecam złożyć reklamację. Szczegóły procesu reklamacyjnego opisane są na końcu każdego z trzech regulaminów promocji. W większości tego typu akcji najlepiej zalogować się na stronie promocji oraz wypełnić formularz kontaktowy. Inną opcją jest wysłanie maila do organizatora. W wiadomości należy przedstawić niezbędne dane identyfikacyjne oraz opisać swój problem (fakt spełnienia warunków promocji oraz brak informacji o przyznaniu premii). Jeśli będziecie mieli problem z którąś z tych trzech promocji, dajcie znać w komentarzu. Na pewno postaram się Wam pomóc.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
BZ WBK: 450 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym do 120k zł
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon o wartości 200 zł na fly.pl
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

13 Comments

  • Dobrze zrobiłeś. Najważniejsze to terminowo “napocząć sprawę”. Mają do 14 dni na odp, więc teraz pozostaje poczekać. Nic w przyrodzie nie ginie – wypłacą, ewentualnie nieco później. Jeśli masz twardy argument (np. screeny z bankowości elektronicznej wykonanych transakcji) to uda się na 100%.

 1. Ja również mam problem, brałam udział w promocji “Nest konto z bonusem”, logowałam się do bankowości internetowej, dokonałam transakcje kartą powyżej 150 zł – spełniłam warunki i nie otrzymałam e-maila o przyznaniu bonusu. Napisałam na kontakt@ebrokerpartner.pl i odpisano mi abym zgłosiła reklamację podając imię i nazwisko, adres e-mail, nr umowy oraz szczegółowo opisać problem. Czy chodzi o nr umowy zawartej z Nest Bank i czy szczegółowo podać daty i kwoty wszystkich transakcji?

  • Dzięki za info. Tak numer umowy o konto. Jak Ci się chce to podaj te transakcje. Wtedy będzie mocny argument 🙂

 2. Witam,
  potwierdzam brak mailia z linkiem, w reklamacji wpisalem na wszelki wielki 2 numery -> numer wniosku o Umowe ramowa (OTE….)i numer Umowy ramowej (RDM….).

 3. U mojego znajomego, który brał udział w promocji również nie ma maila. Widać problem jest strukturalny. Przekazałem info do organizatora.

 4. wyjaśnijcie mi coś proszę….
  jak moja Mama (którą poleciłam) ma się zalogować do tego eBrokera żeby wpisać dane do przelewu, skoro konto założyła poprzez mój kod polecający.
  Z tego co pamiętam w dalszej części nie było tam rejestracji mojej Mamy eBrokerze?
  Pamięta ktoś jak to wyglądało przy polecaniu?

  • Jest o tym we wpisie:

   Link polecający znajdziesz po zalogowaniu na stronie promocji w zakładce PROGRAM POLECAJĄCY. Złożenie wniosku o konto poprzez link polecający odbywa się analogicznie jak w przypadku rejestracji za pośrednictwem linków zamieszczonych na blogu. Osobę poleconą dotyczą również identyczne kwestie w zakresie definicji nowego klienta, warunków promocji oraz jej finalizacji. Premię za polecenie otrzymasz w przypadku, gdy osoba polecona spełni wszystkie warunki promocji i odbierze 75 zł bonusu. Bonusy w promocji zwolnione są z opodatkowania.

 5. noto nie wiem jak to sie stało, bo wpisałam jej mail w ebrokera żeby przypomniało hasło i komunikat: mail nie jest zarejestrowany w naszej bazie – i właśnie tak mi się zdawało że ona się tam nie zarejestrowała, ale jak to możliwe, sama jej zakładałam to konto z mojego kodu polecającego…. ;(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *