Revolut podbija stawkę, czyli 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa fizycznej karty walutowej

LIMIT WNIOSKÓW WYCZERPANY!

Revolut podbija stawkę! O ile w poprzednio opisywanej promocji na start można było otrzymać 20 zł, tak tym razem bonus został podniesiony do 25 zł! Oprócz tego, korzystając z linków na blogu zapewnicie sobie darmową dostawę karty fizycznej. Jednak prawdziwe korzyści wygenerujecie dopiero, gdy zaczniecie korzystać z Revoluta w praktyce. Oszczędności mogą sięgać nawet setek złotych w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami płatniczymi. Co tu kryć, Revolut to obecnie najlepsza karta walutowa, której zaufało w Polsce już ponad 500.000 klientów! Revolut zapewnia przewalutowania po kursach rzeczywistych zarówno podczas płatności kartą, jak i wypłat środków z bankomatu. Prowadzenie kont walutowych w ramach Revoluta jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak użytkowanie karty oraz przelewy we wszystkich dostępnych walutach! Co ważne, Revolut dostępny jest dla użytkowników zarówno Google Pay, jak i Apple Pay. A jeśli nie wyjeżdżacie za granicę, Revoluta możecie traktować jako mobilny kantor online lub wygodne narzędzie do zakupów przez Internet w zagranicznych sklepach. Wracając jednak do promocji startowej, jej warunki są niezmiernie łatwe. Wystarczy wykonać jedną płatność kartą na dowolną kwotę i w dowolnej walucie (nawet w polskim złotym). Mało tego, może to być transakcja internetowa, dokonana jeszcze przed dostarczeniem karty fizycznej. W poprzednich dwóch edycjach promocji limit wniosków wyczerpał się przed czasem, dlatego nie ma co zwlekać z decyzją o zamówieniu karty. Zrobicie to w pełni online z poziomu smartfona!

 

 

W skrócie, czyli jak zawnioskować o kartę z darmową dostawą i 25 zł premii

Revolut od pewnego czasu stał się stałym bywalcem na łamach bloga. Szczegółowe informacje na temat działania karty i aplikacji Revolut znajdziecie w bazowym artykule na ten temat. W tym akapicie przedstawiam natomiast absolutny skrót dla osób, które kojarzą już Revoluta oraz bez problemu radzą sobie w kwestiach promocji bankowych i fintechowych. Natomiast dla osób gorzej odnajdujących się w meandrach fintechowego świata, przygotowałem w kolejnych akapitach instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi Was przez proces wnioskowania o kartę oraz rozpoczęcie korzystania z aplikacji.

 

Zatem, aby otrzymać 25 zł premii na start oraz darmową dostawę karty fizycznej należy wypełnić formularz używając dedykowanego linku polecającego. Użycie w tym celu głównej strony Revoluta lub pobranie aplikacji prosto ze sklepu uniemożliwi Wam otrzymanie premii oraz sprawi, iż zostanie naliczone 10 zł opłaty za dostawę karty, dlatego lepiej skrupulatnie użyć linku. Po kliknięciu w link powinien Wam się pojawić widok taki jak na poniższych screenach (najpierw wersja na komputer, a potem na smartfona), czyli informujący o promocji z 25 zł premii (zdarza się, że napis jest po angielsku). 

 

 

 

 

Udział w promocji weźmiecie wyłącznie w sytuacji, gdy wypełnicie formularz na stronie promocji informującej o 25 zł premii. Niestety Revolut w przeciwieństwie do polskich banków narzuca limity promocyjnych wniosków…nie informując dokładnie ile tak naprawdę wynoszą. W dwóch ostatnich edycjach mogłem polecić po 100 kart, więc przyjmijmy, iż tym razem limit jest podobny. W chwili wyczerpania limitu, jak najszybciej zaktualizuję wpis.

Jeśli zatem strona akcji będzie informowała tylko o darmowej dostawie karty – będzie to oznaczało wyczerpanie limitu. Zamieszczony link to mój osobisty link polecający i na bieżąco będę śledził jego działanie. Docelowo link ma być ważny do 4 października 2019 roku.

 

Po zamówieniu karty oraz zweryfikowaniu tożsamości (w tym pierwszym zasileniu konta na minimum 20 zł) pozostaje już tylko oczekiwanie aż karta trafi do waszej skrzynki pocztowej. Jako, że wysyłka następuje z Polski, karta będzie u Was po kilku dniach. Po dostarczeniu karty waszym ostatnim zadaniem będzie wykonanie 1 płatności na dowolną kwotę (możecie w tym celu użyć też danych karty zawartych w aplikacji mobilnej). Może to być zarówno płatność w stacjonarnym sklepie, jak i przez Internet. To wszystko! Teraz już tylko oczekujcie zaksięgowania środków na waszym koncie 🙂

 

Na co mi to, czyli główne zalety Revoluta (w skrócie)

 • przewalutowania po kursach międzybankowych podczas płatności kartą u zagranicznych podmiotów (do kwoty 20.000 zł oraz z wyjątkami w dni wolne),
 • darmowe przelewy międzynarodowe w 24 walutach,
 • darmowe wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł miesięcznie,
 • darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów,
 • wypłaty z zagranicznych bankomatów po kursach międzybankowych,
 • inteligentny system rozliczania transakcji zagranicznych,
 • polski rachunek IBAN z pełnym numerem konta,
 • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
 • dzielenie rachunków, ekspresowe przelewy między użytkownikami Revoluta, korzystne rozwiązania w zakresie ubezpieczeń.

 

Szczegółowy opis wymienionych zalet również znajdziecie w bazowym artykule.

 

 

 

Jak zawnioskować o kartę i aktywować aplikację Revolut – wersja długa 

Jeśli wolicie, aby wyczerpująco przeprowadzić Was przez proces wnioskowania o kartę i aktywację aplikacji, zapoznajcie się ze stworzoną przeze mnie instrukcją. Kolejne kroki będą przedstawiane w formie screen’ów pochodzących wprost z aplikacji Revolut 🙂

Przejdźmy zatem do działania! Aby zamówić kartę z 25 zł premii na start oraz darmową dostawę karty fizycznej należy wypełnić formularz z dedykowanego linku polecającego. Użycie w tym celu głównej strony Revoluta lub pobranie aplikacji prosto ze sklepu uniemożliwi Wam otrzymanie premii oraz sprawi, iż zostanie naliczone 10 zł opłaty za dostawę karty. W tym miejscu wystarczy, że podacie numer telefonu, na który przyjdzie SMS z linkiem do pobrania aplikacji. Po wprowadzeniu numeru pojawi Wam się już tradycyjna strona Revoluta. Pamiętajcie, iż na stronie promocji musi widnieć informacja o 25 zł premii. W przypadku wyczerpania limitu, strona promocji będzie zawierała wyłącznie informację o darmowej dostawie karty.

 

 

W poprzedniej edycji promocji zdarzało się, iż SMS-em z linkiem do pobrania aplikacji nie dochodził. Zgodnie z informacjami uzyskanymi u źródła, w pierwszej kolejności sprawdźcie czy macie dobry zasięg i czy wasz operator nie blokuje kodów SMS. 

Mimo wszystko, jeśli wprowadziliście numer telefonu i czekacie jedynie na link, sami możecie zainstalować aplikację. To się wciąż powinno zaliczyć się jako link z polecenia, jako że numer został zarejestrowany.

 

 

Po instalacji aplikacji, podajcie w niej swój numer telefonu (otrzymacie na niego SMS z kodem weryfikacyjnym) oraz ustalcie swój 4-cyfrowy PIN do logowania w aplikacji. W dalszym kroku podajecie swoje dane osobowe, po czym przystąpicie do weryfikacji. Revolut podlega nadzorowi brytyjskiemu odpowiednikowi KNF, zatem z mocy prawa musi on weryfikować swoich użytkowników. Jednak sam proces jest bardzo wygodny. Najpierw robicie fotkę smartfonem jednemu z dokumentów (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport), po czym robicie sobie selfie zgodnie z owalną ramką wygenerowaną w aplikacji. Weryfikacja jest bardzo prosta, aplikacja prowadzi Was za rączkę krok po kroku, dodatkowo wszystkie komunikaty są w języku polskim. Revolut ma 10 minut na weryfikację. Gdyby zdjęcia okazały się niewyraźne, zostaniecie poproszeni o powtórzenie procesu. W moim przypadku była to dosłownie 1 minuta, mimo że zdjęcia robiłem przy kiepskim oświetleniu. Osobiście do weryfikacji podałem paszport, ponieważ zawiera on najmniej danych (nie ma tam adresu zameldowania, imion rodziców, czy numeru dowodu osobistego).

 

 

Następnie przejdziecie do wyboru rodzaju karty. Moim zdaniem w pełni wystarczająca jest opcja standardowa, która jest darmowa. Bardziej wypasione karty to wersja Premium oraz Metal. Zapewniają one dodatkowe bonusy jak wyższa kwota darmowych wypłat z bankomatu, obsługa concierge, ubezpieczenie medyczne, darmowe przelewy ekspresowe, czy też kartę ze zmiennym numerem. Jak dowiedziałem się od menadżera Revoluta na Polskę, karta Metal cieszyła się gigantycznym powodzeniem zaraz po jej wprowadzeniu na rynek. Dostarczanie “metali: było opóźnione ze względu na niewyrabianie się z produkcją kolejnych kart. Jak się okazało, zaważył tu prestiż posiadanie metalicznej karty, którą ciężko otrzymać na polskim rynku. Prestiż jednak kosztuje. W przypadku karty Metal opłata miesięczna to 49,99 zł, zaś Premium 29,99 zł. Jeśli wolicie uniknąć tej opłaty, pozostańcie lepiej przy karcie Standard.

 

 

No dobrze, po wyborze karty przychodzi czas na pierwszej jej doładowanie. To zaś musi opiewać na kwotę co najmniej 20 zł (kwota ta może ulec zmianie). Do wyboru macie możliwość doładowania konta za pośrednictwem karty debetowej lub kredytowej, przelewem bankowym, Apple Pay lub Google Pay. W pierwszej i trzeciej opcji będzie to traktowane jako płatność bezgotówkowa.

 

 

Teraz pozostanie Wam już tylko oczekiwanie na dostawę karty. List z kartą powinniście odebrać w ciągu 7 dni od rejestracji. Wysyłka odbywa się z Polski, co jest sporym plusem, ponieważ raz, że szybciej otrzymacie swoje plastiki, a dwa, że terminale i bankomaty będą rozpoznawały kartę jako wydaną przez podmiot z Polski, bez niepotrzebnych pytań o przewalutowanie.

 

Po zamówieniu karty oraz zweryfikowaniu tożsamości pozostaje już tylko oczekiwanie aż karta trafi do waszej skrzynki pocztowej. Jako, że wysyłka następuje z Polski, karta będzie u Was po kilku dniach. Po dostarczeniu karty waszym ostatnim zadaniem będzie wykonanie 1 płatności na dowolną kwotę (możecie w tym celu użyć też danych karty zawartych w aplikacji mobilnej). Może to być zarówno płatność w stacjonarnym sklepie, jak i przez Internet. To wszystko! Teraz już tylko oczekujcie zaksięgowania środków na waszym koncie 🙂

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

35 Comments

 1. Czy jeżeli nie będę w ogóle korzystał z karty to nie naliczą mi się po jakimś czasie opłaty za jej użytkowanie?

   • Tylko, że nie ma pewności, że za miesiąc Revolut nie zmieni regulaminu i prowadzenie karty będzie płatne :/

    • To byłby wizerunkowy strzał w kolano i zaprzepaszczenie budowania wizerunku przez kilka lat. Jednak tak jak cena w sklepie, w banku, w urzędzie – wszystko kiedyś może zdrożeć 🙂 Wówczas możesz natychmiastowo zamknąć konto bez konsekwencji 🙂

  • Dostałem taką odpowiedź od Revoluta:

   “Z tego co widzę z naszej strony nie ma problemu z wysyłaniem SMS. Niestety nie mogę Ci pomóc odnośnie konta kolegi, mogę jedynie poradzić żeby: sprawdził czy ma dobry zasięg i czy jego operator nie blokuje kodów sms. Jeśli wprowadził nr telefonu i czeka jedynie na link, może sam zainstalować aplikację i to się wciąż powinno zaliczyć jako link z polecenia, jako że nr został zarejestrowany.”

  • Dostałem taką odpowiedź od Revoluta:

   “Z tego co widzę z naszej strony nie ma problemu z wysyłaniem SMS. Niestety nie mogę Ci pomóc odnośnie konta kolegi, mogę jedynie poradzić żeby: sprawdził czy ma dobry zasięg i czy jego operator nie blokuje kodów sms. Jeśli wprowadził nr telefonu i czeka jedynie na link, może sam zainstalować aplikację i to się wciąż powinno zaliczyć jako link z polecenia, jako że nr został zarejestrowany.”

 2. Złożyłem wniosek o kartę ponad tydzień temu, karta powinna przyjść do mnie już 2 dni temu, natomiast nadal nie dotarła. Jakie mam możliwości, żeby powiadomić Revolut, że nie otrzymałem karty?

 3. Jest jakiś limit czasu na zasilenie konta, żeby dostać premię? Zarejestrowałem się teraz póki jeszcze akcja aktywna, ale dopiero za kilka dni będę mógł zasilić konto.

 4. Dzięki, biorę się zaraz za robotę.
  Jacku mam jeszcze pytania. .Zawnioskuję o bezpłatną kartę Standart.
  Czy jest wybór wzoru karty, czy tylko jeden wzór jest dostępny ? Jest dostępna karta Mastercard czy już Visa też ?

  • Niestety już nie pamiętam, a nie mam wglądu do procesu wnioskowania. W sumie to wszystkiego dowiesz się “w praniu” 🙂

 5. Karta przyszła, dziś (piątek) wieczorem zapłaciłem kartą fizyczną. Bonusu jeszcze nie ma na moim koncie. Powinien już być, czy powinienem czekać?

 6. Dziś zasiliłam Revolut KK Santander Bank (Wbk) . Drobna kwota bo 21 zł, ale została pobrana przez Revolut prowizja 0,27 zł. Wcześniej zasilałam kartą Aliora i prowizji nie było. Czy zrobiłam coś nie tak? Chyba za zasilanie w weekendy nie jest pobierana prowizja ? Proszę o pomoc.

 7. Podczas wnioskowania o Revolut weryfikacja na kwotę 20 zł odbywała się właśnie KK Santander Bank (Wbk) podpiętą pod Google Pay. Wczorajsze zasilenie odbywało się ze wskazaniem Google Pay, kartą Santander Bank (Wbk). W historii Santandera widnieje kwota 21,27 zł, natomiast w historii Revolut zasilenie przez Google Pay 21 zł, a niżej opłata 0,27 zł. Teraz boję się zasilić konto kartą w obawie o prowizję. Przy większej kwocie prowizja będzie znaczna.

  • Revoluta nie można doładowywać kartami kredytowymi, grozi za to blokada konta. Doładowuj debetowymi bez prowizji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *