Santander Bank: 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za uruchomienie darmowego limitu w koncie lub innego produktu kredytowego

Santander Bank w ostatnich miesiącach promuje się na potęgę. Okazuje się, iż oprócz zakładania rachunków, bank postanowił zachęcić klientów do skorzystania również z oferty kredytowej. Do zdobycia jest 100 zł premii w formie bonu do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl. Jako, że akcja skierowana jest do posiadaczy rachunku, najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z darmowego limitu w koncie. Pozostałe opcje to karta kredytowa (lepiej poczekać na przyzwoitą promocję startową) oraz kredyt gotówkowy (który trochę może kosztować). Wisienką na torcie jest wartość dodana w postaci budowy pozytywnej historii kredytowej w BIK-u. Pisałem o tym między innymi w analizie darmowego kredytu od Credit Agricole. Natomiast nowym klientom Santander Banku polecam promocję Konta Jakie Chcę z premią wynoszącą 280 zł lub nawet 380 zł w przypadku studentów.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Santander Banku. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie je otworzyć ekspresowo, za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego.

Poza tym, warunkiem uczestnictwa jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie (najpóźniej w dniu rejestracji):

 • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • zgody na Elektroniczne Kanały Komunikacji (EKK),
 • zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Zasady promocji

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ramach bankowości elektronicznej lub mobilnej (w ofercie na klik) zawnioskujcie o kredyt gotówkowy, limit w koncie lub kartę kredytową. Ostatecznym warunkiem będzie pozytywne rozpatrzenie wniosku oraz podpisanie umowy.

Na złożenie wniosku kredytowego macie czas do 5 maja 2019 roku. Jednak warto zauważyć, iż akcja skierowana jest do 650 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Zatem im szybciej załatwicie formalności, tym lepiej.

Nagroda zostanie wysłana mailowo do 17 maja 2019 roku w postaci pojedynczego kodu o wartości 100 zł lub dwóch kodów po 50 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Jaki produkt wybrać?

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie zawnioskowanie o limit w koncie. W ten sposób z promocji skorzystacie bezkosztowo, ponieważ prowizja za przydzielenie limitu wynosi 0%. Po aktywowaniu debetu, nie musicie nawet z niego korzystać. To dość normalne zjawisko, jeśli ze swoimi wydatkami nie schodzicie “poniżej kreski”. W ten sposób nie zapłacicie ani grosza odsetek. Jedyny koszt jaki może się pojawić to 1% prowizji za odnowienie debetu w pierwszą rocznicę podpisania umowy. Jednak do tego momentu możecie zrezygnować z limitu w koncie.

Aby skorzystać z debetu, po zalogowaniu w bankowości wybierzcie opcję Oferta banku, a następnie Kredyt w rachunku płatniczym (Limit kredytowy w koncie osobistym) NA KLIK.

W kolejnym kroku wypełnijcie dane dotyczące waszej sytuacji dochodowo-kosztowej (w przybliżeniu). Następnie wybierzcie kwotę limitu. Maksymalna kwota podana jest przez bank. Osobiście podałem symboliczne 1000 zł. W tym miejscu możecie jednocześnie zrezygnować z odnowienia limitu na kolejny rok. W ten sposób nie będziecie musieli pamiętać o wyłączeniu limitu w przyszłości, by nie nadziać się na prowizję. Na końcu wystarczy zatwierdzić dyspozycję SMS-em. Pozytywna decyzja kredytowa dotarła do mnie mailowo i SMS-owo krócej niż w ciągu minuty 🙂
Co by tu zjeść dobrego? 😉

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Millennium, czyli nawet 300 zł do zdobycia
 
BNP Paribas: 350 zł premii na start za założenie konta osobistego
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

24 Comments

 1. Chyba jak założyłem linie a potem zrobiłem ekk w tym samym dniu to ok z pozycji mobilnej nie można zmienić ekk

 2. I wtedy kombinacja likwidacja linii i konta i założenie nowego bez okresu karencji i 150 wpada

 3. Codziennie sprawdzam maile bo liczę, że kody przyjdą szybciej, kto wie…Nie dobijajcie, że ostatniego dnia 🙁 jednak czytałam na forach że z tym portalem Pyszne.pl jest mega dużo problemów z nieudanymi zamówieniami, które często przepadają. W ogóle dużo negatywnych opinii jest. Mam nadziejje, że nie będę miała problemów

  • Po nieudanym zamówieniu od razu zwracają środki. Ponadto dają kupon zniżkowy 25%.

 4. hej jest jeden kodzik wpisujecie na koncu zamowienia czyli likwiduje linie zamykam konto i otwieram i 150 zl wpada bez karencji

 5. Zamykasz konto z automatu zamykasz linię kredytową np nie zgadzasz się z nowym regulaminem od lipca może być miesięczny okres wypowiedzenia potem otwierasz bez okresu karencji wcześniej oczywiście po zamknięciu rejestrujesz na dedykowanej stronie i dalej masz w sierpniu 100 zł na konto i 50 zł do Biedronki pisze o tym Jacek poszukaj Santander we wcześniejszych artykułach pozdrawiam

 6. ja mam w santanderze konta z dawnego deutche bank lokaty na dzieci, czy jak pozamykam konta santander to będę mógł brać udział w nowych promocjach czy nadal będę klientem santandera, czy jedyne wyjście to zlikwidować to wszystko

  • Sprawdź najpierw czy zamykając konto osobiste , nie zostaniesz wyrzucony z promocji lokaty dla dzieci. Tam chyba trzeba było mieć cały czas aktywny ror.

 7. dzis zamknąłem w oddziale konto, zlikwidowalem linie kredytową, oddałem karte powołując sie na zmiany od 1 lipca wszystko od ręki w trybie natychmiastowym jutro skladam wniosek o nowe konto….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *