Santander Bank: Konto Jakie Chcę z Bonusem, czyli 150 zł bonusu na start bez okresu karencji oraz 530 zł premii w pozostałych promocjach!

Ledwo przedwczoraj informowałem Was o starcie nowej edycji programu poleceń w Santander Banku, a już dziś mamy kolejną świetną promocję. W mega okazji “Konto Jakie Chcę z Bonusem”, organizowanej we współpracy z agencją eBroker możecie zyskać 150 zł ultra łatwej premii na start. Bonus składa się z 100 zł wypłacanego w formie gotówkowej oraz 50 zł jako voucher do Biedronki. Co ważne, promocja nie ma okresu karencji! Aby wziąć udział w akcji, wystarczy, że w chwili składania wniosku nie posiadacie konta w Santanderze lub zamknęliście je przed złożeniem wniosku. Oprócz premii startowej, do waszej dyspozycji jest również szereg innych promocji skierowanych do nowych klientów Santander Banku. Należą do nich: 80 zł za skorzystanie z programu poleceń, 150 zł za wpływy wynagrodzenia lub wpływy z innych tytułów, do 300 zł w formie 1% zwrotu od opłacanych rachunków domowych oraz 2,7% w skali roku na rachunku oszczędnościowym dla kwoty do 100.000 zł. Co ciekawe, Konto Jakie Chcę jako jedyne na rynku zapewnia nielimitowaną ilość darmowych przelewów natychmiastowych. Rachunek w Santander Banku możecie zarówno założyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu! 

 

 

Uczestnicy promocji  “Konto Jakie Chcę z Bonusem”

Zgodnie z regulaminem, uczestnik promocji to osoba, nie posiadająca na dzień złożenia wniosku o konto rachunku płatniczego o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w Santander Bank Polska S.A.

Nic dodać, nic ująć. No dobrze, dodać mogę jedynie to, że promocja trwa od 8 maja 2019 roku do 30 czerwca 2019 roku. Ponadto posiadanie dowolnego innego produktu jak konto oszczędnościowe, karta kredytowa czy kredyt nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, hasło do panelu, a także zaakceptować regulamin i zgodę niezbędną do realizacji promocji przez agencję marketingową. Po rejestracji otrzymacie na maila link aktywacyjny. Kliknięcie w link będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w promocji. Teraz pozostaje Wam już tylko złożenie docelowego wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Podczas wypełniania wniosku należy wyrazić zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji – jest to zgoda na Elektroniczne Kanały Komunikacji (EKK), czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym.

 

 

Oprócz tego, w celu zdobycia 80 zł ekstra, wpiszcie kod polecenia. W tym celu możecie użyć mojego kodu: 1008552568 lub kodu uzyskanego od kogoś bliskiego. Więcej na temat programu poleceń w osobnym akapicie.

 

 

 

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku macie czas od 7 maja 2019 roku do 30 czerwca 2019 roku. Ostateczny termin podpisania umowy to 15 lipca 2019 roku. Możecie to zrobić za pośrednictwem kuriera, przelewu weryfikacyjnego lub w rozmowie wideo z doradcą (w ramach tej promocji, Santander Bank udostępnia wyłącznie podpisanie umowy w obecności kuriera). Kurier może dostarczyć umowę pod wskazany przez Was adres, na przykład do miejsca pracy lub szkoły. Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie.

 

Warunki uzyskania 150 zł premii od eBrokera

Gdy wasze konto będzie już aktywne wystarczy, że w ciągu miesiąca od aktywacji rachunku zapewnicie wpływy na łączną kwotę co najmniej 1000 zł oraz wykonacie 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Przelew może pochodzić z waszego rachunku w innym banku lub od kogoś bliskiego. Jako, że 1000 zł ma stanowić sumę wpływów, przykładowo dwukrotne zasilenia po 500 zł zapewnią spełnienie warunków promocji.

Przez transakcje bezgotówkowe rozumie się natomiast płatności kartą w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (na przykład zakupy w sklepie) lub przez Internet oraz płatności BLIKIEM.

 

Finalizacja promocji “Konto Jakie Chcę z Bonusem”

Informację o przyznaniu nagrody otrzymacie mailowo do 21 sierpnia 2019 roku. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii (numer konta + PESEL). Link do strony promocji będzie zawarty w wiadomości od organizatora. Na wypełnienie danych będziecie mieli 7 dni od dnia otrzymania wiadomości od organizatora.

Nagrody zostaną wydane do 31 sierpnia 2019 roku, 100 zł premii wypłacone zostanie w gotówce, zaś 50 zł w formie e-kodu do Biedronki. Bon zakupowy zostanie przesłany w wiadomości e-mail lub w formie SMS. Zasady wykorzystania vouchera przedstawiam na samym końcu artykułu.

Szczegóły w regulaminie akcji promocyjnej “Konto Jakie Chcę z Bonusem”.

 

80 zł ekstra w ramach programu poleceń

Otwierając konto w promocji, możecie w łatwy sposób uzyskać 80 zł premii za użycie kodu polecenia (mój kod polecenia to 1008552568). W tym przypadku bank stosuje już jednak okres karencji. Definicja nowego klienta ustalona jest według daty 1 maja 2018 roku.

Aby zdobyć 80 zł bonusu, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

 • wykonacie płatności kartą debetową, kartą mobilną lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc),
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej. 

Premie będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu powyższych warunków. Przykładowo, jeśli konto założycie w maju, a w czerwcu wykonacie płatności, wówczas premię otrzymacie w lipcu.

Więcej informacji na temat programu poleceń w dedykowanym artykule oraz w regulaminie programu.

 

Promocja “150 zł za wynagrodzenie”

Promocję z bonusem możecie również śmiało połączyć z wewnętrzną akcją banku “150 zł za wynagrodzenie” lub poprzestać na samej premii startowej. W tym przypadku także występuje okres karencji. Otóż uczestnikiem promocji może być osoba, która od 1 kwietnia 2018 roku do 5 maja 2019 roku nie posiadała konta osobistego w Santander Banku (również pod brandem BZ WBK). 

Przystąpienie do promocji z premią za wynagrodzenie możliwe jest do 31 lipca 2019 roku (do tego momentu należy podpisać umowę o konto wraz z kartą debetową), więc możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. 

 

Po założeniu rachunku, jeszcze w miesiącu podpisania umowy złóżcie dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto. Możecie to zrobić poprzez infolinię lub w bankowości online. Następnie, w ciągu 3 kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnijcie wpływy na kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonajcie 5 płatności bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.

 

Zapewnianie wpływów i płatności możecie rozpocząć od następnego lub od drugiego miesiąca po przystąpieniu do promocji. Przykładowo, podpisując umowę w maju, wpływy i transakcje kartą zapewnijcie od czerwca do sierpnia lub od lipca do września. Wymagane płatności kartą możecie wykonać zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Wykluczone są wyłącznie transakcje w punktach bukmacherskich oraz kasynach (kody MCC: 7995 oraz 6540). 

 

 

Jak sprytnie spełnić warunki dla obu promocji? To proste! Wystarczy, że zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 5 płatności w ciągu 30 dni od aktywacji konta, a zarazem będzie to kolejny miesiąc kalendarzowy. Załóżmy, że umowę podpisujecie 9 maja 2019 roku. Wówczas spełniając warunki na początku czerwca, zapewnicie sobie 150 zł w promocji eBrokera oraz spełnienie warunków dla pierwszego miesiąca “premii za wynagrodzenie”.

 

 

Jako, że premia wypłacana jest jednorazowo w łącznej kwocie 150 zł, warunki musicie spełnić w każdym z trzech miesięcy. Bonusy wypłacane będą do końca kolejnego miesiąca, po zapewnieniu ostatniego wpływu (w naszym przykładzie będzie to zatem wrzesień lub październik). W dniu wypłaty premii musicie posiadać aktywne konto, kartę debetową, dostęp do bankowości online oraz zgody na kontakt w formie elektronicznej.

 

Co ważne, regulaminowe wynagrodzenie to nie tylko typowy wpływ pensji, ale również renta, emerytura, czy też inne świadczenie. Potwierdza to zapis regulaminu:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Szczegóły – regulamin promocji “150 zł za konto wynagrodzeniem”.

 

 

Krótka instrukcja jak złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę:

 • po zalogowaniu do bankowości internetowej wchodzicie w zakładkę Twoje sprawy,
 • następnie w sekcji Twoje Produkty wybieracie Konta, a w kolejnym kroku Przenieś do nas wynagrodzenie,
 • formularz możecie wypełnić samodzielnie lub z pomocą konsultanta.

 

 

Do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, po otwarciu konta należy potwierdzić (zweryfikować) opłacane faktury (mogą być one wystawione wyłącznie na posiadacza Konta Jakie Chcę). Faktury możecie potwierdzić na 3 sposoby:

 • po zalogowaniu do bankowości elektronicznej, w zakładce Twoje sprawy. W polu Wyszukaj sprawę wpiszcie słowo “faktura” i pojawi się Wam opcja do dodania faktury w promocji. W formularzu  oprócz nazwy kontrahenta, należy również załączyć skan faktury, jej zdjęcie lub oryginał w pdf,
 • za pośrednictwem wideo rozmowy. W tym przypadku fakturę okazujecie do kamery, by wideodoradca mógł wprowadzić dane odbiorców do zwrotów,
 • w placówce banku. W tym przypadku musicie ze sobą zabrać wydruki faktur lub ich oryginały.

 

Po weryfikacji faktur wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet (wybierając odbiorcę zdefiniowanego), za pośrednictwem zleceń stałych lub poleceniem zapłaty. Pamiętajcie jedynie, że z promocji wyklucza się płatności za usługę, która stanowi składnik czynszu. Premie będą wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Są one oczywiście zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w zasadach sprzedaży premiowej.

 

 

 

 

Konto Systematyczne na 2,7% w skali roku, nawet do 100.000 zł

W ramach promocji Konto Systematyczne z bonusem, Santander Bank oferuje preferencyjne oprocentowanie rachunku oszczędnościowego na poziomie 2,7% w skali roku. Oprocentowanie będzie obowiązywało w miesiącu zawarcia umowy o Konto Systematyczne oraz do 29 czerwca 2019 roku dla kwoty do 20.000 zł. Możecie jednak otworzyć nawet 5 rachunków oszczędnościowych typu “konto systematyczne”, co sumarycznie daje do 100.000 zł na bardzo dobry procent.

Zgodnie z regulaminem promocji, preferencyjne oprocentowanie będzie naliczane w przypadku uruchomienia funkcji automatycznego oszczędzania (zakładka Pulpit, ikona: Automatyczne oszczędzanie). Jest to nic innego jak zlecenie stałe w ramach którego comiesięcznie pobierana jest ustalona kwota z Konta Jakie Chcę lub Konta VIP. Kwota w ramach automatycznego oszczędzania może mieć symboliczny charakter (minimum 20 zł), zaś Konto Systematyczne możecie również zasilić tradycyjnym przelewem, przykładowo na maksymalną kwotę 20.000 zł.

 

Wniosek o Konto Systematyczne wyklikajcie w zakładce Oferty z poziomu bankowości elektronicznej. W ten sposób możecie otworzyć pierwsze Konto Systematyczne. Kolejne mogą (ale nie muszą) wymagać wizyty w oddziale. Prowadzenie Konta Systematycznego jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać za darmo jeden przelew wewnętrzny lub zewnętrzny. Każdy kolejny kosztuje już 10 zł.

Szczegóły:

 

Po założeniu konta możecie również skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące. Na lokacie mobilnej możecie zdeponować od 1000 zł do 20.000 zł.

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł lub 3 zł lub 5 zł za kartę debetową.

 

Jeśli chodzi o kartę debetową, do wyboru macie kartę VISA lub Mastercard. Pierwsza z nich oferuje dostęp do promocji w ramach programu VISA Oferty. Plastik Mastercarda zapewni natomiast udział w bardzo korzystnym programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials. Co do opłaty miesięcznej, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł. Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę. Oczywiście, rekomenduję Wam wybór wariantu z 5 transakcjami. W ten oto sposób, spełniając warunki dla promocji z wynagrodzeniem, jednocześnie zapewnicie sobie zwolnienie z opłaty za kartę.

 

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz interaktywnej taryfie opłat i prowizji.

 

 

 

 

Errata, czyli jak zawrzeć umowę o konto w praktyce

Umowę możecie zawrzeć na 3 sposoby:

 • za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku (do wyboru macie: mBank, Bank Pekao, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, eurobank, BS Wschowa oraz Raiffeisen Polbank) – w tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi).  Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu), konieczne będzie również załączenie skanu dowodu osobistego do wniosku internetowego,
 • za pośrednictwem kuriera – przez podpisanie umowy w dogodnym czasie i miejscu (na przykład w pracy lub szkole) – konieczne jest załączenie skanu dokumentu do wniosku, nie ma natomiast potrzeby przekazywania kserokopii dowodu kurierowi,
 • za pośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą – konieczne jest posiadanie urządzenia wyposażonego w kamerę z dostępem do internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Explorer. Osobiście testowałem tę formę podpisania umowy (przez smartfona) i przyznam szczerze, że wszystko poszło dość sprawnie. Obyło się bez kuriera, czy też problemów z przelewem weryfikacyjnym.

 

 

Errata, czyli zasady wykorzystania vouchera do Biedronki

Kod jest ważny przez 12 miesięcy od momentu aktywacji.

Aby móc zrealizować E-kod należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów. Podanie E-kodu musi nastąpić przed dokonaniem płatności za zakupy.

E-kod może być wykorzystywany wielokrotnie do maksymalnej wartości 50 zł. Wartość liczona jest na podstawie ceny brutto towarów i nie obejmuje innych opłat czy kosztów.

Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z E-kodu, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość towarów. Jeśli wartość towarów jest wyższa od wartości E-kodu, należy dopłacić różnicę w cenie.

Aktualną wartość E-kodu oraz jego termin ważności możecie sprawdzić bezpośrednio w kasie sklepu Biedronka, poprzez podanie kasjerowi unikalnego 13 cyfrowego kodu. Ponadto saldo E-kodu jest umieszczone na paragonie fiskalnym potwierdzającym zakup towaru lub usługi z wykorzystaniem E-kodu.

Szczegółowe zasady realizacji zamówienia z wykorzystaniem E-kodu, w tym zasady zwrotu środków w przypadku dokonania zwrotu/reklamacji towaru lub towarów zakupionych przy użyciu E-vouchera dostępne są w regulaminie „e-kodów”.

 

 

Jak zamknąć Konto Jakie Chcę?

Jeśli po odebraniu wszystkich możliwych premii, zdecydujecie się na zamknięcie konta, nic nie stoi na przeszkodzie. Santander Bank jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 3 formy rezygnacji z konta:

 • wizyta w oddziale, które są na każdym rogu,
 • rozmowa telefoniczna z infolinią (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00),
 • rozmowa on-line w kanale wideo (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00).

W powyższy sposób zamkniecie również kartę wydaną do rachunku.

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

92 Comments

 1. Zamknąłem konto w marcu w oddziale. Mogę teraz otworzyć i 150 zł dostać? Reszty nie potrzebuję 😉

 2. Jacku, mam pytanie odnośnie programu poleceń. Z racji, że posiadam w obecnej chwili konto nie spełnie warunku nowego klienta, ale czy używając kodu polecenia od kogoś np od Ciebie ta osoba dostanie jakąś premie za mnie?

  • Oczywiście żeby dostać premie główną zamknę za pare dni swoje konto i otworze ponownie przed 30 czerwca.

  • Możesz wygenerować swój kod polecenia i przekazać tej osobie. Chyba dobrze zrozumiałem 🙂

   • Ja zrozumiałam i też o to pytam, czy jeśli nie spełnię warunku nowego klienta w programie poleceń, osoba która wygeneruje dla mnie kod dostanie za mnie premię?

    • Mirela dobrze mnie zrozumiała, o to właśnie mi chodzi czy w sytuacji gdy ja nie dostanę premii jako polecony to czy polecający mimo to dostanie za mnie jakąś premię bo defacto założę konto z jego polecenia

     • Nie wiem jak potraktuje to bank. Warto spróbować, może wypłacą może nie. Nic nie tracicie.

     • Nie dostanie.Premia jest wypłacana tylko po spełnieniu warunków przez poleconego. Info z pierwszej ręki 😉

 3. Mogę zamknąć konto powołując się tylko na zmiany w opłatach od lipca? Mogę to zrobić przez infolinię?

  • Nie testowałem, ale zadzwoń i spróbuj. Jak coś to 30 dni też spoko 🙂

  • zmiany dot. obecnych Klientów i starych typów kont co do konta jakie chce to nic się nie zmienia. W każdym oddziale bez problemu doradca zamknie konto.

 4. Miałem konto w BZ WBK do listopada 2018, więc nie łapię się na program poleceń.

  Czy jak mój przyjaciel da mi swój kod, to on dostanie 80zł premii?

 5. Jedyny możliwy sposób założenia konta, jaki mi się wyświetla, to kurier – można to jakoś zmienić?

  • Rzeczywiście, dostępny jest wyłącznie kurier w tej promocji.

  • Tak, pytałem organizatora promocji. Jedyny sposob zawarcia umowy to…..kurier

  • 500+ nie zalicza się do promocji. Tylko wpływy z tyt. umowy o prace lub zlecenie i świadczenia ZUS

   • Czyli jak pracuje na zleceniu to spokojnie uznają to jako wpływ wynagrodzenia tak? Bo się obawiam że uznają tylko umowę o pracę ‍♀️

 6. regulamin:
  7. “…. w terminie miesiąca od daty otwarcia rachunku dokonać łącznej sumy wpływów
  na konto co najmniej 1000 zł oraz wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych, w tym transakcje Blik, które zostaną zaksięgowane przez Bank na Koncie Jakie Chcę.”

  czyli dokładnie ile transakcji BLIK muszę wykonać, wystarczy jedna?

  • Może być 0, mogą 1-4, a może być 5. Transakcje BLIKIEM są traktowane na równi z transakcjami kartą.

 7. hmm, serio, a jest gdzieś to zapisane, że są traktowane na równi z opłatami kartą?

 8. masz na myśli ten pkt regulaminu? :
  10. Transakcje bezgotówkowe – bezgotówkowe transakcje zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie), płatności przez Internet, w tym transakcje Blik;
  😉

 9. Najlepszy blog na świecie dotyczący promocji bankowych i nie tylko.
  Dzięki Jacku za kolejny wpis. Wniochy już złożone oczywiście z Twojego polecenia 🙂

 10. Tworząc konto w e-brokerze podałem inny mail jak w Santanderze przy tworzeniu konta . Idzie to jakoś odkręcić ?

  • Napisz do eBrokera, ale tylko sobie utrudniłeś tym sprawę. Myślałem, że to dość oczywiste, że trzeba podawać te same maile.

   • To że sobie utrudniłem to mi nie trzeba mówić, bo to też oczywiste. Jest coś takiego jak pomyłki. Zakładałem najpierw swoje konto a potem dziewczynie, no i we wniosku o konto przez nie uwagę podałem mojego maila.
    Santader twierdzi że wszystko , będzie ok , ale żeby zmienił maila w ustawieniach konta. Zmieniłem , jutro zobaczymy co eBroker powie .

     • witam,
      mam problem złożyłam wniosek o konto i bank przysyła mi informacje o braku zgodności danych, dzwoniąc na infolinię dane się zgadzają i sprawa umknęło. można coś jeszcze zrobić

 11. Cześć, czy transakcje kartą wirtualną wygenerowaną w aplikacji zaliczają się tak samo jak płatności kartą fizyczną?

   • Rozumiem, że mogę ją dodać, ale już zrobiłem kilka płatności telefonem właśnie tą kartą z aplikacji santander, dlatego pytam. Jest to przecież transakcja bezgotówkowa i środki pobierane są z konta. Czyli liczy się czy nie?

    • Raczej tak, ale nie mam 100% pewności. Na stronie promocji jest zakładka KONTAKT. Napisz do nich zapytanie, aby mieć czarno na białym, że spełniłeś warunki.

 12. czyli rozumiem tylko suma 1000 w ciągu miesiąca i 5 płatności od założenia konta nie trzeba np co miesiąc to robić do sierpnia?

 13. witam,
  santander odrzucił mi dwa wnioski złożone o konto infolinia nie ma pojęcia o o jakiej promocji się do nich mówi. podają powód nie zgodności danych oraz zastrzegają ze nie muszą udzielać informacji z jakiej przyczyny. dziwne dane nie poprawne ale z tych danych zweryfikował mnie konsultant santaniera i nie jest wstanie pomoc.

 14. konsultant powiedział ze według tego co on widzi w systemie to powinien przyjechać do mnie kurier a ja dostaje informacje ze wniosek odrzucony. infolinia rozłożył a ręce i ze nie mogą pomóc

 15. miałam już kiedyś podobną sytuację w innym banku system nie orzeposzczał moich danych, ale pracownicy banku się postarali i naprawile problem. pracownicy santandera rozkładają ręce. byłam tez w oddziale i pani była wręcz nie miła ze biorę udział w promocjach internetowych wiec to mój problem.

 16. nie miałam konta w Deutsche Banku. sprawa dziwna zwłaszcza ze infolinia nie potrafi rozwiązać problemu

  • To z czym ta niezgodność danych? Z danymi obecnie posiadanymi przez bank? Może w Santander widnieje jeszcze jakaś stara twoja umowa i jest na przykład inny numer dowodu osobistego. Kiedy zamykałaś konto?

  • Zgodnie z regulaminem:

   Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

   • Czyli aby dostac premie za wynagrodzenie, przelewy muszą iść od mojego pracodawcy (muszę w pracy zmienić konto)? Bo ostatnio zmieniałam i chciałabym uniknąc zamieszania w dziale płac;) Nie może mi ktoś inny zrobić prywatnego przelewu? (bo ja sama sobie, z innego konta, to na pewno nie)

    • Dla 100% od pracodawcy. Jak będą od kogoś innego to loteria, albo bank uzna albo nie 🙂

 17. Piszecie, że jedynie kurier może zapewnić tą promocję a nawet w regulaminie 50+100 bonusu (Biedronka) napisane jest aby założyć konto wystarczy wejść na jeden z podanych linków. Link kjc-plac-zblizeniowo pozwala na założenie konta poprzez przelew weryfikacyjny. W regulaminie też nigdzie nie ma zapisu że konto należy założyć przy pomocy opcji z kurierem.

 18. “Informację o przyznaniu nagrody otrzymacie mailowo do 21 sierpnia 2019 roku. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii (numer konta + PESEL). Link do strony promocji będzie zawarty w wiadomości od organizatora. Na wypełnienie danych będziecie mieli 7 dni od dnia otrzymania wiadomości od organizatora.” Czy ktoś z Was otrzymał już maila?

   • Oczywiście. Nie jest to też moja pierwsza promocja bankowa (z ebrokerem)
    Reklamacja wysłana, zobaczymy i ciekawe czy te 80zł z polecenia przyjdzie, bo powinno też już być lub do końca miesiąca.

  • u mnie podobnie, napisałam do kontaktu 22.08 i poinformowali, ze nie spełniłem wszystkich warunków… i jak chce wiedzieć jakich, to mam złożyć reklamacje
   trochę słabo

   • Hej, reklamacja to dość częsta sytuacja w takich promocjach. Po prostu napisz 2 zdania, że nie otrzymałeś premii, a powinieneś. No chyba, że rzeczywiście nie spełniłeś jakichś warunków, no to bez sensu 🙂

 19. U mnie nie odpisali jeszcze, a napisałem, od razu 22. Warunki sprawdzałem z regulaminem i mam spełnione.

  • Gdzie zlozyc reklamacje. Link na stronie nie dziala. Warunki spelnione ale do dzis maila nie mam. Spam sprawdzalem

   • Hej, tak jak w regulaminie:

    Reklamacje dotyczące spraw związanych z Akcją należy składać Organizatorowi drogą
    elektroniczną za pośrednictwem formularza reklamacyjnego udostępnionego Uczestnikowi
    za pośrednictwem Profilu Uczestnika w zakładce “REKLAMACJE” lub drogą pocztową na adres: Rankomat Sp. z o.o. Sp.k., ul. Bandurskiego 34/3, 31-515 Kraków w terminie do 30.09.2019r.
    2. Reklamacja powinna zawierać: imię i nazwisko, adres e-mail oraz szczegółowy opis problemu będącego podstawą reklamacji.
    3. Organizator rozpatruje reklamacje w terminie 30 dni od dnia otrzymania reklamacji.
    4. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie przesłana Uczestnikowi na adres e-mail podany w czasie rejestracji w Serwisie lub listem poleconym na adres korespondencyjny podany w reklamacji przesłanej drogą pocztową.

    LINK: https://bonussantander.ebrokerpartner.pl/bonus.htm

 20. Nie moge wejsc przez ponizszy link bo komunikat ze juz po pronocji. Jak chce sie logowac to krzyczy ze taki mail nie istnieje w bazie.

 21. Witamy,
  tak dokładnie na adres e-mail g…..@tlen.pl mamy odnotowaną rejestrację w Akcji Bonus z mBankiem, nie mamy rejestracji na ten adres e-mail z akcji z Santanderem, a jest to wymagane do wzięcia udziału w akcji zgodnie z regulaminem. Niestety nie jest Pan uczestnikiem akcji “Konto Jakie Chcę z Bonusem” i bonus Panu nie przysługuje.
  A jestem pewien że sie rejestrowalem i konto założyłem też przez link. Lipa…

 22. Napisano że bonusu nie otrzymam bo nie zarejestrowałem u ebrokera maila. W akcji z mbank zarejestrowałem więc myślałem że nie trzeba bo już mnie mają w bazie

  • Szkoda, że tak pomyślałeś. Bardzo wnikliwie pisałem o tym w artykule, że trzeba się zarejestrować, mowa o tym jest także w regulaminie. W takim przypadku, rzeczywiście jesteś poza promocją.

  • Hej, akcja miała ogromne zainteresowanie. Być może trafiło się trochę reklamacji. Na szczęście nic w przyrodzie nie ginie i otrzymasz bonus, jeśli spełniłaś warunki 🙂

 23. Ja też oraz 2 osoba w rodzinie do 21 sierpnia nie dostałem maila o nagrodzie. Napisałem reklamację przez tą stronę promocji 22.08, ale nawet nie przychodzi jakieś mailowe potwierdzenie, że ona została wysłana, więc równie dobrze mogą potem ściemniać, że nic nie dostali. Chyba trzeba będzie pisać przez ich maila.
  “Najlepsze” w tej całej promocji jest to, że Santander/konsultanci (współorganizator) nic o niej nie wiedzieli a jak dzwoni się do Rankomatu (organizator) to oni też o niej nic nie wiedzą :p i nie mają mnie w bazie, pomimo, że konto na stronie promocji mam aktywne.

  • Tak, to standard, że w banku nie wiedzą o promocjach organizowanych przez firmy zewnętrzne. Telefon do spółki Rankomat to też tak sobie, tam to pewnie do ubezpieczeń się dodzwoniłeś. Najlepiej pisać na dedykowanego maila, którego adres jest w regulaminie.

  • Od mniej więcej roku biorę aktywny udział we wszelkiego rodzaju promocjach bankowych i jeszcze nic mnie nie ominęło, ale faktycznie trzeba nieraz pisać i jeszcze raz pisać do organizatorów, bo nie zawsze jest wszystko do końca czytelne.
   Nieraz trzeba też i reklamować temat – zawsze przynosi pozytywny skutek jeżeli wszystkie warunki zgodnie z regulaminem spełnimy

 24. Miałem dać znać. Reklamacja została rozpatrzona pozytywnie, dotarło też 80zł z plecenia (oczywiście stąd)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *