Santander Bank: 150 zł premii od Bankier.pl oraz do 900 zł zwrotu za płatności kartą w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia

Oprócz trwającej promocji konta osobistego, w której cały czas możecie zdobyć nawet 380 zł premii, Santander Bank ruszył z bardzo ciekawą akcją promującą Konto Firmowe Godne Polecenia. Łączna kwota jaką możecie zdobyć nawiązując współpracę z Santanderem przekracza kwotę 1000 zł! Otóż 150 zł na start otrzymacie w ramach akcji z Bankier.pl za samo założenie konta i wykonanie jednej płatności lub przelewu zewnętrznego na dowolną kwotę! Co tu kryć, będzie to najłatwiejsze 150 zł zarobione przez waszą firmę 🙂 Kolejne 900 zł bank wypłaci Wam natomiast w formie 4% moneyback od rutynowych zakupów kartą debetową (do 150 zł w skali miesiąca). Ponadto uzyskacie 24-miesięczną gwarancję zwolnienia z opłat za większość usług związanych z użytkowaniem konta, między innymi za prowadzenie rachunku, kartę płatniczą, wszystkie bankomaty na świecie, czy też 10 przelewów natychmiastowych. Aha, i pamiętajcie, iż osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą tak samo jak klienci detaliczni zakładać niezliczoną ilość kont bankowych i korzystać z oferowanych promocji bankowych.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący firmę w formie jednoosobowej działalności gospodarczej (czyli w sumie większość przedsiębiorców), których przychody roczne nie przekraczają kwoty 10.000.000 zł. Warunkiem udziału w akcji jest nieposiadanie konta firmowego (również jako współposiadacz lub pełnomocnik) w Santander Banku po 28 czerwca 2018 roku. Ponadto z promocji wykluczone są osoby, które po 27 czerwca 2019 roku złożyły standardowy wniosek o konto firmowe, będący w trakcie procesowania przez bank.

W tym miejscu warto również wspomnieć, iż w akcji “solo” gdzie do zdobycia jest samo 900 zł premii w formie moneyback, okres karencji datowany jest według dnia 31 marca 2019 roku. Więcej na ten temat w osobnym artykule.

Powyższe wykluczenia nie dotyczą produktów przeznaczonych dla osób indywidualnych, na przykład konta osobistego (niefirmowego), czy karty kredytowej. Bezproblemowo możecie równolegle posiadać produkt przeznaczony dla osoby fizycznej, jak i skorzystać z promocji dla klientów firmowych.

 

Warunki uzyskania 150 zł od Bankier.pl

W celu uzyskania 150 zł bonusu pierwszym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu podajecie tylko adres e-mail , na który następnie będzie wysłany link aktywacyjny. Pamiętajcie, iż tego samego adresu musicie później użyć podczas składania docelowego wniosku o konto. Podczas rejestracji nie musicie wyrażać dwóch pierwszych zgód marketingowych dla organizatora promocji (spółki Bonnier, właściciela serwisu Bankier.pl).

Po kliknięciu w link aktywacyjny powrócicie na stronę promocji, by złożyć wniosek o promocyjne konto. Podczas składania wniosku pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia udziału w promocji. Ponadto wyraźcie zgody kontaktowe oraz marketingowe (na kontakt telefoniczny i elektroniczny). Wyrażone zgody muszą pozostawać aktywne do dnia wypłaty premii. Później śmiało możecie je wycofać. Pamiętajcie, aby zawnioskować również o kartę debetową. Karty VISA Business Electron oraz Mastercard Business Debit są darmowe, natomiast karta VISA Business Santander kosztuje aż 250 zł i lepiej jej unikać 🙂

 

Czas na rejestrację oraz złożenie wniosku macie od 28 czerwca 2019 roku do 5 sierpnia 2019 roku. Podpisanie umowy powinno natomiast nastąpić w ciągu miesiąca od złożenia wniosku (nie później jednak niż do 5 września 2019 roku).

 

Waszym głównym zadaniem będzie wykonanie jednej transakcji z wykorzystaniem nowo otwartego konta. Może to być transakcja bezgotówkowa (na przykład płatność kartą lub BLIKIEM w punkcie stacjonarnym, bądź przez Internet) lub przelew zewnętrzny (przykładowo na wasze konto w innym banku). Kwota transakcji jest dowolna! Na wykonanie tej czynności macie 2 miesiące od momentu założenia konta (nie później jednak niż do 5 listopada 2019 roku).

 

To wszystko! Teraz pozostaje Wam już tylko poczekać na maila z informacją o przyznaniu prawa do wypłaty premii. Organizator roześle stosowne informacje do 31 grudnia 2019 roku. Następnie w ciągu 14 kolejnych dni roboczych będziecie musieli uzupełnić dane do wypłaty premii na stronie promocji (chodzi głównie o numer rachunku założonego w promocji na który powędruje premia). Premia zostanie wypłacona również w okresie do 14 dni roboczych od otrzymania informacji o jej przyznaniu. Oznacza to, iż organizator będzie wypłacał bonusy na bieżąco, po tym jak wypełnicie dane.

Po szczegóły akcji odsyłam do regulaminu promocji “Zgarnij premię z kontem firmowym Godnym Polecenia”.

 

Opodatkowanie premii od Bankier.pl

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. O szczegóły pytajcie swojego księgowego. W regulaminie promocji znajdziemy jedynie zapis:

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za realizację przez Uczestnika obowiązków podatkowych, którymi skutkuje przyznanie i wypłacenie Premii.

 

Do 900 zł premii za płatności kartą

W niniejszej promocji, premia będzie wypłacana jako 4% zwrotu od płatności bezgotówkowych wykonanych kartą płatniczą. Maksymalna miesięczna premia to 150 zł, zaś okres promocji to 6 miesięcy. Okres naliczania premii trwa 6 miesięcy liczonych od dnia otwarcia rachunku. Zatem zaraz po aktywacji konta, możecie zaczynać firmowe zakupy 🙂

Warunkiem uzyskania premii jest wykonanie w danym miesiącu rozliczeniowym co najmniej jednego przelewu na rzecz ZUS-u lub Urzędu Skarbowego o minimalnej wartości 200 zł z rachunku otwartego w ramach promocji. Dzięki temu opłacanie składek lub zaliczek na podatek będzie choć trochę przyjemniejszą czynnością 🙂

Premie będą wypłacane do 25. dnia kolejnego miesiąca. Szczegóły w regulaminie “Promocji dla przedsiębiorców”.

 

 

 

 

Mam już konto firmowe. Po co mi drugie?

Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać więcej niż jeden rachunek bankowy. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcecie, aby środki na waszym koncie zostały zaksięgowane natychmiastowo. Wówczas podajecie kontrahentowi numer konta założonego w banku, w którym posiada on konto. Tego typu przelewy księgowane są natychmiastowo. Innym motywatorem do zakładania kolejnych rachunków są promocje, taka jak ta.

 

Szczegóły rachunku Konto Firmowe Godne Polecenia

W ramach promocji otrzymujecie 24-miesięczna gwarancję zwolnienia z opłat za większość usług związanych z użytkowaniem konta. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej,
  • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir,
  • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu (system Bluecash),
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą,
  • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia przelewu do innego banku,
  • 0 zł za smsKody autoryzacyjne,
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach Santander Banku. 

 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Ewentualnie bank może też ruszyć z nową promocją lub przedłużyć niniejszą. Ogólnie warto być dobrej myśli 🙂 Szczegóły dotyczące obecnie obowiązujących stawek w taryfie opłat i prowizji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Millennium, czyli nawet 300 zł do zdobycia
 
BNP Paribas: 350 zł premii na start za założenie konta osobistego
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *