SkyCash: 20 zł bonusu za doładowanie konta z wykorzystaniem VISA Checkout oraz 5 zł premii w ramach mOkazji

Rusza kolejna promocja, w której użytkownicy portfela elektronicznego VISA Checkout mogą zdobyć bardzo łatwą premię. Tym razem doładowując konto w aplikacji SkyCash na kwotę co najmniej 100 zł, 20 zł dostaniecie jako bonus. Uwaga – promocja rozpoczyna się dopiero 28 sierpnia 2017 roku, jednak organizator już teraz udostępnił regulamin akcji. Dzięki temu będziecie mieli czas, aby przygotować się do promocji, ponieważ limit bonusów jest ograniczony. Drugą promocją organizowaną razem ze SkyCash jest mOkazja od mBanku. W tym przypadku możecie zdobyć 5 zł bonusu w zamian za doładowanie konta na kwotę minimum 5 zł.

 

 

Zasady promocji “Visa Checkout w SkyCash”

Promocja przeznaczona jest dla zarejestrowanych użytkowników SkyCash. Aby zdobyć bonus należy doładować konto w SkyCash na kwotę od 50 zł do 99,99 zł lub na co najmniej 100 zł. W pierwszym przypadku otrzymacie 10 zł premii, zaś w drugim 20 zł. Doładowanie musi się odbyć poprzez portfel elektroniczny VISA Checkout, do którego dodacie wcześniej kartę płatniczą. Każdy uczestnik może skorzystać z promocji tylko jeden raz. Konto SkyCash zostanie doładowane “promocyjnym dodatkiem” w ciągu 24 godzin.

Doładowania wykonane kartą płatniczą na kwotę przewyższającą 50 zł możliwe są wyłącznie dla zweryfikowanych użytkowników SkyCash (czyli takich, którzy wykonają przelew weryfikacyjny na subkonto SkyCash ze swojego konta bankowego).

 

Standardowo doładowanie konta SkyCash za pośrednictwem karty płatniczej kosztuje 1,9% wartości wpłaty. Jednak w ramach niniejszej promocji opłata co prawda będzie pobrana, ale organizator zwróci Wam ją w ciągu 30 dni, co sprawia, że promocja jest jeszcze atrakcyjniejsza. Bonus wypłacany w ramach akcji zwolniony jest z opodatkowania.

Promocja trwa od 28 sierpnia 2017 roku do 30 września 2017 roku lub do wyczerpania puli bonusów. Niestety organizator nie precyzuje w regulaminie ile środków przeznaczono na promocję. Nie ma co ukrywać, iż proces założenia konta w SkyCash jest bardzo prosty. SkyCash nie wymaga wysyłania umowy kurierem, wgrywania skanu dowodu czy też podawania wielu wrażliwych danych. W związku z tym zainteresowanie akcją może być spore. Przed startem promocji warto założyć i zweryfikować swoje konto.

Jeśli nie posiadacie jeszcze portfela VISA Checkout, możecie założyć go na stronie VISY. Tam też znajdziecie wszelkie instrukcje związane z tą formą płatności.

 

Wpłacam środki i co dalej?

No tak, teraz należy odpowiedzieć sobie, co ze środkami wpłaconymi do SkyCash. Aplikacja SkyCash umożliwia między innymi: zakup biletów kolejowych oraz komunikacji miejskiej, doładowanie telefonu, uiszczanie opłat parkingowych, zakup biletów do kina, opłacanie rachunków domowych, czy też zakup ubezpieczenia. Ponadto za pośrednictwem aplikacji możecie przekazać środki komuś znajomemu, wypłacić je w bankomacie Euronet lub przelać na własne konto. Tu dochodzimy do sedna. Czy otrzymany bonus można wypłacić sobie na konto? Regulamin tego nie zakazuje. Jedyne o czym warto pamiętać to fakt, iż przelewy na konto możliwe są wyłącznie dla w pełni zweryfikowanych użytkowników. Wypłata na rachunek bankowy kosztuje 2 zł, wypłata w bankomacie Euronet – 1,99 zł, zaś przelanie środków do innego użytkownika SkyCash – 0,29 zł. Być może po starcie promocji okaże się, iż nie ma możliwości wypłaty bonusu na konto, lecz trzeba go wykorzystać na usługi świadczone przez system SkyCash. No cóż, dopóki się tego nie wypróbuje, dopóty się tego nie dowiemy.

Szczegóły w:

 

5 zł w ramach mOkazji od mBanku

Posiadacze konta w mBanku mogą dodatkowo zdobyć 5 zł za doładowanie konta SkyCash. Aby skorzystać z mOkazji należy doładować konto SkyCash za minimum 5 zł używając karty mBanku, przelewu z rachunku w mBanku lub mTransferu (z wyłączeniem mTransferu z karty kredytowej). Aby otrzymać zwrot można również zapłacić za wybraną usługę SkyCash na minimum 5 zł za pomocą karty mBanku dodanej do aplikacji SkyCash lub mTransferu. Zwrot z mOkazji nastąpi w ciągu 60 dni od daty zaksięgowania transakcji. Z mOkazji możecie skorzystać tylko jeden raz. Promocja trwa do 30 września 2017 roku.

Szczegóły w regulaminie mOkazji SkyCash. Uwaga – mOkazje mają charakter zindywidualizowany, zatem nie każdy z Was może mieć daną mOkazję w systemie.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
BZ WBK: 450 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym do 120k zł
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon o wartości 200 zł na fly.pl
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *