Wypróbuj produkty marki Kinley i odbierz do 7 zł zwrotu na konto – możesz to zrobić nawet 5 razy

W promocjach typu test produktu najbardziej “sexy” jest fakt, iż za darmo możemy wypróbować towary uchodzące za dość drogie, których raczej nie kupujemy na co dzień. Tak będzie również w przypadku testów napojów Kinley, znanych jako świetny dodatek do drinków. Mam nadzieję, iż ten słynny tonic skutecznie orzeźwi Was po ciężkiej pracy i to pięciokrotnie. Jednocześnie przypominam, iż na blogu znajdziecie obecnie dwa kolejne testy produktów, a mianowicie Listerine oraz Duck Fresh Discs.

 

 

Zasady promocji

Zasady są bardzo proste, jak to przystało na tego typu akcje. Na początek kupujecie produkty marki Kinley w opakowaniach 0,5 l lub 1 l oraz zachowujecie paragon. Do wyboru macie jeden z trzech smaków: tonic water, bitter lemon lub mojito. Na paragonie może się znaleźć więcej niż jeden produkt. Jako, że maksymalny zwrot to 7 zł, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup zestawu na kwotę oscylującą wokół kwoty maksymalnej, na przykład jedno opakowanie 1-litrowe oraz jedno opakowanie 0,5-litrowe.

Następnie, w ciągu 7 dni kalendarzowych od zakupu wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem lub zdjęciem paragonu oraz numerem konta. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki.

Maksymalna kwota zwrotu to 7 zł. Promocja dostępna jest zarówno w tradycyjnych sklepach, gdzie tonik jest raczej tańszy, jak również w barach szybkiej obsługi. Produkty marki Kinley należy zakupić od 15 stycznia do 28 lutego 2019 roku. Rejestracja w promocji dostępna jest w tych samych dniach, aczkolwiek lepiej się pospieszyć ze względu na pulę zwrotów wyrażoną jako kwota 140.000 zł. Strona promocji nie wyświetla informacji ilu uczestników może jeszcze wziąć udział w akcji. Jedynie w przypadku przedwczesnego wyczerpania puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji, zaś kolejne formularze nie będą przyjmowane.

 

 

 

Jedna osoba może otrzymać zwrot pięciokrotnie. Co ciekawe, w pierwotnej wersji regulaminu, udział w promocji był nielimitowany. Jednak zasada “Polak potrafi” prawdopodobnie wzięła górę, dlatego już od 17 stycznia 2019 roku ostudzono przedsiębiorcze zapędy niektórych uczestników promocji i wprowadzono limit 5 zgłoszeń na osobę. W odróżnieniu od większości innych tego typu promocji, organizator nie stosuje jednak wyłączenia typu “jeden zwrot na jedno gospodarstwo domowe”. Zatem z promocji możecie skorzystać “rodzinnie”. W formularzu nie ma potrzeby podawania swojego adresu zamieszkania.

Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia, nie później jednak niż 14 marca 2019 roku. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji SmakKinley oraz w regulaminie akcji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

22 Comments

 1. Kinley jest świetny. Uwielbiam, ale nowe etykiety budzą niechęć. Przypominają specyfik, który składuje się gdzieś w garażu, albo coś podobnego…

 2. tez nie dostałem maila chociaz na stronie wyswietlilo sie, że zgloszenie przyjete a mail wyslany.
  Faktycznie ciezko to kupic 🙂 Udało mi się nabyć to w Carrefurze i Intermarche. Chyba maja jakies problemy z dostawami bo w wiekszosci sklepow towaru brak. Za to Schweppes dostepny bez problemu 🙂

 3. Maila nie wysyłają, ale po poprawnym wypełnieniu i PRZESŁANIU formularza pozostańcie na stronie zgłoszeniowej, aż wyświetli się na zielono taki komunikat:

  “Zgłoszenie zostało zapisane! Po pomyślnej weryfikacji paragonu w ciągu maksymalnie 14 dni zwrócimy Ci pieniądze. Szczegóły w regulaminie.”

  Zapobiegliwi lub nieufni mogą taką stronę zapisać lub zrobić zrzut ekranu.

 4. Rozumie, że jak mam 2x Kinley po 1 litrze na paragonie i cene 7, 98zl to i tak mam podać 7zł?
  Zresztą gdy wpisałem 7,98zł to wyskoczył komunikat że błędny formularz….

 5. Zakupy zrobiłem 22 stycznia, zgłoszenie przesłane od razu, 26 stycznia wpadł zwrot na konto 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *