Solidny zestaw promocji od T-Mobile Usługi Bankowe: do 300 zł moneyback, 200 zł z kartą kredytową oraz 3% na koncie oszczędnościowym

Pomimo przetestowania większości kont osobistych oferowanych przez banki w Polsce, moim głównym rachunkiem rozliczeniowym od ponad 5 lat jest konto T-Mobile Usługi Bankowe. Ostatnio zastanawiałem się, czy posiadając obecnie status nowego klienta założyłbym konto w tym telekomowym banku? Myślę, że tak. Rachunek w TMUB można polecić szczególnie osobom, które mają zamiar korzystać z niego w sposób aktywny. W bieżących promocjach banku łącznie możecie zdobyć nawet 500 zł premii: 300 zł jako 5% moneyback od transakcji kartowych oraz 200 zł do Decathlona w promocji karty kredytowej (bez okresu karencji, również dla obecnych klientów banku). Oprócz tego TMUB umożliwi Wam ulokowanie środków na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 3% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł oraz skorzystanie z darmowego limitu w koncie. Po spełnieniu odpowiednich warunków nie zapłacicie również ani złotówki z tytułu użytkowania rachunku i karty, a w przypadku konta Premium wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie otrzymacie za 0 zł.

 

 

Dla nowych klientów do 300 zł moneyback

Zakładając jedno z kont dostępnych w ofercie T-Mobile Usługi Bankowe możecie zdobyć 180 zł (w przypadku konta Freemium) lub 300 zł premii (w przypadku konta Premium). Bonus nie będzie jednak wypłacony jednorazowo jak ma to miejsce w przypadku akcji z premią na start, lecz w ramach 5% zwrotów naliczanych od transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą.

Aby wziąć udział w promocji należy założyć konto Freemium lub Premium oraz wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a także zgody na weryfikację historii zobowiązań. Promocyjne 5% zwrotu od transakcji kartą dotyczy zarówno transakcji wykonywanych BLIKIEM, kartą debetową jak i kartą kredytową. Zsumowany bonus wypłacany jest 15. dnia następnego miesiąca, po miesiącu, w którym zostały dokonane transakcje. Od moneyback nie pobiera się żadnego podatku. 5% zwrotu otrzymacie zarówno za transakcje w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak na przykład: sklepy, stacje paliw, kina, pływalnie, itd. jak i w Internecie (sklepy internetowe, Allegro, itd.). Wyłączone są natomiast “nietypowe transakcje”, dzięki którym w zbyt łatwy sposób moglibyście “nabić moneyback”. Dotyczą one następujących kodów MCC:

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;

b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

c. 4111, określający m.in. usługi transportowe,

d. 6012, określający instytucje finansowe;

e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne (a tak naprawdę opłaty rachunków domowych za pośrednictwem karty płatniczej).

 

W przypadku konta Freemium maksymalny miesięczny zwrot to 15 zł, czyli do 180 zł rocznie. Warunkiem uzyskania prawa do bonusu w danym miesiącu jest dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł.

Konto Premium zapewnia jeszcze wyższy zwrot. Maksymalnie otrzymacie 25 zł w skali miesiąca, czyli do 300 zł rocznie. Warunkiem uzyskania prawa do bonusu w danym miesiącu jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę wynoszącą co najmniej 500 zł. Oznacza to, iż w przypadku konta Premium, albo zgarniecie pełną pulę 25 zł, albo wasza premia wyniesie 0 zł, jeśli nie zapewnicie płatności na minimum 500 zł w skali miesiąca.

 

Premia będzie wypłacana maksymalnie sześć razy (przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych). Po tym okresie dalej możecie uzyskiwać moneyback, aczkolwiek jest jedno „ale”. Otóż musicie wówczas posiadać przynajmniej jeden produkt kredytowy oferowany przez TMUB. Będzie to weryfikowane na koniec każdego miesiąca naliczania premii. Do produktów kredytowych zalicza się aktywną umowę o pożyczkę lub kredyt, przyznany limit odnawialny w rachunku, bądź aktywną kartę kredytową, na której w danym miesiącu kalendarzowym rozliczono przynajmniej jedną transakcję. Pomimo, że hasło “produkty kredytowe” nie brzmi zbyt zachęcająco, to i w tym przypadku mam dla Was dobre rozwiązanie…a nawet dwa. Pierwszym z nich jest promocja karty kredytowej w ramach której możecie zdobyć voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Decathlon lub na Decathlon.pl. Drugi pomysł to darmowy limit w koncie, z którego nie musicie nawet w praktyce korzystać. Tak naprawdę wystarczy sama aktywacja debetu. O obu wymienionych produktach kredytowych znajdziecie informacje w dalszej części wpisu.

Szczegóły moneyback’u w regulaminie promocji Zwrot za zakupy.

 

Konto Freemium – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową w przypadku wykonania transakcji na kwotę minimum 200 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wyniesie 6 zł,
 • 0 zł za 3 wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, każdy kolejny kosztuje 6 zł,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki we wpłatomatach Euronetu, każda kolejna 6 zł.

 

Złóż wniosek o Konto Freemium

 

Konto Premium – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta w przypadku rozliczenia transakcji bezgotówkowych na 500 zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku opłata za konto to 18,90 zł,
 • 0 zł za kartę debetową,
 • 0 zł za nieograniczone wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za nieograniczone wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu.

 

Złóż wniosek o Konto Premium

 

Wybierając konto w TMUB musicie przemyśleć, na jaką kwotę jesteście w stanie zapewnić miesięczne transakcje. Jeśli na spokojnie zapewnicie płatności na kwotę powyżej 500 zł, wybierzcie wariant Premium. Jeśli jednak osiągnięcie pułapu 500 zł może sprawiać problemy, wówczas zdecydowanie lepsza będzie oferta Freemium. Wystarczy, że w danym miesiącu zabraknie choćby grosika do wymaganej kwoty, by bank naliczył Wam aż 18,90 zł za prowadzenie konta Premium.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

3% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dostępne jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w TMUB od 1 kwietnia 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. Jeśli przed datą graniczną zamknęliście ROR i otworzycie go teraz ponownie – będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania.

Aby móc oszczędzać na 3% w skali roku należy założyć Konto Freemium lub Konto Premium do 31 marca 2018 roku. Po aktywowaniu konta osobistego, w tym samym okresie należy złożyć wniosek o konto oszczędnościowe (w ramach bankowości elektronicznej). Oprocentowanie wynoszące 3% w skali roku obowiązuje przez 92 dni (licząc od dnia następującego po dniu otwarcia rachunku oszczędnościowego) dla kwoty do 50.000 zł. Nadwyżka pracuje już na standardowy procent (obecnie nieco ponad 1% w skali roku). Prowadzenie konta oszczędnościowego jest oczywiście darmowe.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

Bon o wartości 200 zł do Decathlona w promocji karty kredytowej

O kartę kredytową TMUB możecie zawnioskować samodzielnie lub jako produkt komplementarny do konta osobistego. W tym drugim przypadku karta kredytowa może być świetnym uzupełnieniem podczas codziennego użytkowania konta. Po pierwsze, transakcje kartą kredytową zaliczają się do 5% moneyback oraz do zwolnienia z opłaty za prowadzenie konta. Po drugie, posiadanie produktu kredytowego w postaci karty kredytowej determinuje w ogóle możliwość uzyskiwania zwrotów (po upływie pierwszych 6 miesięcy od otwarcia konta).

Oprócz dwóch wymienionych korzyści, w obecnej promocji możecie zdobyć 200 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Decathlon lub na Decathlon.pl. Warunkiem uzyskania premii jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 1000 zł. Promocja karty kredytowej trwa do końca lutego 2018 roku. 

Ważnym aspektem promocji jest brak jakiegokolwiek okresu karencji. Akcja przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów TMUB. Ba, nawet posiadacze karty kredytowej mogą złożyć wniosek o kolejną kartę i zdobyć voucher.

Z niniejszej promocji możecie skorzystać w pełni bezkosztowo. Po szczegóły odsyłam Was do artykułu poświęconego promocji karty kredytowej z 200 zł premii (RRSO wynosi 14,57%).

Jeśli bank nie przydzieli Wam karty kredytowej, a chcecie korzystać z moneyback, dobrym pomysłem będzie darmowy limit w koncie…

 

Darmowy limit w koncie dla klientów T-Mobile

W TMUB trwa stała promocja limitu odnawialnego przeznaczona dla osób posiadających abonament telefoniczny w T-Mobile. Promocja składa się z dwóch elementów. Po pierwsze, zostaniecie zwolnieni z opłaty za przyznanie limitu, a po drugie, w przypadku kwoty limitu do 1000 zł, będziecie mogli skorzystać z uproszczonej procedury kredytowej. W moim przypadku (posiadam abonament na telefon w T-Mobile) proces wnioskowania i przyznania limitu zajął mniej niż 1 minutę.

Jeśli spełniacie warunki promocji, zostaniecie zwolnieni z opłaty za przyznanie limitu. Standardowo wynosi ona 1% kwoty limitu, nie mniej niż 30 zł. Aby uzyskiwać moneyback nie musicie w ogóle korzystać z przyznanego limitu, wystarczy, iż będzie on aktywny na waszym ROR-ze. Niestety odnowienie limitu będzie się wiązało z opłatą wynoszącą 30 zł (dla przykładowej kwoty limitu wynoszącej 1000 zł). Przed upływem roku możecie zadzwonić na infolinię i zrezygnować z limitu w koncie.

O limit w koncie możecie zawnioskować w ramach bankowości elektronicznej. Jeśli jesteście klientami T-Mobile i wybierzecie kwotę limitu do 1000 zł, całość odbędzie się online. W przypadku wyższych kwot oraz oferty dla osób nieposiadających telefonu w T-Mobile niezbędny będzie kontakt z konsultantem. Zadzwoni on do Was po wypełnieniu wniosku. Z doświadczenia wiem, iż nawet jeśli nie jesteście klientami T-Mobile, możecie wynegocjować zwolnienie z opłaty za przyznanie limitu. Gra jest warta świeczki, ponieważ łączny, roczny moneyback może sięgać nawet 300 zł.

Kwota limitu, jaką może Wam udostępnić TMUB wynosi od 500 zł do 100.000 zł. Więcej na temat działania limitu w koncie znajdziecie w pytaniach i odpowiedziach na stronie banku. Gdyby coś było niejasne, pytajcie o to w komentarzach. Tutaj natomiast znajdziecie regulamin darmowego limitu dla klientów T-Mobile. Dodatkowym plusem posiadania limitu w koncie jest budowa pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 14,76 %.

 

Złóż wniosek o Konto Freemium

lub

Złóż wniosek o Konto Premium

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Alior Bank: 100 zł łatwej premii na start za założenie konta
 
Darmowe konto internetowe Citi Priority z 150 zł premii
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: 190 zł premii za konto oraz 400 zł za kartę kredytową
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł do wydania na BP z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

4 Comments

 1. Czy założenie konta wymaga być jakość związanym z T-mobile (abonament, karta, itp)?

   • A jak liczony jest okres rozliczeniowy za kartę. Jeśli je otworzę teraz to okres będzie 16-tego czy od początku do końca miesiąca?
    Chodzi mi o uniknięcie opłaty za konto

    • Na infolinii możesz to ustalić, sam wybierzesz. A jak nie to na umowie będzie podany. Rzadko się zdarza, aby był od początku miesiąca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *