Przetestuj tabletki do zmywarki marki Somat Gold i odbierz zwrot pieniędzy (do 54,99 zł)

W ostatnim czasie było sporo promocji bankowych, więc czas nieco od nich odetchnąć. Otóż znana i lubiana agencja Smolar odpaliła kolejną promocję typu “test produktu”. Tym razem możecie odebrać zwrot pieniędzy za zakup tabletek do zmywarki Somat Gold. Mając na uwadze poprzednie akcje Smolara, mogę powiedzieć jedno: zasady są tutaj przejrzyste i uczciwe, zaś akcja przebiega bardzo sprawnie. Maksymalny zwrot w promocji wynosi aż 54,99 zł. W tej cenie spokojnie możecie nabyć nawet 72 kostki. Nie zapomnijcie poinformować o promocji rodziny i znajomych!

 

 

Zasady promocji

Ogólnie zasady są bardzo proste: kupujecie kostki Somat Gold w dowolnym sklepie, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt. Bardzo proste, a mimo to regulamin ma aż…12 stron. W ten sposób organizator zabezpiecza się przed wszelkimi wątpliwościami oraz nie ma co się oszukiwać – fraudami, które mogą przyjść do głowy niektórym uczestnikom promocji. Przedostatnia strona to załącznik zawierający listę produktów biorących udział w promocji wraz z kwotami maksymalnego zwrotu za dany produkt:

 • Somat Gold 10 tabletek 14,99 zł,
 • Somat Gold 18 tabletek 25,99 zł,
 • Somat Gold 20 tabletek 25,99 zł,
 • Somat Gold 36 tabletek / Somat Gold Lemon 36 tabletek 39,99 zł,
 • Somat Gold 40 tabletek / Somat Gold Lemon 40 tabletek 39,99 zł,
 • Somat Gold 45 tabletek 44,99 zł,
 • Somat Gold 50 tabletek 44,99 zł,
 • Somat Gold 54 tabletki / Somat Gold Lemon 54 tabletki 54,99 zł,
 • Somat Gold 60 tabletek 54,99 zł,
 • Somat Gold 72 tabletki 54,99 zł,
 • Somat Gold 80 tabletek 54,99 zł.

W promocji biorą udział wyłącznie produkty przeznaczone na rynek polski. Jednym z wymogów będzie podanie w formularzu kodu EAN, umieszczonego na opakowaniu produktu. Ostatnia strona regulaminu to natomiast instrukcja ukazująca, które dane z paragonu należy podać w formularzu.

Akcja trwa od 17 września 2018 roku do 28 października 2018 roku. Pula zwrotów w promocji wynosi 6000 sztuk, ale na szczęście organizator zadbał o to, aby nie rozeszła się “na hurra” w kilka dni. Promocja podzielona jest na 6 tygodniowych etapów. W każdym z nich przydzielone będzie po 1000 zwrotów. Gdy w danym etapie limit zostanie osiągnięty, wówczas rejestracja zostanie zamknięta, zaś ponowne zgłoszenia będą przyjmowane w kolejnym etapie. Nie dotyczy to oczywiście ostatniego tygodnia, który zakończy promocję.

Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u).

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od zgłoszenia, nie później niż do 30 listopada 2018 roku. Procedura może się wydłużyć do 14 grudnia 2018 roku w przypadku, gdy organizator będzie miał wątpliwości do danego zgłoszenia. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji “Wypróbuj za darmo Somat Gold”.

 

Mała podpowiedź ode mnie. Opakowanie zawierające 72 tabletki możecie zakupić na Allegro w cenie 50,99 zł (taka cena widnieje w chwili sporządzania tego artykułu). Posiadając pakiet Allegro Smart, o którym pisałem tutaj, możecie zapewnić sobie darmową dostawę do punktu odbioru.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

30 Comments

 1. Nie dawało mi to spokoju, juz wiem czemu aby być smart to “skaźnik poleceń (łapek w górę) na poziomie co najmniej 98%” a nasz Henkel ma 97.9 % musial dostac negatywny komentarz od wczoraj heh

  • Tak, numer faktury jest dopuszczalny przez regulamin. U mnie paczkomat zapchany i czekam 🙂

 2. Równolegle ruszyła promocja Sunlight, tu również organizatorem jest Smolar. Można wziąć udział w obu promocjach?

  • Można. Dziś będzie artykuł na ten temat. Na w Sunlight są dwie promocje i będzie można skorzystać z obu.

 3. czy zakup musi być w tym samym tygodniu co zostanie wysłany formularz ? czy mogę kupić w sobotę i wysłać w poniedziałek ?

 4. Czy komuś wyskakuje komunikat błędny kod EAN? Mi tak i nie wiem dlaczego…. a czy Somat Lemon 80sztuk łapie się na promocje?

 5. Mam dwa pytania:
  1. Czy można kupić tabletki w jednym okresie promocyjnym, a zarejestrować w kolejnym?
  2. Czy Henkel na pewno zajmuje się sprzedażą detaliczną?

  • 1) Tak, jak najbardziej. Grunt, żeby zmieścić się całościowo w okresie promocji.
   2) Tak naprawdę sprzedawcą jest BDSklep w tym przypadku 🙂

   • W jednym ze sklepów na fakturze brak było informacji na temat ilości tabletek w kupionym opakowaniu- sklep odmówił dopisania ilości (podobno nie mogą..). Tabletki oddane i zakupione ponownie w innym sklepie- tam już problemu nie było-ilość jest 🙂

 6. Kod EAN mówi organizatorowi o tym jaki SOMAT kupiłeś więc nie powinni się czepiać braku ilości na paragonie. W końcu to nie Twoja wina 😉

 7. Dziś dostałem tabletki z allegro (BD sklep) z kodem kreskowym przypisanym do austrii 9000101321036, czy dostanę za to zwrot ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *