T-Mobile Usługi Bankowe: 200 zł w formie bonu do Tesco za wyrobienie karty kredytowej [aktualizacja: bank dorzuca zwolnienie z opłaty miesięcznej oraz opłaty za wznowienie karty]

[Aktualizacja] Od dzisiaj (15 marca 2017 roku) bank wprowadza dodatkową promocję. W jej ramach otrzymacie zwolnienie z opłaty za użytkowanie karty kredytowej bez względu na liczbę oraz kwotę wykonanych transakcji bezgotówkowych do końca 2017 roku. Ponadto bank nie pobierze od Was opłaty za wznowienie karty na kolejny rok, jeśli zdecydujecie się ją utrzymywać nieco dłużej, na przykład w celu dalszego otrzymywania 5% moneyback. Informacja ta szczególnie ucieszy osoby, które obawiały się, iż nie zdążą spełnić warunków promocji i zostanie im naliczona opłata za wznowienie karty. Dzięki temu promocja będzie dla Was w 100% bezkosztowa.

T-Mobile Usługi Bankowe odpalił kolejną promocję karty kredytowej. Tym razem do zdobycia jest 200 zł w formie karty podarunkowej wielokrotnego użytku do wykorzystania w sklepach Tesco. Nie jest to może przelew gotówki na konto, aczkolwiek jego bliski substytut. Bon bez problemu możecie spieniężyć podczas jednych, większych zakupów lub kilku mniejszych. Karta kredytowa w TMUB będzie darmowa po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków, zatem udział w promocji może być dla Was zupełnie bezkosztowy. Posiadanie karty kredytowej w tym telekomowym banku może szczególnie przydać się osobom, które aktywnie korzystają z promocji 5% moneyback z kontem osobistym. Od maja zmienia się regulamin promocji. Od tego czasu moneyback będzie wypłacany jedynie osobom posiadającym jeden z produktów kredytowych banku. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

 

 

Uczestnicy promocji

W promocji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Bank stosuje jedynie wykluczenie wobec osób, które są lub były stroną umowy o kartę kredytową w okresie 90 dni przed złożeniem wniosku. Zatem jeśli nawet posiadacie konto osobiste – możecie wziąć udział w promocji pod warunkiem, iż w ciągu 90 dni przed złożeniem wniosku nie posiadaliście karty kredytowej.

Zainteresowanych ofertą konta w TMUB odsyłam do artykułu. Obecnie w ramach promocji możecie otrzymać 50 zł na start, 300 zł w skali roku w ramach 5% moneyback oraz 120 zł w formie doładowań konta prepaid w T-Mobile. Oprócz tego, warunki użytkowania konta są naprawdę dobre.

 

Jak zdobyć premię

Aby zdobyć bon o wartości 200 zł należy złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową T-Mobile Usług Bankowe korzystając z linku na stronie banku lub w mailu powiadamiającym o tej promocji (aktualizacja: otrzymałem informację od jednego z czytelników, iż podczas rozmowy z konsultantem należy powołać się na uczestnictwo w promocji z bonem do TESCO). Na złożenie wniosku macie czas od 8 marca 2017 roku do 30 kwietnia 2017 roku. Następnie, w kolejnym miesiącu kalendarzowym od daty zawarcia przez bank umowy o kartę, należy wykonać transakcje bezgotówkowe na co najmniej 500 zł. Datę zawarcia umowy poznacie w momencie otrzymania umowy lub jej odczytania na infolinii (druga opcja stosowana jest głównie wobec dotychczasowych klientów TMUB).

W celu rozliczenia promocji będą brane pod uwagę transakcje bezgotówkowe zaksięgowane na rachunku karty kredytowej do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym nastąpiło uruchomienie karty. Przykładowo, gdy karta zostanie uruchomiona w marcu, w kwietniu musicie wykonać transakcje i w tym samym miesiącu muszą zostać one zaksięgowane.

Z promocji wykluczone są transakcje gotówkowe, przelewy z karty oraz co jest dość popularne w promocjach TMUB – wybrane kody MCC:

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;

b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

c. 4111, określający m.in. usługi transportowe,

d. 6012, określający instytucje finansowe;

e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia sprawdzenie kodu MCC w tytule transakcji kartowej (w bankowości online).

 

Karta podarunkowa (wielokrotnego użytku) zostanie do Was wysłana w formie fizycznej na adres korespondencyjny podany w banku. Otrzymacie ją w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji. Bonus uzyskany w ramach tej promocji zwolniony jest z opodatkowania, ponieważ jest to sprzedaż premiowa 🙂

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową i odbierz bon o wartości 200 zł

 

Szczegóły karty kredytowej

[Aktualizacja] Od 15 marca 2017 roku trwa promocja kart kredytowych T-Mobile Usługi Bankowe, których umowy zostaną zawarte pomiędzy 15 marca a 30 listopada 2017. Będą one zwolnione z opłaty miesięcznej do 31 grudnia 2017 roku, niezależnie od liczby i wartości transakcji. Ponadto nie zostanie również pobrana opłata za drugi rok prowadzenia karty (wznowienie karty na drugi rok). Szczegóły w regulaminie promocji kart kredytowych.

  • Opłata miesięczna – 0 zł w przypadku wykonania co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, w przeciwnym razie opłata wynosi 8 zł
  • Wydanie karty – 0 zł
  • Wznowienie karty po roku – 70 zł / 35 zł / 0 zł

Tradycyjnie opłata za wznowienie karty wynosi 70 zł. Zostanie ona obniżona o połowę, jeśli w ciągu 12 ostatnich miesięcy (przed pobraniem opłaty) zapewnicie transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 7500 zł. Natomiast w przypadku wykręcenia płatności na 15.000 zł – opłata w ogóle nie zostanie pobrana. Nie ma jednak przymusu utrzymywania karty na kolejny rok. Osobom niewtajemniczonym w kwestie związane z użytkowaniem kart kredytowych polecam wpis Jak działa karta kredytowa. Znajdziecie tam informacje, które skutecznie rozwieją wasze wątpliwości w zakresie posiadania karty kredytowej.

 

Pamiętajcie również o innych promocjach kart kredytowych:

 

Złóż wniosek o kartę kredytową i odbierz bon o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

10 Comments

  1. W prześwietleniu nie ma… najważniejszego punktu promocji – moga z niej skorzystac tylko osoby zaproszone przez bank.

  2. Cześć. Akcja przeznaczona jest zarówno dla osób, które dostaną maila z informacją o promocji lub samodzielnie (bezpośrednio) złożą wniosek na stronie banku 🙂

  3. Jest jeszcze jeden wymóg: umowa o pracę musi być na przynajmniej 12 miesięcy od momentu podpisania umowy.

    • Dzięki za info. To już wewnętrzne procedury banku, które nie są jawne. Koledze przeszła umowa zlecenie na 6 miesięcy, ale on akurat był klientem wewnętrznym TMUB.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *