T-Mobile Usługi Bankowe: duże ograniczenia w ramach moneyback od maja 2017 roku

Jeśli posiadacie konto w T-Mobile Usługi Bankowe to możecie mieć dzisiaj zły dzień. Bank rozsyła maile z informacją o zmianach tabeli opłat oraz regulaminu promocji 5% moneyback. O ile zmiany w TOiP są kosmetyczne i dotyczą niezbyt ważnych aspektów (opłaty monitorujące i windykacyjne oraz usunięcie nieaktualnych zapisów), o tyle moneyback będzie dość mocno ograniczony.

 

 

Tylko jeden rachunek

Od 1 maja 2017 roku tylko jeden rachunek będzie mógł zostać objęty moneyback. Jeśli dotychczas posiadaliście dwa konta i zgarnialiście na przykład 2 x 25 zł, tak od maja maksymalny zwrot będzie wynosił 25 zł. Moneyback będzie dostępny na koncie, które otworzyliście wcześniej. 

 

Bez dodatkowych warunków tylko przez 6 miesięcy…

Ponadto od 1 maja 2017 premia będzie wypłacana maksymalnie sześć razy (przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych począwszy od miesiąca, w którym premia została naliczona po raz pierwszy). Po tym okresie również możecie uzyskiwać moneyback, aczkolwiek jest jedno “ale”. Otóż musicie posiadać przynajmniej jeden produkt kredytowy w banku. Będzie to weryfikowane na koniec każdego miesiąca, w którym naliczana będzie premia. Do produktów kredytowych zalicza się aktywną umowę o pożyczkę lub kredyt, przyznany limit odnawialny w rachunku lub aktywną kartę kredytową, na której w danym miesiącu kalendarzowym rozliczono przynajmniej jedną transakcję.

Zastanawia Was zapewne od jakiej daty bank zaczyna naliczać okres 6 miesięcy w przypadku dotychczasowych klientów. Mail rozwiewa wątpliwości:

Dla przykładu: Klient, który przystąpił do Promocji w lutym 2016 r., a pierwsza wypłata Premii nastąpiła w marcu 2016 r., to w ramach standardowych warunków Promocji ostatnią wypłatę Premii otrzyma w maju 2017 r. za kwiecień 2017 r. Jeżeli jednak Klient w jednym bądź wielu następujących po kwietniu 2017 r. miesiącach, na koniec tego miesiąca będzie posiadać aktywny Produkt kredytowy, to również otrzyma Premię za miesiące, w których spełni warunek.

Zatem nie pozostaje Wam nic innego jak skorzystać z jednego z produktów kredytowych (no chyba, że nie interesuje Was dalszy moneyback). Najtańszą formą zobowiązania w TMUB jest z pewnością karta kredytowa. Jeśli będziecie terminowo spłacać zadłużenie na karcie (w ramach okresu bezodsetkowego), wówczas nie zapłacicie ani złotówki z tytułu zaciągniętego zobowiązania. Przypominam, iż do końca lutego 2017 roku trwa promocja, w której możecie zdobyć 100 zł za wyrobienie karty kredytowej

Jedyną dobrą zmianą w regulaminie jest dodanie transakcji BLIK jako płatności zaliczanych do moneyback (dotychczas były to tylko transakcje kartowe).

 

Uprzedzając pytania, konto w TMUB można zamknąć korespondencyjnie, na infolinii, w wirtualnym oddziale, w systemie bankowości elektronicznej lub w placówce banku.

Szczegóły:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
BZ WBK: 450 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym do 120k zł
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon o wartości 200 zł na fly.pl
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

 

2 Comments

  1. Sporo :/

    Opłata za przyznanie limitu (opłata roczna pobierana od kwoty limitu) – 1% min. 30 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *