T-Mobile Usługi Bankowe: karta kredytowa Travel z voucherem 250 zł do wykorzystania w serwisie fru.pl + 5% zwrotu od transakcji zagranicznych

T-Mobile Usługi Bankowe wprowadził do oferty nową kartę kredytową – MasterCard Travel. Jak łatwo się domyśleć po samej nazwie, karta powinna przypaść do gustu osobom, które dość często podróżują. Decydując się na wybór tej karty otrzymacie voucher o wartości 250 zł do wykorzystania w serwisie fru.pl oraz 5% zwrotu od transakcji bezgotówkowych wykonanych za granicą (do 560 zł w ciągu roku). Oprócz tego możecie liczyć na zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę do końca 2017 roku oraz brak opłaty za wznowienie karty na kolejny rok. Jeśli posiadacie konto w TMUB, pamiętajcie, że od 1 maja 2017 roku zmienia się warunek naliczania 5% moneyback. Aby uzyskać zwrot należy posiadać co najmniej jeden produkt kredytowy, na przykład kartę kredytową. Wnioskując o kartę MasterCard Travel z jednej strony zapewniacie sobie bonusy dołączone do karty kredytowej, a z drugiej przedłużacie możliwość otrzymywania zwrotów za transakcje kartą debetową. O zmianach w moneyback przeczytacie w artykule.

 

 

Voucher 250 zł na fru.pl

Uczestnikiem tej promocji może być osoba, która nigdy nie posiadała jakiejkolwiek karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe. Cóż, TMUB jest dość dosadny w tej kwestii 🙂

Jeśli spełniacie podstawowy warunek uczestnictwa o kartę możecie zawnioskować przez Internet, na infolinii banku albo w placówce. Promocja trwa od 28 kwietnia 2017 roku do 31 maja 2017 roku. Po złożeniu wniosku, zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wstępnej decyzji kredytowej. Być może bank będzie również wymagał dostarczenia dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody. Łatwiej mają zazwyczaj posiadacze konta w TMUB, którzy zapewniają regularne wpływy (na przykład z tytułu wynagrodzenia). Wówczas bank może zaproponować nieco mniejszy limit kredytowy, ale bez żadnych formalności. Jeśli wymienione tutaj hasła są dla Was niezrozumiałe, zachęcam abyście zapoznali się z moim autorskim poradnikiem Jak działa karta kredytowa?

 

Gdy już wasza karta będzie aktywna, wystarczy, że wykonacie co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (przelewy z karty oraz transakcje gotówkowe odpadają) na minimum 300 zł w kolejnym miesiącu po uruchomieniu karty. Tak mówi regulamin, więc warto to przełożyć na nasze. Po pierwsze, 300 zł to nie suma transakcji, lecz jedna stosunkowa duża płatność (300 zł w “jednym kawałku”). Po drugie, jeśli na przykład zawrzecie umowę o kartę w maju, transakcję musicie wykonać w czerwcu. W tym samym miesiącu transakcja musi być również zaksięgowana, dlatego nie czekajcie z tym do końca miesiąca. Tradycyjnie dla wszelkiej maści promocji TMUB, regulamin wyklucza z promocji niektóre płatności (według kodów MCC):

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Ostatni punkt to przekłamanie. MCC 4900 oznacza płatności rachunków domowych, na przykład w Żabce lub aplikacji Sprytny Bill. Nie dajcie się zwieść! 

 

Po spełnieniu warunków promocji, nagroda zostanie dostarczona w formie SMS w kolejnym miesiącu (w naszym przykładzie będzie to lipiec). Voucher o wartości 250 zł możecie wykorzystać w serwisie fru.pl wykupując City Break dla minimum 2 osób. City Break to kilkudniowa wycieczka w ramach której macie zapewniony zarówno przelot, jak i zakwaterowanie w hotelu. Ofertę City Break’ów znajdziecie na stronie fru.pl/city-break.

Szczegóły w regulaminie promocji voucher 250 zł na fru.pl.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową MasterCard Travel

 

5% moneyback za transakcje zagraniczne

Kolejna część promocji (a w zasadzie osobna promocja) to 5% zwrotu za transakcje zagraniczne. Co ciekawe z tej promocji mogą skorzystać osoby, które obecnie nie posiadają karty kredytowej w TMUB oraz nie posiadały takowej karty w ciągu 90 dni wstecz (licząc od momentu wydania karty Travel). Moneyback naliczany jest przez kolejne 12 miesięcy. Dotyczy on jednak wyłącznie transakcji na kwotę co najmniej 50 zł (minimalny pojedynczy zwrot to 2,50 zł). W skali jednego miesiąca możecie otrzymać maksymalnie 100 zł zwrotu, zaś w ciągu roku do 560 zł. Zwrot zostanie wypłacony w kolejnym miesiącu po wykonaniu transakcji. Z promocji również wykluczone są transakcje o kodach MCC podanych w przypadku akcji z fru.pl. Promocja trwa od 28 kwietnia 2017 roku do 30 kwietnia 2018 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji cash back dla transakcji zagranicznych.

 

Szczegóły karty kredytowej

W T-Mobile Usługi Bankowe trwa również promocja kart kredytowych, zapewniająca zwolnienie z opłat miesięcznych za użytkowanie karty do końca 2017 roku, niezależnie od liczby i wartości transakcji. Ponadto bank nie pobierze opłaty za wznowienie karty na kolejny rok (jeśli zdecydujecie się zostawić kartę na dłużej). Promocja obowiązuje dla umów o kartę kredytową zawartych w dniach od 15 marca 2017 roku do 30 listopada 2017 roku. Szczegóły w regulaminie promocji kart kredytowych.

 • Opłata miesięczna – 0 zł (do końca 2017 roku),
 • Wydanie karty – 0 zł,
 • Wznowienie karty po roku – 0 zł.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową MasterCard Travel

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Lokata Bezkarna na 3,5% w skali roku + 50 zł bonusu
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
200 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *